Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Rebelion 2009

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
58 răspunsuri în acest subiect

#55
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 18.677
  • Înscris: 14.03.2006
Ma bucur c-ati ajuns cu bine.
Problema cu becul ala e ca s-a ars dupa ceva vreme, pentru ca a fost FOARTE frig afara. ;)
Carbonara rullz!
Buntzi pleaca maine, cu tot cu Evil Twin, cu care m-am foarte obisnuit. :D

Editat de Marius3k, 03 ianuarie 2009 - 22:59.


#56
Vlad_int1

Vlad_int1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.847
  • Înscris: 26.04.2007

View PostMarius3k, on Jan 3 2009, 22:58, said:

Problema cu becul ala e ca s-a ars dupa ceva vreme, pentru ca a fost FOARTE frig afara. ;)
Aoleeooo Mariuse si era greu rau sa il schimbi nu ?
Si spre nesimtirea mea era sa uit sa amintesc ca ne-a adus Rox o ciorba de burta (facuta de mama ei dupa o reteta a tatalui ei  :coolspeak: ) de ne-a rupt franele la toti ...  absolut geniala, ne-a uns pe suflet .

#57
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.794
  • Înscris: 28.11.2005

View PostVlad_int1, on Jan 3 2009, 22:47, said:

PS: Mi-am adus aminte ca Marius vorbeste degeaba ;) ca am avut si roata de rezerva si chiar din aia de dimensiuni normale si da chiar si eu am fost surprins ca am incaput 4 oameni + bagaje + mancare intr-un golf; totusi ultima parte a drumului (sibiu-> orastie) nu a fost prea confortabila pentru pasagerii din spate pentru ca bancheta mica a fost rabatata si puse bagaje peste.

Asa deci si prin urmare, asta era secretul, si ne-ai lasat trei zile sa ne minunam :w00t:

LE: next time, propun cine nu are permis sa se ocupe de gratare, DA? ca doar e intalnire auto. :P

Editat de rotnic, 04 ianuarie 2009 - 08:32.


#58
Bwwlan

Bwwlan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.563
  • Înscris: 13.11.2006
@rotnic: Bah, da' tu asa te legi de mine de zici ca suntem doua sireturi :) Ia pune mana si fa-ti o cafea ;) Daca nu mai tii minte cum, iti dau pe PM numaru' de mobil, imi dai un apel si te invat la telefon.
Las' ca-mi iau io plasticu inapoi de la gabori si sa vezi dupa aia ce va fac la tati.
Auzi, gratare...
Si Marius, apropo de becuri, tu le cam atragi, mah, ca si pe Ficat parca era unu'. Eu zic sa stai departe de surse de lumina.
Hai, 'neatza la toata lumea. Merg sa-mi fac o cafea dupa care ne mutam pe Cafenea.

#59
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.794
  • Înscris: 28.11.2005
Hmm! sa fim sireturi, la tine mai merge, la mine poate siret de legat telecabina de stalp. :D

No hai, o poza de pe drum si una de la hanu' unde am mancat vineri seara:

Fișiere atașate



Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate