Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?
 

Superioritatea clara a CARTELEI fata de abonament!

- - - - -
  • Please log in to reply
452 replies to this topic

#451
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,095
  • Înscris: 04.10.2005

View Postdanutz_rdc, on 28 octombrie 2014 - 15:21, said:

Alea la 9 euro fac parte dintr-un concurs intern al angajatilor, cine are cele mai multe extraoptiuni activate castiga un Iphone 6.Optiunea e valabila timp de 12 luni, si 9 euro/luna.

Bine ca Digi a introdus semnal full acum 2 saptamani, in localitatea mea Posted Image !!
Ce localitate?

#452
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,826
  • Înscris: 31.10.2010
Va mai certati mult...?

Eu cu 5Euro la vodafone am:

2000 minute in retea
200 minute in alta retea
nelimitat SMS in orice retea
200MB internet
Si toate astea se reporteaza in fiecare luna :P.

#453
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011
Total de acord cu primul post, nu am stat sas funzaresc tot threadul dar e evident ca e mai avantajos sa ai cartela decat abonament. Eu am renuntat la abonament inca de acum 4 ani in favoarea cartelei, dupa 10 ani de abonament.

Singurele abonamente convenabile sunt gen cele oferite de T-Mobile in SUA si RDS in Romania, in care nu intra "subventionarea" terminalelor - chit ca-ti iei sau nu telefon de la ei si "ceva in plus".

In Romania, singura retea la care merita sa-ti faci abonament e Digi. La restul operatorilor nu merita decat cartela prepay.

Daca tot vrei telefon de fite si nu ai bani sa platesti, decat sa faci abonament e mai bine sa iei cartela si sa cumperi telefonul accesand un credit din acela cu "0% dobanda" cu cardul de credit, platibil in 12 luni. Sunt destule credite de genul acela oferite de magazine in colaborare cu banci.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate