Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...
 Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn
 Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 

Românii cer C.N.A.-ului să desfințeze SHOW-urile Dan Capatos, WowBiz, La Măruță și postul de televiziune Kanal D

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
59 răspunsuri în acest subiect

#55
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 112.712
  • Înscris: 13.06.2004
Eu dacă aş fi proprietare de post de televiziune şi mi-aş lua amendă din cauza invitaţilor, i-aş pune la plată!

#56
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.897
  • Înscris: 28.11.2006
Pai daca tot tu i-ai chemat (si probabil i-ai si platit sa vina), acum sa le iei banii inapoi? :nonobad:

Nu te imbata cu apa rece. Realizatorii de astfel de emisiuni stiu foarte bine pe cine invita si de cele mai multe ori chiar ii provoaca la scandal, pentru ca iese rating.

#57
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 112.712
  • Înscris: 13.06.2004
Eu mă refeream la oamenii normali, care nu caută scandal sau cel puţin cuvinte obscene în emisiuni. Dacă li s-ar duce ratingul, ar opri singuri emisiunea... o dată a sunat W.C. Tudor la nu ştiu ce emisiune (sau a fost sunat), a început să înjure şi i-au tăiat legătura telefonică.

Editat de djl, 15 februarie 2016 - 12:28.


#58
AlexxTM

AlexxTM

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 774
  • Înscris: 26.08.2014
Telespectatorii acestor emisiuni sunt cel mai probabil oamenii intervievati de razvan anghelescu la rubrica vax populii din emisiunea starea natiei,oameni care cred ca un an are 30 de zile sau care cred ca populatia romaniei are 200 de locuitori,solutia nu este inchiderea ci convingerea cunoscutilor sa nu se mai uite la asemenea mizerii si amenzi mari de la cna cand se fac derapanje.

Editat de AlexxTM, 16 februarie 2016 - 10:48.


#59
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.057
  • Înscris: 10.09.2005
Și CNA-ul de unde ar mai ciuguli dacă i-ar închide pe toți care fac derapaje?

#60
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 112.712
  • Înscris: 13.06.2004
Nu cred că nu vor mai fi unii care nu fac derapaje, că foamea de rating îi mare.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate