Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Presa si RDS

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
Este "un blog" site-ul. Articolele pompoase anti-RDS aduc rating IMENS, s-a si laudat la "comments" :P
Si mie mi s-a parut o publicatie medie, dar acum imi dau seama ca de abia exista pe harta publicatiilor de ziaristica.

Cel mai amuzant e faza cu RDS Connect 3 (3euro) respectiv ..5 (5euro) cand la RDS s-a promovat abonamentul de 2euro fix+mobil cu nelimitat in retea de mai bine de un an.

Edited by Blackhawk, 27 August 2009 - 21:53.


#20
kineceler

kineceler

    witch king

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,995
  • Înscris: 16.05.2009

 AcidMan, on 27th August 2009, 14:06, said:

eu nu am putut lansa o reclamatie pentru ca aveam linux si nu windows si mi s-a cerut sa revin cand am win pe pc..
asta mi se pare culmea prostiei...
Poti sa dai un exemplu de operator autohton care ofera suport tehnic pentru linux? Unul singur. Si daca da, pentru care distributie? In plus nu vad care este problema. In linux nu se numeste tot pppoe? Daca nu iti functiona internetul tot puteai sa le spui coerent ce problema intampini.

 Blackhawk, on 27th August 2009, 22:50, said:

Cel mai amuzant e faza cu RDS Connect 3 (3euro) respectiv ..5 (5euro) cand la RDS s-a promovat abonamentul de 2euro fix+mobil cu nelimitat in retea de mai bine de un an.
Nu conteaza daca scriu de bine sau de rau. Important este ca le face reclama moka. Cand citeste lumea ce tarife practica rds...

Edited by kineceler, 27 August 2009 - 22:25.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate