Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Camera Wireless IP

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
iON29x

iON29x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 23.02.2014
Rog sa posteze doar cei care se pricep.
In balcon, am un magazin mixt. Am avut si camere video dar s-au ars si sunt destul de scumpe. Ei bine eu am nevoie de o camerga simpla, sa vad atunci cand vin clientii. Adica sa vad in timp real, gen o camera web dar ceva mai bun si wirlesss. Ce ziceti de una asa: http://m.emag.ro/cam...4/pd/D9W0GBBBM/
Nu postez ca e la reducere sau altceva, dar pana acuma nu le-am vazut pe site, nu stiam de ele. Ce ziceti, merg pentru ce imi trebuie mie?

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Da, merge.

#3
mateus13

mateus13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,098
  • Înscris: 23.02.2014
Da sunt ok ptr. ce vrei sa vezi, dar probabil dupa cum ai citit si tu, trebuie sa ai in zona un router pentru conectarea wireless la  retea,
altfel trebuie conectata cu un cablu de internet (dar in acest caz nu mai este wireless).

#4
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004

 iON29x, on 21 noiembrie 2014 - 16:12, said:

Ei bine eu am nevoie de o camerga simpla, sa vad atunci cand vin clientii. Adica sa vad in timp real, gen o camera web dar ceva mai bun si wirlesss.  
Ce ziceti, merg pentru ce imi trebuie mie?
Depinde ce vrei sa vezi si in ce conditii de iluminare&co.

#5
iON29x

iON29x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 23.02.2014
Am router in casa. Ziua vreau sa vad...si putin seara insa este lumina de la magazin.

#6
veman

veman

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,390
  • Înscris: 15.07.2009
http://vstarcam.com/products.html

gasesti specificatiile de care ai nevoie si cauti modelul respectiv pe aliexpress.

#7
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004

 iON29x, on 21 noiembrie 2014 - 18:07, said:

Am router in casa. Ziua vreau sa vad...si putin seara insa este lumina de la magazin.
Efectiv ce vrei sa vezi? Ai o usa la acel magazin/balcon sau cum?
De asemenea, pe ce vrei sa vezi? Tii un PC deschis non-stop ca sa vizualizezi camera?

 veman, on 22 noiembrie 2014 - 02:05, said:

http://vstarcam.com/products.html

gasesti specificatiile de care ai nevoie si cauti modelul respectiv pe aliexpress.
Dupa care, il asteptam pe aici cu un thread despre cum ar trebui sa configureze camera, de ce nu ii raspund chinezii la e-mail, etc. Initiatorul doreste o solutie functionala, nu doar un produs...

Edited by dexterash, 22 November 2014 - 02:15.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate