Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Unde ne plimbam?

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Cleo_Mylo

Cleo_Mylo

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.08.2015
Salutare tuturor iubitorilor de animalute.
Am cautat un topic pe aceasta tema si nu am gasit nimic, de aceea m-am gandit sa va cer parerea, printr-un topic nou.
Avem doua pisicute si de 6 luni un catel, pe Mylo, un Border Collie. Cunoscatorii stiu :) ca Border Collie are nevoie de multa miscare. Al nostru, care are 8 luni in prezent, este foarte intelegator si tolereaza daca nu iesim cu el mereu, insa suntem stapani responsabili si ne cunoastem obligatiile fata de catel, de aceea iesim mereu cu el. Suntem din Brasov.

Intrebarea mea:
Voi pe unde iesiti la plimbare cu cainii?

SI cand zic plimbare nu ma refer pana la piata si inapoi, ma refer la locuri in care sa ii lasam sa zburde in voie,  eventual sa faca baie (in Brasov nu cunosc niciun loc in care sa poata face baie, exceptand lacul din Noua, care totusi nu mi se pare extrem de ok).

In afara de traseele de sub Tampa, sau Poiana ce altceva le mai putem oferi cateilor nostri? Cunoasteti parcuri mai mari pentru catei? Eventual cu cateva elemente de agility unde ii putem dresa?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate