Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 

Un DVD player complet..exista?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
ludwig

ludwig

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 52
  • Înscris: 27.01.2007
Salutare!
Dupa o plimbare nesanatoasa prin soarele arzator al Clujului si aerele imbacsite de prin magazine ama ajuns la o concluzie: am bani (in limita bunului simt.... max 5 mil) dar nu am ce..sa achizitionez.
Mai pe scurt doresc sa cumpar un dvd player care sa suporte urmatoarele:
1. sa aibe DTS incorporat (+ DD DD pro logic 2 , ma gandesc ca asteas clasice si le are)
2. cu DIVX si toate cele necesare unui bun cinefil (poate si mpeg-4)
3. sa citeasca DVD-Audio (insa nu pe 2 canale!!!)
4. sa suporte audio pe 24 biti/96 KHz
5. iesire pentru sistem 5.1 (6 canale)
6. port usb
7. tunner FM + RDS
8. true sound
9. sa vada sub si srt

Cam astea ar fi doleantele. Restul caracteristicilor sunt demult suportate de toate marcile si tipurile de pe piata( cd-a, dvd-v, mp3, mpeg1-2 etc)

Din cate am vazut am doar 2 posibilitati:
1.Samsung HT-UP30 (pe la 6 mil) care are cam ce vreau eu insa se vinde doar ca sistem pe la 6 mil ..si eu nu am nevoie de boxe.
2. am vazut la Altex un sistem LG LH-T250SC (cred...) care avea cam tot, mai putin usb (daca nu ma insel) insa se vinde tot cu boxe...

Concluzii:
1. As cumpara Samsung/LG insa nu vreau tot sistemul. Se poate gasi in varianta dvd stand alone? Daca ipotetic as gasi asa, stiu ca are amplificare proprie si nu pe boxe; se poate lega la sist meu 5.1 genius? care of course are amplificarea proprie...
2. Stiti alte marci/modele (fara boxe) care sa satisfaca cele 9 "porunci" de mai sus?

Astept recomandari si sfaturi!

Multumesc!

#2
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Ai mai postat un thread care se află pe Video!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate