Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...
 geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi
 Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta

The worst of evil (2023)

Proiect de lege: Romanii vor achi...
 Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...

2 job-uri de 8 ore simultan.

VW e-Up second hand sau alternati...
 

Presa si RDS

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
Este "un blog" site-ul. Articolele pompoase anti-RDS aduc rating IMENS, s-a si laudat la "comments" :P
Si mie mi s-a parut o publicatie medie, dar acum imi dau seama ca de abia exista pe harta publicatiilor de ziaristica.

Cel mai amuzant e faza cu RDS Connect 3 (3euro) respectiv ..5 (5euro) cand la RDS s-a promovat abonamentul de 2euro fix+mobil cu nelimitat in retea de mai bine de un an.

Edited by Blackhawk, 27 August 2009 - 21:53.


#20
kineceler

kineceler

    witch king

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,995
  • Înscris: 16.05.2009

 AcidMan, on 27th August 2009, 14:06, said:

eu nu am putut lansa o reclamatie pentru ca aveam linux si nu windows si mi s-a cerut sa revin cand am win pe pc..
asta mi se pare culmea prostiei...
Poti sa dai un exemplu de operator autohton care ofera suport tehnic pentru linux? Unul singur. Si daca da, pentru care distributie? In plus nu vad care este problema. In linux nu se numeste tot pppoe? Daca nu iti functiona internetul tot puteai sa le spui coerent ce problema intampini.

 Blackhawk, on 27th August 2009, 22:50, said:

Cel mai amuzant e faza cu RDS Connect 3 (3euro) respectiv ..5 (5euro) cand la RDS s-a promovat abonamentul de 2euro fix+mobil cu nelimitat in retea de mai bine de un an.
Nu conteaza daca scriu de bine sau de rau. Important este ca le face reclama moka. Cand citeste lumea ce tarife practica rds...

Edited by kineceler, 27 August 2009 - 22:25.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate