Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Intrebare Amazon Cloud Drive

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
OriOn20

OriOn20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,683
  • Înscris: 07.04.2010
Buna tuturor,

Am o nelamurire in legatura cu Amazon Cloud Drive. Detin un cont nelimitat pentru 1 an si desi am cautat pe internet nu am gasit un raspuns clar.
Ce se intamapla cu fisierele incarcate dupa expirarea acestei perioade de 1 an de zile?

In cazul lui Onedrive stiu ca acestea nu sunt sterse poti sa le accesezi in continuare prin contul tau numai ca nu mai poti uploada noi fisiere doar dupa ce te abonezi din nou dar in cazul lui Amazon Cloud Drive nu sunt sigur sa treaba sta la fel.

Multumesc anticipat.

#2
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
If your free trial or paid plan expires and you don't have any additional storage benefits, you'll still have access to download and delete your files for 90 days after your current plan period ends, but you won't be able to upload any additional files. After 90 days, your Cloud Drive account will be deactivated and your content will be permanently deleted.

https://www.amazon.c...odeId=201634570

Mesaj moderator:
Fiind vorba strict de serviciile oferite de Amazon voi muta topicul pe aria My Digital Life.

#3
OriOn20

OriOn20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,683
  • Înscris: 07.04.2010
Mda pacat.
Este naspa pentru ca are foarte multe limitari(nu pot da share la mai mult de 25 de imagini de exemplu) dar pe de alta parte este foarte rapid(mult mai rapid decat Onedrive de exemplu).

#4
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Atunci treci pe Dropbox. Au serviciile si aplicatia client cel mai bine puse la punct (parerea mea).

#5
OriOn20

OriOn20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,683
  • Înscris: 07.04.2010
Am Amazon Cloud Drive pentru ca anul trecut au avut o promotie de Black Friday, 5 dolari pentru un an de spatiu nelimitat.
Trebuia sa caut atunci informatia in legatura cu eventuale limitari.

Am gasit si eu informatiile din linkul tau doar in alta parte si sub alta forma din cauza asta nu eram sigur.

Ms oricum.

Edited by OriOn20, 25 May 2016 - 13:22.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate