Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...
 Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?
 

Nelimitat national si 5GB trafic la 10 euro TVA inclus

- - - - -
  • Please log in to reply
193 replies to this topic

#163
Vodafonee

Vodafonee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 551
  • Înscris: 22.06.2013
Io acum am un prepay Digi si vreau sa il fac abonament. Mai demult aveau niste smartphone-uri parca Samsung pt abonament, imi da si mie ?. :D Sau trebuie abonament nou ?. Dar mai au telefoane ?.

#164
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,527
  • Înscris: 16.12.2006
Nu gasesti telefoane pe oferta Complet decat in Oradea, Timisoara si Arad.

Eu zic ca mai bine iesi cu un abonament Optim fara telefon inclus. :)

#165
spikje

spikje

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 25.12.2004
Care e faza cu Optim nelimitat la 5 EUR pentru abonatii existenti?
E pe bune?

Foarte tare.


Edit: da, nu aveam subscribe la topicul de optim unlimited :)) acuma sunt si eu cu picioarele pe pamant.

Edited by spikje, 23 April 2014 - 03:40.


#166
zeus1

zeus1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,572
  • Înscris: 03.05.2008

View Postspikje, on 23 aprilie 2014 - 03:31, said:

Care e faza cu Optim nelimitat la 5 EUR pentru abonatii existenti?
E pe bune?

Foarte tare.


Edit: da, nu aveam subscribe la topicul de optim unlimited Posted Image) acuma sunt si eu cu picioarele pe pamant.
Da este adevart.

Daca ai un serviciu Digi Tv (inclusiv satelit)/Digi Net - primul abonament optim nelimitat il primesti la 7 euro, iar restul la 5 euro.
Daca ai 2 servicii - toate abonamentele sunt de 5 euro ( optim nelimitat)
Daca nu esti client rcs&rds, primul abonament este de 10 euro, iar restul de 7 euro.

* Oferta este valabila pentru abonamentul optim nelimitat  si este valabila la nivel national . Abonamentul initial era de 10 euro. TVA inclusa
Poti opta pana la 4 abonamente/client.

Edited by zeus1, 23 April 2014 - 08:23.


#167
xpedia

xpedia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 512
  • Înscris: 21.08.2013

View Postzeus1, on 23 aprilie 2014 - 08:21, said:

Da este adevart.

Daca ai un serviciu Digi Tv (inclusiv satelit)/Digi Net - primul abonament optim nelimitat il primesti la 7 euro, iar restul la 5 euro.
Daca ai 2 servicii - toate abonamentele sunt de 5 euro ( optim nelimitat)
Daca nu esti client rcs&rds, primul abonament este de 10 euro, iar restul de 7 euro.

* Oferta este valabila pentru abonamentul optim nelimitat  si este valabila la nivel national . Abonamentul initial era de 10 euro. TVA inclusa
Poti opta pana la 4 abonamente/client.
Daca trecusem cu o saptamana inainte la Optim 5 si acum vreau sa-l trec pe cel nelimitat trebuie sa astept sa treaca o luna ca sa fac modificarea? Din pacate la *111# imi spune ca nu pot acum ca nu trecut timp destul cu Optim 5 vechi, trebuie sa merg la sediu pentru modificare sau astept sa treaca o luna cu abonamentul vechi ?

#168
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,525
  • Înscris: 28.08.2007

View Postxpedia, on 23 aprilie 2014 - 08:49, said:

Daca trecusem cu o saptamana inainte la Optim 5 si acum vreau sa-l trec pe cel nelimitat trebuie sa astept sa treaca o luna ca sa fac modificarea? Din pacate la *111# imi spune ca nu pot acum ca nu trecut timp destul cu Optim 5 vechi, trebuie sa merg la sediu pentru modificare sau astept sa treaca o luna cu abonamentul vechi ?

In DIgiCare ce iti spune? Sectiunea OFerte Noi - ai incercat sa faci upgrade de acolo?

#169
xpedia

xpedia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 512
  • Înscris: 21.08.2013

View Postdariusgherman, on 23 aprilie 2014 - 08:51, said:


In DIgiCare ce iti spune? Sectiunea OFerte Noi - ai incercat sa faci upgrade de acolo?
nu na lasa nici de acolo, am ramas cu un Optim Nelimitat care am reusit sa-l modific dar mai am un Optim 5 si Optim 2 vechi la care se pare ca trebuie sa mai astept sa le pot modifica in nelimitat :(

#170
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,525
  • Înscris: 28.08.2007

View Postxpedia, on 23 aprilie 2014 - 08:54, said:

nu na lasa nici de acolo, am ramas cu un Optim Nelimitat care am reusit sa-l modific dar mai am un Optim 5 si Optim 2 vechi la care se pare ca trebuie sa mai astept sa le pot modifica in nelimitat Posted Image

Asteapta atunci cateva zile, daca tot nu te lasa, suna-i la *777. Cred ca nu mai tin astia pasul cu implementarile noi pe site-urile lor. :))

#171
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,359
  • Înscris: 16.04.2014

View Postxpedia, on 23 aprilie 2014 - 08:49, said:

Daca trecusem cu o saptamana inainte la Optim 5 si acum vreau sa-l trec pe cel nelimitat trebuie sa astept sa treaca o luna ca sa fac modificarea? Din pacate la *111# imi spune ca nu pot acum ca nu trecut timp destul cu Optim 5 vechi, trebuie sa merg la sediu pentru modificare sau astept sa treaca o luna cu abonamentul vechi ?

Se poate face modificarea doar de la sediu, în cazul acesta sau aştepţi 30 de zile şi faci din USSD *111#

#172
xpedia

xpedia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 512
  • Înscris: 21.08.2013

View PostDIGI_Helper, on 23 aprilie 2014 - 09:30, said:


Se poate face modificarea doar de la sediu, în cazul acesta sau aștepți 30 de zile și faci din USSD *111#
Multumesc, merg azi la sediu, iau o floare si pentru domnisoara de acolo, stiu ca e stresant job-ul ;)

Edited by xpedia, 23 April 2014 - 10:26.


#173
zeus1

zeus1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,572
  • Înscris: 03.05.2008

View Postxpedia, on 23 aprilie 2014 - 08:49, said:

Daca trecusem cu o saptamana inainte la Optim 5 si acum vreau sa-l trec pe cel nelimitat trebuie sa astept sa treaca o luna ca sa fac modificarea? Din pacate la *111# imi spune ca nu pot acum ca nu trecut timp destul cu Optim 5 vechi, trebuie sa merg la sediu pentru modificare sau astept sa treaca o luna cu abonamentul vechi ?
Ca sa faci o modificare , trebuie sa astepti pana in luna urmatoare (30 de zile).

Edited by zeus1, 23 April 2014 - 11:45.


#174
xpedia

xpedia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 512
  • Înscris: 21.08.2013

View Postzeus1, on 23 aprilie 2014 - 11:41, said:

Ca sa faci o modificare , trebuie sa astepti pana in luna urmatoare (30 de zile).
ma duc la POP azi, Digi_Helper a spus ca se poate de la ei modificarea acum...e ok ;)

#175
crisbud

crisbud

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,242
  • Înscris: 07.12.2011
sediu NU egal POP....

#176
xpedia

xpedia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 512
  • Înscris: 21.08.2013

View Postcrisbud, on 23 aprilie 2014 - 13:34, said:

sediu NU egal POP....
what ever...stii tu ce vreau sa spun ;)

#177
Diabolik

Diabolik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 903
  • Înscris: 14.04.2006
greseala?

in noua pagina apare, la detalii despre un optim 3, 4G internet inclus..... ori au marit ori au gresit...

Attached Files

  • Attached File  gigi.JPG   58.58K   54 downloads

Edited by Diabolik, 23 April 2014 - 14:26.


#178
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,525
  • Înscris: 28.08.2007

View PostDiabolik, on 23 aprilie 2014 - 14:21, said:

greseala?

in noua pagina apare, la detalii despre un optim 3, 4G internet inclus..... ori au marit ori au gresit...

S-a marit la 4GB de dimineata am atasat printscreen. Asteptam si pe site sa actualizeze sau poate ne lamureste DIgi_Helper.

Edited by dariusgherman, 23 April 2014 - 14:29.


#179
Diabolik

Diabolik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 903
  • Înscris: 14.04.2006

View Postdariusgherman, on 23 aprilie 2014 - 14:29, said:

S-a marit la 4GB de dimineata am atasat printscreen. Asteptam si pe site sa actualizeze sau poate ne lamureste DIgi_Helper.


pai s-a marit unde?? ca daca te uiti pe beneficii tot 3G vezi. eu cred ca e doar o greseala..
creste traficul ca la gmail stocarea.....:)

in alta ordine de idei poate ca ar fi indicat pe rds sa scoata pop-urile  din digicare... sau sa faca aplicatie pentru telefoane......

si inca o eroare la calcularea costurilor internationale:
"Numarul tau nu se afla in reteaua noastra!"...serios?:))) 07713xx2xx

#180
CoolZone

CoolZone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 291
  • Înscris: 07.05.2005

View Postdariusgherman, on 23 aprilie 2014 - 14:29, said:

S-a marit la 4GB de dimineata am atasat printscreen. Asteptam si pe site sa actualizeze sau poate ne lamureste DIgi_Helper.

Daca s-a marit la 4GB la Optim 3 atunci sa introduca 5GB la Optim 5 Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate