Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Campionatul European din Franța 2016 la TV. - Televizări, discuții, rezultate etc.

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1094 răspunsuri în acest subiect

#1081
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 21.754
  • Înscris: 07.04.2006

View PostKalman2007, on 07 iulie 2016 - 23:06, said:

Până și comentatorul neamț a zis că a fost corect, deci ...   Posted Image
Pentru duminică mi-am făcut program mai ales de la orele 22: voi urmări Batman v Superman   Posted Image
Greu suportați adevărul...Posted Image   Eram sigur că vei citi o carte în germană...Posted Image

Editat de megafanro, 07 iulie 2016 - 23:10.


#1082
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 25.857
  • Înscris: 07.07.2009

View Postmegafanro, on 07 iulie 2016 - 23:09, said:

Greu suportați adevărul...Posted Image   Eram sigur că vei citi o carte în germană...Posted Image
Dacă nu suport echipele astea nu are rost să mă uit. Tot timpul mi-aș aminti cum au ajuns aici  Posted Image
Să nu fiu nesimțit și să fiu fairplay hai că zic: Felicitări!   Posted Image

Așa am ratat și finala din Liga Campionilor.  Posted Image

Editat de Kalman2007, 07 iulie 2016 - 23:26.


#1083
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.139
  • Înscris: 26.07.2009
Si in finala Portugalia! Posted Image))

P.S. megafanro merita sa fie suspendat pentru 3 luni ca Sumudica, pentru ca a pus la pariuri (prea le ghiceste). Posted Image

Editat de cristinel07, 07 iulie 2016 - 23:35.


#1084
dr-HansVolter

dr-HansVolter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 106
  • Înscris: 10.05.2016
uite ca I-am injurat degeaba pe romanasii nostrii,macar noi am dat si noi un gol amarat la francezi.germanii au pierdut mai urat ca noi!! Posted Image

Editat de dr-HansVolter, 08 iulie 2016 - 01:11.


#1085
oaspetele

oaspetele

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 31.936
  • Înscris: 31.03.2003

View Postmegafanro, on 07 iulie 2016 - 22:39, said:

0-2!!!! Franța s-a calificat în Finală!

Am avut dreptate? Marea Finală: Portugalia-Franța. Posted Image

Neah, e de fapt mica finala.

#1086
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.433
  • Înscris: 04.08.2010
Ce-ar fi ca Ronaldo să câştige Campionatul European al cluburilor şi al naţiunilor în decurs de doar o lună şi jumătate? :naughty: :naughty:

#1087
stefan94

stefan94

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 920
  • Înscris: 09.11.2006

View Postdr-HansVolter, on 07 iulie 2016 - 23:01, said:

taicamiu o tine una si buna ca de acolo s-a stricat meciul de la acel penalty care nu a fost dat correct:)))
Voi ce ziceti arbitrul a fost bulangiu?
Si eu cred ca de acolo s-a stricat meciul, numai ca penalty-ul a fost corect acordat. Din pacate pentru nemti Bastian e cu gandul la Ana. Nu este permis sa faci asemenea gafa.  In minunatul nostru campionat mai exista un "voleibalist" pe nume Voicu, de la Iasi.
Sunt curios cum va decurge finala. Cine va ataca? Sunt doua echipe care fac pasul in spate, care accepta dominarea pentru a contraataca pe spatii largi, care se folosesc de viteza jucatorilor. Oare ce va iesi de aici?  
Exista o certitudine insa: Daum a anuntat ca nationala noastra va ataca!

#1088
yanni17

yanni17

    -------------------

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.590
  • Înscris: 19.11.2010
Una peste alta, Islanda ramane în inimile microbiștilor: http://www.digisport... i-au copiat pe

#1089
sailor62

sailor62

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.208
  • Înscris: 28.07.2008

View Poststefan94, on 08 iulie 2016 - 08:37, said:


Exista o certitudine insa: Daum a anuntat ca nationala noastra va ataca!
Ca sa citam exact - va ataca indiferent daca are mingea sau nu ....ce pacalici Posted Image

#1090
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.139
  • Înscris: 26.07.2009
[ https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13626335_10153581570715588_7541662249593936064_n.jpg?oh=5c3982985f6f9b930f4595f53dc2677e&oe=57F2BA01 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

1982 - Franta adevarata;
2016 - Senegal; :)

Sper ca Ronaldo sa fie intr-o forma buna pentru ca e greu contra echipei Senegal si lui Mark Clattenburg (eventual si cei de pe benzi).

#1091
dr-HansVolter

dr-HansVolter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 106
  • Înscris: 10.05.2016
Parca vad ca o sa-I critice iar presa germana pe jucatorii germani si o sa-I "insire ca pe niste carnati" cum de altfel a mai facut-o si in alti ani.Germanii sint ciudosi de fel nu accepta cu 1 cu doua o infrangere Posted Image

Editat de dr-HansVolter, 08 iulie 2016 - 13:30.


#1092
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.649
  • Înscris: 19.02.2010
11 metrii a fost acordat corect, dar în rest arbitrul ITALIAan a arbitrat șmecherește!PRo Franța.
Cum naiba să delegi un arbitru italian, mai ales că nemții bătuse cu 3-4 zile în urmă Italia?! Cine-i șef pe la Uefa?! Nea Mitică,Nașu sau d-nu' Populism!?
Eu nu prea țin cu țară gazdă indiferent de competiție și-n consecință aș dorii ca Portugalia să câștige CE.
PS: Francezii ne fac țigani mai tot timpul și de aceea mă "bucur" ;) că-n echipa lor de bază sunt 7-8 jucători, get-beget francezi, ;) care se duc zi la solar... pentru un "pigment" mai exotic!:)

PPS:
Banc auzit la radio!
Un reporter de la BBC îl întreabă pe sir Bobby Robson: Cam cu câte goluri ar câștiga, jucătorii naționalei Angliei care au ieșit campioni mondial în 1966, în fața Islandei!?
B.R.- Cu 1-0!
Reporter: Doar atât?! Nu cu 6,7,8 la zero?!
B.R.- Dom'ne trebuie să te gândești că unii din noi avem peste 80 de ani!

Editat de matyred, 08 iulie 2016 - 14:42.


#1093
oaspetele

oaspetele

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 31.936
  • Înscris: 31.03.2003
Germania trebuia sa marcheze cel putin un gol ca sa emita pretentii.
E greu insa sa marchezi daca nu joci cu varf veritabil.
Pana la urma absentele au contat prea mult.

Intr-adevar, arbitrul a tras binisor cu francezii, dar nu decisiv.
Am mai spus-o, ar trebui ca de cateva ori pe meci nemtii sa verticalizeze puternic, sa mareasca viteza de joc.
In rest, mijlocul a fost al lor, pana spre jumatatea reprizei a doua cand au inceput sa cedeze psihic.
Daca Schweinsteiger nu facea hent(?), nu marcau francezii. Culmea, Schweini a jucat foarte binepana la acea faza. Repriza a doua a fost terminat.

#1094
Daniellone

Daniellone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.586
  • Înscris: 25.09.2006

View PostCipry7, on 08 iulie 2016 - 07:53, said:

Ce-ar fi ca Ronaldo să câştige Campionatul European al cluburilor şi al naţiunilor în decurs de doar o lună şi jumătate? Posted Image Posted Image

Ar fi dovada ca sistemul "cupa" e unul in care de foarte multe ori castiga o echipa care nu merita, spre deosebire de sistemul "liga"/"campionat" in care castiga cel care a fost mai bun de-a lungul acelei editii.

Sistemul asta face ca Real sa nu joace cu nimeni pana in finala, acolo sa faca egal cu Atletico si sa castige UCL. In timp ce Atletico le elimina pe Barca si Bayern, face egal cu Real si pierde trofeul.

La fel Portugalia nu e in stare sa obtina nici macar o victorie intr-o grupa cu Ungaria, Austria si Islanda, apoi elimina (chiar si pe astea nemeritat) Croatia, Polonia si Tara Galilor pana in finala si e posibil chiar sa castige acest CE (probabil la penalty-uri, ca sa fie meniul complet).

Editat de Daniellone, 09 iulie 2016 - 12:45.


#1095
petryca92

petryca92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 211
  • Înscris: 29.07.2012

View PostDaniellone, on 09 iulie 2016 - 12:43, said:

Ar fi dovada ca sistemul "cupa" e unul in care de foarte multe ori castiga o echipa care nu merita, spre deosebire de sistemul "liga"/"campionat" in care castiga cel care a fost mai bun de-a lungul acelei editii.

Sistemul asta face ca Real sa nu joace cu nimeni pana in finala, acolo sa faca egal cu Atletico si sa castige UCL. In timp ce Atletico le elimina pe Barca si Bayern, face egal cu Real si pierde trofeul.

La fel Portugalia nu e in stare sa obtina nici macar o victorie intr-o grupa cu Ungaria, Austria si Islanda, apoi elimina (chiar si pe astea nemeritat) Croatia, Polonia si Tara Galilor pana in finala si e posibil chiar sa castige acest CE (probabil la penalty-uri, ca sa fie meniul complet).
Fotbalu e nedrept uneori! nu cei mai buni pot castiga.Si romania a avut sansa, puteam sa ajungem macar in sferturi...

Editat de petryca92, 09 iulie 2016 - 14:45.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate