Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...
 Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?
 

Google si Yahoo se uita pe home.ro?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Nigel

Nigel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,197
  • Înscris: 24.08.2005
Recent (de o săptămînă și) am publicat un site, unde altundeva decat pe serverul saracilor, home.ro.
Am incercat să respect cît mai multe reguli de realizare a unui site profesionist, are și Descriptions și Keywords, etc.
Rog să-mi spuneți dacă o să am șanse de a-mi vedea situl vreodată listat pe Google sau Yahoo? Cei care aveți situri pe home.ro sau go.ro, cum stați?
Eu nu prea am văzut situri de pe aceste servere în listele de rezultate ale motoarelor de căutare.

Ca un exemplu, nici de situl Inspectoratului Școlar Județean Arad (găzduit deasemenea pe home.ro) nu or auzit nici Google nici Yahoo.

#2
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
si nu ne spui si noua site-ul sa vedem daca ai optimizat bine?

#3
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
google nu are nici o problema cu freehost-urile, uite: http://www.google.ro/search?q=cangurul

singura lui problema e sa auda de undeva de site-ul tau. exista undeva pe web un link catre site-ul tau ? daca nu, macar adauga-l manual pe google / yahoo

#4
Nigel

Nigel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,197
  • Înscris: 24.08.2005

View Postzuppy, on Oct 30 2005, 09:45, said:

google nu are nici o problema cu freehost-urile, uite: http://www.google.ro/search?q=cangurul

singura lui problema e sa auda de undeva de site-ul tau. exista undeva pe web un link catre site-ul tau ? daca nu, macar adauga-l manual pe google / yahoo

Pe Yahoo am încercat ieri să sugerez un site, adică al meu, dar nu știu dacă o să apară și nu știu dacă am ales bine domeniul. (Computers...)

Situl reprezintă efectiv un curs de Pascal, cu instrucțiuni, exemple de programe, etc și nu știu unde ar trebui să-l plasez, la Computers... sau la Education...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate