Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...
 Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 

problema placa video?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
spraytag

spraytag

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 07.02.2018
Salut! Am un pc care are placa video amd onboard vega 8, cu windows10.
De vreo 2 luni,daca stau aproximativ 1-2minute pe youtube sau dailymotion, imi apare pe ecranul youtubului , jumatate alb jumatate negru
Am facut update la placa video(am instalat amd adrenalin 19.1.1). Ce trebuie sa fac?Multumesc

Edited by spraytag, 23 February 2019 - 16:10.


#2
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,252
  • Înscris: 13.03.2017
Asta se intampla numai cand esti YouTube sau este problema generala ?

#3
spraytag

spraytag

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 07.02.2018
imi apare si pe dailymotion. In jocuri nu face figura asta. Doar pe YT si dailymotion. Daca restartez chromu , e bine, dar dupa 1-2min apare din nou. Deci doar ecranul de la youtube/dailymotion(nu ecranul monitorului)  are un screen de genul asta: [ https://static.comicvine.com/uploads/original/11120/111203482/6503758-original.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by spraytag, 23 February 2019 - 16:25.


#4
ianos777

ianos777

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,738
  • Înscris: 07.02.2019

View Postspraytag, on 23 februarie 2019 - 16:21, said:

imi apare si pe dailymotion. In jocuri nu face figura asta. Doar pe YT si dailymotion. Daca restartez chromu , e bine, dar dupa 1-2min apare din nou. Deci doar ecranul de la youtube/dailymotion(nu ecranul monitorului)  are un screen de genul asta: https://static.comicvine.com/uploads/original/11120/111203482/6503758-original.png

instaleaza google chrome versinea actula.. este si versiune Portable(ruleaza fara instalare)

#5
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Da' tu nu poti sa faci o poza / screenshot cu problema ?
Ca aia e din nu stiu ce joc.
Cu alt browser face la fel ?

#6
spraytag

spraytag

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 07.02.2018
cred ca s-a rezolvat , oricum multumesc pt sfaturi. Am intrat in  settings la chrome , si am debifat  'use hardware acceleration when available' (  aceasta solutie am gasit-o pe un site ) .  Stau pe YT de mai bine de 10 min si nu a mai facut acel screen Posted Image

Edited by spraytag, 23 February 2019 - 17:15.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate