Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...
 Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...
 

Animalul de casã pentru oameni rebeli:RECHINUL

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Quenall Quabin

Quenall Quabin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 289
  • Înscris: 12.11.2006
cei mai recomandati in acest caz sunt cei din familia Europtomicrus bispinatus(rechinul pigmeu)....aveti alte propuneri pentru animale exotice din aceasta zona?eu vb de rechini mici (de maxim 60 de cm)

#2
vacazboara

vacazboara

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 21.09.2007
abia mi-am facut un acvariu, am pus doar apa, substrat, filtru, plante si cateva accesorii, dar inca nu am luat pesti
tipul asta de rekin se preteaza unui acvariu cca 80 litri, apa dulce ?
vreau sa pun in principiu tot felul de pesti colorati, inca nu ma pricep prea bine, dar banuiesc ca trebuie sa existe o oarecare compatibilitate intre ei :D

#3
Quenall Quabin

Quenall Quabin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 289
  • Înscris: 12.11.2006
sa eviti pesti normali(sifo, scalari, sanitari, zebre, carasi) cu beta... B)

#4
alytza

alytza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 12.05.2008
Pana sa bagi pestii in acvariu asteapta cel putin 2 saptamani ca sa se cicleze.Iar de rechin poti sa iti iei adio pentru ca este cam mic acvariu.Da-i un google pe net la pangasius ca sa iti faci o idee cam cat de mari cresc si ce acvariu iti trebuie.Iar rechinul acela de care a zis @Quenall Quabin este de apa sarata,nu dulce.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate