Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...
 Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn
 Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 

Un nou blog/site de stiri despre produsele Apple

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
mihairo79

mihairo79

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 06.11.2019
Se incarca cam greu uneori, IP are reputatie proasta. Eu ti-as recomanda sa schimbi hostingul. DO e conceput pentru developeri, nu pentru siteuri in productie.

#20
dragosholban

dragosholban

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 22.03.2006
Multumesc mihairo79! Aveam deja un droplet pe Digital Ocean si am zis ca la inceput merg cu el pana cand o sa am mai mult continut si vizitatori. Sper sa nu fie o problema asta...

#21
STCRESELLER

STCRESELLER

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 26.11.2019

 dragosholban, on 20 februarie 2020 - 12:49, said:

Multumesc Vali! Da, e wordpress chel, nu am pus accent pe customizare, consider ca e mai important sa am continut. Ma voi ocupa si de partea asta, bineinteles.

Nu stiu exact cat, oricum cand ma gandesc la monetizare ma gandesc la ceva decent, 1-2 aduri, dar e prea devreme pentru astefel de planuri. Cred ca minim 6 luni nu poate fi vorba de asta. Sau sunt prea optimist?

Niste bani cred ca te-ar ajuta sa cauti mai bine informatiile scrise in review-uri. Poate din reclame facute chiar de magaziele Apple care vand produsele despre care scrii.
O reclama pe site nu strica niciodata, macar ca primesti $5 ca sa nu scoti tot din buzunar pe gazduire - asta doar daca vrei sa tii un blog fara "wordpress"/alt domeniu in numele adresei. Depinde acum cat de popular reusesti sa faci site-ul incat sa ai impressions, clicks, etc. vandabile.
Recunosc ca nu cunosc piata de monetizare bloguri, deci nu stiu daca aplicand o forumla de tipul CTC si imi da 5$ sunt multi bani sau putini pentru acea reclama. Stie Excel mai bine sa calculeze banii - pentru asta am facut o formula add-in care sper sa fie de ajutor blogerilor, seo-istilor dar si celor care se gandesc deja sa inceapa monetizarea la ce scriu pe blog. Adaugi ca si add-in formula din arhiva si...spor la bani!

Attached Files



Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate