Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scaun auto

La mulți ani @ranit6996!

La mulți ani @Ciubex!

Reparat difuzor membrana hartie, ...
 Restaurantele cu stele Michelin

Best cooler

Program vizibilitate intre puncte

Sfat achizitie casti gaming 300-3...
 Dimensiune optima teava scurgere ...

Sfat achizitie telefon cu camera/...

Nu se poate completa declaratia 2...

Caut firma pentru lucrare bucatar...
 Dimensionare țevi incalzire

Cum va merge sistemul dupa upgrad...

Cuvantul "ciunet"

Alternativa la Oppo Find X5 in ac...
 

samsung tv hdmi dvdplayer sony

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ducul

ducul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 19.03.2011
salut

se poate conecta un samsung tv c6000 la dvd player sony( dav-dz530) prin hdmi si emisiunile de la tv+filmele de pe calc sa fie redate prin boxele dvdplayer-ului 5+1?
cum ? am cam epuizat combinarile


am conectat prin anynet+ apare pe tv ca si cand pot sa controlez volumul dar de auzit nu se aude

am nevoie neaparat de cablu cu 3 intrari si iesiri ( rosu verde alb ) ( component )

merci

alex

#2
costidraghia

costidraghia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 619
  • Înscris: 12.01.2009
Daca pe placa de baza a pc-ului ai iesiri digitale (SP/DIF si/sau coaxial) este mult mai simplu sa faci o conexiune directa PC-HC Sony.
Daca n-ai asa ceva ar trebui sa investesti intr-o placa audio buna ce are iesirile sus-amintite.

Conexiunea HDMI functioneaa unidirectional si anume de la HC catre tv.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate