Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...
 De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...
 

Neg in talpa Verolit Forte

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
sperantza

sperantza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 05.01.2008
Dupa  interventia chirurgicala, indicata de dermatolog pt ca erau  foarte  dureroase, au aparut mai multe la fel de dureroase, care ar fi solutia ? Mentionez ca sunt la a 2  cutie de isoprinozine.  Multumesc.

#20
carolinaherera

carolinaherera

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 18.12.2019
recomand clinica Leventer, mi-a rezolvat cu laserul o veruca dureroasa aparuta fix in mijlocul talpii

#21
Utanu

Utanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 06.09.2007
Va dau solutia cu care am scapat eu de verucile in talpa, dureroase. Luati de la plafar   Alcoolatura de tuia. Puneti pe un tifon sau pe vata alcoolatura, apoi lipiti cu leucoplast in locul unde sunt verucile. Inttr-o saptamana deja nu ma mai dureau la mers, iar in 2 saptamni au cazut si nu au mai aparut. Am fost si eu la dermatolog si mi-a zis ca trebuie sa ii ard ca daca nu mi se raspandesc pe tot corpul. Iata ca natura vindeca usor si fara durere. Incercati, nu aveti ce pierde, eu zic ca va trece 100 %.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate