Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Pareri saltele Ortoflex

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
coriele

coriele

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.12.2016
Buna, as dori sa imi cumpar o saltea de la Ortoflex, insa nu gasesc nicio parere despre ei. Si-a cumparat cineva de la ei?
Salteaua aleasa de mine ar fi: https://www.saltele-...evera513cm.html

Multumesc.

#2
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Salteaua se alege cel mai bine mergand in showroom si asezandu-te pe ea.  Ignora orice povesti. Sa fie cat mai ferma posibil la asezare pe ea, sa nu te afunzi.

#3
luci_flash

luci_flash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,003
  • Înscris: 17.09.2010
Salteaua memory nu e prea ok. Eu recomand firma Domusflex, dar o saltea buna la ei costa undeva la 1700 de lei (200x160).

#4
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Eu iti recomand Viscotex Superortopedica Lux, de la Dedeman, cam la aceasi bani ca Ortoflex

Edited by rosix, 11 December 2016 - 01:12.


#5
a3ds

a3ds

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 13,313
  • Înscris: 26.04.2015
In ordienea asta: latex, memory foam si restul.

#6
motanu_mic

motanu_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,041
  • Înscris: 16.12.2013
Miroase a spam...

#7
xilo

xilo

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,052
  • Înscris: 25.10.2014

 coriele, on 11 decembrie 2016 - 00:38, said:

Buna, as dori sa imi cumpar o saltea de la Ortoflex
Buna , si eu dar vad ca nu aveti afisate dimensiuni de 70/190 - asta inseamna firma micuta ce merge doar pe ce se vinde rapid , firmele mari pleaca de la 70/190 .
Daca doresti "la comanda" platesti ultima dimensiune disponibila plus nu se aplica nici o reducere daca la produsul de la ultima dimensiune exista aceasta reducere .
La inceput toate sunt o apa si un pamant , in magazin daca te trantesti pe ele poti da verdict : e moale, e tare ... atat si nimic mai mult .Dupa 2-3 ani vezi calitatea ! nici in 100 zile nu observi mare lucru . Pana acum doar Caressa din dedeman a rezistat excelent si dupa 4 ani de utilizare .
Dar cum imi sunteti in drum o sa fac o vizita la magazin . Fac si ei reclama cum pot avand in vedere ca magazinul e foarte retras si nici in trafic pietonal nu e, mai mult masini trec prin acea zona .

Edited by xilo, 11 December 2016 - 11:14.


#8
coriele

coriele

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.12.2016

 rosix, on 11 decembrie 2016 - 00:52, said:

Salteaua se alege cel mai bine mergand in showroom si asezandu-te pe ea.  Ignora orice povesti. Sa fie cat mai ferma posibil la asezare pe ea, sa nu te afunzi.
Nu depinde de startul de foam cat de ferma e? Nu as vrea o saltea foarte tare, ci medie. Lucruri bune am auzit de Timflex si de Dormeo dar mi se par foarte scumpe. Isi merita banii long-term?

#9
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
ia-ti ceva cu argint.Posted Image  e o dilema cu astea ortopedice, iti pot rupe umarul dar iti indreapta spatele.

#10
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,529
  • Înscris: 05.06.2009
https://www.elvila.r...elaxa-cu-arcuri

#11
ink1

ink1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.01.2018

 rosix, on 11 decembrie 2016 - 01:12, said:

Eu iti recomand Viscotex Superortopedica Lux, de la Dedeman, cam la aceasi bani ca Ortoflex
Te-ai simtit bine din prima zi sau a
trecut ceva timp pana sa te acomodezi?





Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate