Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

windows 10 drivere startup degrad...

Tencuiala exterioara casa caramid...
 Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...

Cum se calculeaza MTBF la un swit...
 Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri
 Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...
 

Ofertele de munca la domiciliu - what's up with those?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
xxx45

xxx45

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 10
  • Înscris: 07.10.2008
Internetul e impanzit de oferte de munca la domiciliu, lipind felicitari, asambland bijuterii, traducand, macinand cafea (!), etc. Care e faza, sunt toate inselatorii? Imi inchipui ca da, nu e nimeni nebun sa-mi dea 1 RON pt. fiecare felicitare lipita, de exemplu. Ce urmaresc atunci acesti scammeri? Vechea poveste cu trimisul bainilor inainte? Sau vor sa-ti acceseze datele personale in scopuri dubioase? Si chiar nu exista oferte serioase de munca la domiciliu?

#2
M22

M22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 163
  • Înscris: 21.07.2009
mda, toate e teapa din pacate. insirat margele, confetionat pungi cadouri, etc. doar atata am gasit. eu am vazut intregul reportaj
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/UbZN5RNyr78?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
rony2006sb

rony2006sb

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 264
  • Înscris: 13.10.2007
Vedeti ca intreg reportajul il gasiti pe site-ul antenei 3.
Intradevar este teapa!

#4
xxx45

xxx45

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 10
  • Înscris: 07.10.2008
Multumesc pt. informatii. Cred ca o mare parte din vina pentru ca aceste inselatorii persista o au ziarele si site-urile de joburi, care publica astfel de anunturi indiscriminant.

Editat de xxx45, 10 noiembrie 2009 - 16:49.


#5
Andero

Andero

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 593
  • Înscris: 01.02.2009
Cum sa suni la un anunt care iti promite peste 1000 de euro pe luna sa stai acasa sa insiri margele sau sa cosi scutece

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate