Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @2Unlimited!

zgomot (bazait) plita gaz Samsung...

Problema aer condiționat Vor...

SAMSUNG Galaxy A15,
 La ce ora se deschid urnele ?

Reducerea turației unui moto...

Mergeti la vot?

Adaptor USB-A to USB-C
 La multi ani @SorinGT!

Discursul sefei de promotie sau, ...

Ce aplicatie pentru supraveghere ...

Airbag volan Audi
 Cum deschid rezervor WC Geberit s...

Folie protectie solara efect mirror

Mașina electrica vs. maș...

Ambalaj cu Garantie - Te-ai aplec...
 

Casti Panasonic RP-WF950E-S.... un caz demn de dosarele X

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 15.148
  • Înscris: 22.01.2013
Posed de cativa ani o pereche de casti Panasonic RP-WF950E-S pe care le folosesc la TV, pot spune ca sunt bunicele mai ales ca sunetul scos de TV nu este unul pretentios....
Deunazi am experimenat ceva ciudat pe care cu greu mi-l explic mai exact in momentul in care castile se opresc automat(se intrerupe legatura dintre baza si casti pt.economia bateriei dupa cateva minute de inactivitate) incepe sa se auda in ele un post de radio care suna perfect(nu imi dau seama ce post este).....
In momentul in care castile restabilesc legatura cu baza(transmitatorul) postul de radio se intreruoe si se reda sunetul de la TV.....
Din cate vad in specificatii scrie ca aceste casti folosesc transmisia in banda RF 864MHz dar tot nu pot pricepe CUM pot intra pe frecventa unui post de radio...

#2
loock

loock

    Unas

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 18.699
  • Înscris: 29.03.2006
Vezi cine emite in banda UHF.

#3
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 973
  • Înscris: 03.02.2010
Trebuie sa incerc si eu (am modelul similar 930, putin mai vechi). Nu am intalnit asa ceva, e adevarat va nici nu le folosesc decat ocazional, cand lucrez cate ceva si nu am nevoie de cabluri sa ma incurce.

#4
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 68.809
  • Înscris: 15.06.2004
Probabil postul de radio a intrat peste ele...
AI vreun vecin cu radio pirat :D

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate