Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi + patronul Prima TV cumpara...

Husa si folie pt. Samsung Galaxy ...

Plita electrica moderna

problema incalzitor de apa Ferroli
 Incarcator PB 3.0

Radu Mazare, eliberat conditionat...

Permis suspendat din cauze medicale

Presiune apa fluctuanta pompa sub...
 Revizie auto la Bucuresti

identificare component defect

Recomandare tableta

Ansamblul Neofort Rezidenția...
 Caderea in apostazie a Bisericii ...

Inselatoria secolului!

Problema soft samsung galaxy watc...

Recomandare tastatura compatibila...
 

Declaratie posibilitate cofinantare

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
catalinux2001

catalinux2001

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 357
  • Înscris: 19.01.2007
Nu stiu daca am postat bine, pentru ca nu ma pricep la chestii de acest tip. Am depus o cerere la facultate pentru o bursa de studii si imi cere la dosar o Declaratie privind posibilitatea de cofinantare care cred ca trebuie sa contina informatii despre veniturile parintilor. De unde iau aceasta declaratie?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate