Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Boxe PA audio home use - nivel avansat/pro Yamaha DBR

* * * * * 1 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
90 răspunsuri în acest subiect

#91
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.615
  • Înscris: 08.03.2017
Schimb macazul datorita unei conjuncturi distrugatoare - sambata a fost concertul prietenului meu , mic, in jur de 150 persoane , la montaj pe scena cade monitorul de la orga de la aproximativ 4 metri de pe cadru si nu mai merge , un monitor de 12 inch de la QSC , vine omul verde la fata si  ma roaga sa aduc rapid monitorul meu ca se face de ras , nu avea piesa de schimb , fug acasa dupa el, montam totul decurge de vis . Atat de curat a sunat ca mi-a propus sa il las si sa-mi faca el o surpriza , surpriza a venit azi odata cu mail-ul de confirmare de la Thomann ....vine marti sau miercuri o boxa tipla de la RCF ultima aparitie seria 910A Posted Image , dupa review-uri e ceva de vis , primul monitor cu un control full logic de bas separat de inalte BMC (bass motion control ) 2100W , bas de 10 inch magnet neodymium, TW de 1.75 polyimide-kapton, 50-20000Hz
Stia la ce folosesc si a spus ca voi fi foarte multumit de calitate sunet , ma bazez pe el avand experienta de zeci de ani . A fost o supriza  placuta pentru mine dar si pentru el, concertul conta mult pentru public iar fara clapa in rock e ca o frumoasa fara un ochi .
Una peste alta am facut o afacere de aproximativ 700 lei in 20 minute , drumul dus/intors
Avand doar o intrare XLR/jack 6,3 am dat comanda la alte cabluri balansat/nebalansat https://www.emag.ro/...8/pd/DL3NNCMBM/
Revin cu poze cand ajunge !
https://www.thomann....f_art_910_a.htm

E buna asa o boxa la casa omului Posted Image

Editat de ldpe, 29 ianuarie 2023 - 21:41.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate