Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

HTC Desire 820

- - - - -
  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#73
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Daca doreste cineva sa achizitioneze acest model va ofer informatii dupa o zi de utilizare :))

#74
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Cineva interesat de acest model ? Am mai multe bucati de vanzare... la 2 bucati luate ofer discount Posted Image

#75
cupidon1122

cupidon1122

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 15.12.2015
Buna seara! Am un htc desire 820. l-am cumparat de la un prieten cu 200 de lei . utima oara a vomitat peste ecran si la spart. bun . L-am dus la un service gsm si mi-a schimbat touch, display, sticla . a mers 1 luna si apoi vorbeam cu un prieten pe tel si aveam castile. m-am ridicat sa sting becul dar am uitat ca am castile si telefonul a cazut jos pe 2 covoare, cam de la 60 de cm inaltime. sa stins ecranul dar eu eram inca in apel. l-am dus la service. mi-au zis ca sa desprins o chestie, cand la deschis nu mai mergea touch-ul . a zis sa revin in 15 minute. am revenit si tot nu mergea, l-am intrebat cat ma costa sa-l repar si a zis 200 de lei . intrebarea este , ce pot face acum ? se poate schimba doar touch-ul ? cam cat ar costa fara sa schimb si sticla say display-ul pentru ca sunt intregi si se vede perfect. Doar touch-ul nu  merge. PLEASE HELP!

#76
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,017
  • Înscris: 20.04.2011
de unde pot sa fac rost de un suport sa bag cartela sim? ca l-am rupt pe el meu, chestia aia de plastic...

#77
master_oz

master_oz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 13.08.2009

View Postcupidon1122, on 25 ianuarie 2018 - 19:50, said:

Buna seara! Am un htc desire 820. l-am cumparat de la un prieten cu 200 de lei . utima oara a vomitat peste ecran si la spart. bun . L-am dus la un service gsm si mi-a schimbat touch, display, sticla . a mers 1 luna si apoi vorbeam cu un prieten pe tel si aveam castile. m-am ridicat sa sting becul dar am uitat ca am castile si telefonul a cazut jos pe 2 covoare, cam de la 60 de cm inaltime. sa stins ecranul dar eu eram inca in apel. l-am dus la service. mi-au zis ca sa desprins o chestie, cand la deschis nu mai mergea touch-ul . a zis sa revin in 15 minute. am revenit si tot nu mergea, l-am intrebat cat ma costa sa-l repar si a zis 200 de lei . intrebarea este , ce pot face acum ? se poate schimba doar touch-ul ? cam cat ar costa fara sa schimb si sticla say display-ul pentru ca sunt intregi si se vede perfect. Doar touch-ul nu  merge. PLEASE HELP!
Deci a vomitat si l-a spart. Tare voma mai are, nu-l mai imbatati.

schimbare touch: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7kCM5Ou-uMU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View Postrobert8197, on 06 martie 2018 - 19:25, said:

de unde pot sa fac rost de un suport sa bag cartela sim? ca l-am rupt pe el meu, chestia aia de plastic...
Foarte probabil de pe OLX, de la telefonane stricate, s-ar putea potrivi si de la alt model HTC. Sau contacteaza producatorul, sigur au pagina de net.

#78
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,017
  • Înscris: 20.04.2011
Am sunat la HTC și au zis sa ma duc la regenersis

#79
master_oz

master_oz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 13.08.2009

View Postrobert8197, on 12 martie 2018 - 14:37, said:

Am sunat la HTC și au zis sa ma duc la regenersis

Ce e aia, da detalii mai multe, poate om avea si noi (cei putini cu HTC820, care postam aici) nevoie pe viitor.

Apoi anunta-ne ce ai reusit cu telefonul.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate