Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...
 Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...
 Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...
 

HTC Desire 820

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
78 răspunsuri în acest subiect

#73
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.696
  • Înscris: 24.11.2015
Daca doreste cineva sa achizitioneze acest model va ofer informatii dupa o zi de utilizare :))

#74
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.696
  • Înscris: 24.11.2015
Cineva interesat de acest model ? Am mai multe bucati de vanzare... la 2 bucati luate ofer discount Posted Image

#75
cupidon1122

cupidon1122

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 8
  • Înscris: 15.12.2015
Buna seara! Am un htc desire 820. l-am cumparat de la un prieten cu 200 de lei . utima oara a vomitat peste ecran si la spart. bun . L-am dus la un service gsm si mi-a schimbat touch, display, sticla . a mers 1 luna si apoi vorbeam cu un prieten pe tel si aveam castile. m-am ridicat sa sting becul dar am uitat ca am castile si telefonul a cazut jos pe 2 covoare, cam de la 60 de cm inaltime. sa stins ecranul dar eu eram inca in apel. l-am dus la service. mi-au zis ca sa desprins o chestie, cand la deschis nu mai mergea touch-ul . a zis sa revin in 15 minute. am revenit si tot nu mergea, l-am intrebat cat ma costa sa-l repar si a zis 200 de lei . intrebarea este , ce pot face acum ? se poate schimba doar touch-ul ? cam cat ar costa fara sa schimb si sticla say display-ul pentru ca sunt intregi si se vede perfect. Doar touch-ul nu  merge. PLEASE HELP!

#76
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.017
  • Înscris: 20.04.2011
de unde pot sa fac rost de un suport sa bag cartela sim? ca l-am rupt pe el meu, chestia aia de plastic...

#77
master_oz

master_oz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.804
  • Înscris: 13.08.2009

View Postcupidon1122, on 25 ianuarie 2018 - 19:50, said:

Buna seara! Am un htc desire 820. l-am cumparat de la un prieten cu 200 de lei . utima oara a vomitat peste ecran si la spart. bun . L-am dus la un service gsm si mi-a schimbat touch, display, sticla . a mers 1 luna si apoi vorbeam cu un prieten pe tel si aveam castile. m-am ridicat sa sting becul dar am uitat ca am castile si telefonul a cazut jos pe 2 covoare, cam de la 60 de cm inaltime. sa stins ecranul dar eu eram inca in apel. l-am dus la service. mi-au zis ca sa desprins o chestie, cand la deschis nu mai mergea touch-ul . a zis sa revin in 15 minute. am revenit si tot nu mergea, l-am intrebat cat ma costa sa-l repar si a zis 200 de lei . intrebarea este , ce pot face acum ? se poate schimba doar touch-ul ? cam cat ar costa fara sa schimb si sticla say display-ul pentru ca sunt intregi si se vede perfect. Doar touch-ul nu  merge. PLEASE HELP!
Deci a vomitat si l-a spart. Tare voma mai are, nu-l mai imbatati.

schimbare touch: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7kCM5Ou-uMU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View Postrobert8197, on 06 martie 2018 - 19:25, said:

de unde pot sa fac rost de un suport sa bag cartela sim? ca l-am rupt pe el meu, chestia aia de plastic...
Foarte probabil de pe OLX, de la telefonane stricate, s-ar putea potrivi si de la alt model HTC. Sau contacteaza producatorul, sigur au pagina de net.

#78
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.017
  • Înscris: 20.04.2011
Am sunat la HTC și au zis sa ma duc la regenersis

#79
master_oz

master_oz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.804
  • Înscris: 13.08.2009

View Postrobert8197, on 12 martie 2018 - 14:37, said:

Am sunat la HTC și au zis sa ma duc la regenersis

Ce e aia, da detalii mai multe, poate om avea si noi (cei putini cu HTC820, care postam aici) nevoie pe viitor.

Apoi anunta-ne ce ai reusit cu telefonul.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate