Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Fara acces la pagina de Facebook

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,865
  • Înscris: 13.07.2011
Dupa ce am rezolvat recuperarea unei pagini de Facebook in topicul de aici, am sters pagina respectiva si am construit un Profil nou cu o pagina noua.

Acum am o problema sau cel putin esteun bug din partea Facebookului. Dupa ce am creat contul de Facebook, am observat ca au aparut 4-6 profiluri identice cu profilul pe care eu il creasem (numele este peste tot identic, doar link-ul se modifica si nu am acces la ele). Per total bug-ul a facut ca prin inregistrarea mea pe Facebook sa se creeze 4-6 conturi identice in acelasi timp fara sa le pot administra cumva, deoarece sunt create pe aceasi adresa de E-Mail.

Adica, contul meu care se numea Administrare Pagina (ex.), a fost creat de repetate ori sub aceasi adresa de E-Mail, nu ma intrebati cum s-a intamplat acest lucru. Nu am dat importanta acestei probleme si am creat o pagina pe Facebook prin contul meu. Dupa ce m-am logat de pe un alt ip, Facebook-ul m-a conectat cu un alt cont din cele multiple cu aceasi denumire de "Administrare Pagina", doar ca profilul respectiv nu are acces la pagina de Facebook. Astfel ca pagina de Facebook este existenta, dar nu o mai pot administra deoarece Facebook-ul m-a conectat pe celalalt profil.

Acum am sters profilul (dureaza 14 zile), dar nu stiu daca Facebook va sterge si pagina respectiva si multiplele conturi identice, pentru a putea administra pagina din nou sau creeri unei noi pagini.


Chiar nu imi imaginez cum s-a putut intampla asa ceva si nu gasesc deloc o rezolvare.

#2
radoset

radoset

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 278
  • Înscris: 24.10.2016
yo cunosc multe persoane care si-ar dori asta !

#3
GradinariuD

GradinariuD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 27.09.2016
De ce nu contactezi facebook ? Sunt sigur ca pot sterge acele "clone" ...

#4
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,865
  • Înscris: 13.07.2011

 GradinariuD, on 03 noiembrie 2016 - 12:47, said:

De ce nu contactezi facebook ? Sunt sigur ca pot sterge acele "clone" ...

pentru ca nu exista posibilitate sa ii contactezi.

#5
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,068
  • Înscris: 07.11.2006

 business11, on 03 noiembrie 2016 - 12:59, said:

pentru ca nu exista posibilitate sa ii contactezi.

Exact asta-i motivul pentru care nu mi-am facut cont la ei.

Edited by adisz, 03 November 2016 - 13:04.


#6
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,865
  • Înscris: 13.07.2011

 adisz, on 03 noiembrie 2016 - 13:04, said:

Exact asta-i motivul pentru care nu mi-am facut cont la ei.

este solutie Business, nu este cont personal.

#7
159

159

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,609
  • Înscris: 22.05.2016
E ca atunci cand pe un PC mai vechi apesi de 3~4 ori pe iconita de la browser, iar dupa un minut te trezesti cu 4 ferestre in bara de jos... :)

#8
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,865
  • Înscris: 13.07.2011

 159, on 03 noiembrie 2016 - 15:54, said:

E ca atunci cand pe un PC mai vechi apesi de 3~4 ori pe iconita de la browser, iar dupa un minut te trezesti cu 4 ferestre in bara de jos... Posted Image

exact! si habar nu am cum sa rezolv problema.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate