Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?
 

Problema cu BitComet 0.61

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
rhad000

rhad000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 07.04.2005
mi`am instalat ultima versiune de BitComet 0.61 si am o problema cu norton antivirus. imi apare de fiecare data din 2 in 2 secunde treaba aceea cu permit/denny. ce ar trebui sa fac sa scap de treaba asta? multumesc

#2
rhad000

rhad000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 07.04.2005
chiar nu stie nimeni :(

#3
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
nu ai si tu vreo optiune pe fereastra aia ca sa nu te mai intrebe, sa-l accepte intotdeauna ?

#4
rhad000

rhad000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 07.04.2005
nu imi apare din 2 in 2 secunde e ciudat ca pana acum nici un program nu mi`a facut chestia asta. la inceput si atat, ii dadeam permit si nu mai aveam probleme, dar cu BitComet versiunea asta nu stiu
:P

#5
dan33

dan33

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 537
  • Înscris: 18.01.2005
asa ceva mi s-a intamplat cand am instalat o noua versiune peste cea veche (nu dezinstalasem versiunea precedenta)
am rezolvat problema prin dezinstalare si am sters manual ce mai ramasese  in program files ( folderul BitComet din program files) si curatenie in registri.
am instalat versiunea noua si nu a mai facut figuri...

#6
rdanutz

rdanutz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 28.08.2004
Sa-i 'zici' ca ala e 'permanent answer' si-atat! Cre'ca se poate bifa undeva ca e raspuns permanent ...
Se poate si mai complicat, da' nu cre'ca are rost!  :) --> Pe undeva prin Ooptions are o optiune de configurare a soft-urilor care sa fie 'allow' sa se conecteze la 'externet'  :D  asta numai daca vrei sa te 'kinui' oleaca ...

Spor si 'rata mare'!

:peacefingers:

#7
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Aici discutia este despre norton antivirus si nu despre BitComet :), iar daca tie ti s-a inchis un topic de ce crezi ca ar trebui inchis si acesta  :huh:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate