Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Neg in talpa Verolit Forte

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
sperantza

sperantza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 05.01.2008
Dupa  interventia chirurgicala, indicata de dermatolog pt ca erau  foarte  dureroase, au aparut mai multe la fel de dureroase, care ar fi solutia ? Mentionez ca sunt la a 2  cutie de isoprinozine.  Multumesc.

#20
carolinaherera

carolinaherera

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,345
  • Înscris: 18.12.2019
recomand clinica Leventer, mi-a rezolvat cu laserul o veruca dureroasa aparuta fix in mijlocul talpii

#21
Utanu

Utanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 06.09.2007
Va dau solutia cu care am scapat eu de verucile in talpa, dureroase. Luati de la plafar   Alcoolatura de tuia. Puneti pe un tifon sau pe vata alcoolatura, apoi lipiti cu leucoplast in locul unde sunt verucile. Inttr-o saptamana deja nu ma mai dureau la mers, iar in 2 saptamni au cazut si nu au mai aparut. Am fost si eu la dermatolog si mi-a zis ca trebuie sa ii ard ca daca nu mi se raspandesc pe tot corpul. Iata ca natura vindeca usor si fara durere. Incercati, nu aveti ce pierde, eu zic ca va trece 100 %.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate