Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

CinemaCity fara Exodus

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
vafro

vafro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 659
  • Înscris: 26.02.2014
Cu toate ca am vazut Trailer-ul la CinemaCity inante sa inceapa un film, se laudau ca va rula din 12 dec 2014 dar de fapt nu exista Exodus in programul filmelor care ruleaza anul asta. Deci la Iasi nu va putea fi vazut. E un film scump si nu si-au permis sa-l cumpere si cei de la CinemaCity?

#2
Byblos4

Byblos4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 26.09.2014
cine ti-a spus ca nu va rula? apare la lista de filme care urmeaza la Cinema City, pe site

#3
gigi_4476

gigi_4476

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 28.02.2007
doar ce m-am uitat pe review-uri pe imdb, cam multa lume dezamagita de film...  
vad ca de-abia astepti sa-l vezi, s-ar putea sa fi si tu unul dintre ei.

#4
vafro

vafro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 659
  • Înscris: 26.02.2014

View PostByblos4, on 10 decembrie 2014 - 20:23, said:

cine ti-a spus ca nu va rula? apare la lista de filme care urmeaza la Cinema City, pe site
"Urmeaza" nu inseamna ca va rula din 12 dec 2014 asa cum au promis. Poate insemna ca va rula undeva la anu'. Programul de pe 12 pana la Craciun este facut si nu figureaza la niciuna din sali.

View Postgigi_4476, on 10 decembrie 2014 - 20:47, said:

doar ce m-am uitat pe review-uri pe imdb, cam multa lume dezamagita de film...  
vad ca de-abia astepti sa-l vezi, s-ar putea sa fi si tu unul dintre ei.
Pai sa fiu si eu in rand cu lumea. De ce sa fie dezamagiti toti si eu nu?Posted Image

Edited by vafro, 10 December 2014 - 20:49.


#5
Byblos4

Byblos4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 26.09.2014

View Postvafro, on 10 decembrie 2014 - 20:54, said:

"Urmeaza" nu inseamna ca va rula din 12 dec 2014 asa cum au promis. Poate insemna ca va rula undeva la anu'. Programul de pe 12 pana la Craciun este facut si nu figureaza la niciuna din sali.

unde ai vazut tu programul? pe site nu e

#6
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,235
  • Înscris: 25.12.2013
Eu azi cand am fost la mall si am trecut si pe la cinema city i-am intrebat de ce nu este program cu Exodus. Si mi-au spus ca nu exista in Cinema City filmul asta. Ma simt dezamagit. Macar o sa vad hobbitul

#7
anoniymus

anoniymus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,463
  • Înscris: 18.10.2014
L-am vazut eu azi, merita.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate