Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic

Ce "tip" de apartament/ca...
 A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

nume strazi

Fundație casa
 Cadastru pentru vanzare apartament

Cantarete care v-au placut si ca ...

Pompa fantana manuala 18-20m adan...

CUI de PFA pe bon
 Laptop cu procesor echivalent i7 ...

Giorgio Mazonakis-Gucci Forema

Zgarieturi in diferite locuri

Ajutor inlocuire LCD masuna de ca...
 

Flash SSD Kingston V300

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
ioonel

ioonel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 10.09.2012
Sorin e aproape ca la mine.tu esti mulrumit de el?

#38
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,423
  • Înscris: 11.08.2003
E ceva mai bine dar nu "zboara" calculatorul prin camera.
Pana acum, skype-ul se deschide cam intr-o secunda fata de 4-5 secunde, proiectele din NetBeans ruleaza mai repede si alt+tab din joc pentru a schimba filmul de pe celalat monitor merge mai natural (jocul inca e e vechiul hard).
Ca idee, asta-i ala vechi

Attached Files



#39
ioonel

ioonel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 10.09.2012
dany eu asa am observat.cand am cumparat ssd-ul am lasat biosul pe ahci.si am instalat.totul era frumos mi se aprindea destul de repede cand se invartea la inceput rotita aia la windows 8 o facea de vreo 4 ori si dupa 2 secunde aparea desktop.asa a mers pana cand am scos hardul celallalt afara si am instalat din nou windows 8.dupa nu imi mai recunoastea hardul vechi in calculator.nu vroia nicicum.in bios il recunostea in calculator nu.
am schimbat din bios pe ide si atunci l-a luat.dupa am schimbat din nou pe ahci-asta am facut-o aseara,si am instalat din nou windowsul,,si ce credeti? surpriza..
acum se aprinde mult mai repede pc-ul cu amandoua hardurile conectate...

#40
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,852
  • Înscris: 07.06.2014
inseamna ca si windowsul se chinuia de fapt sa recunoasca partea hardware, acu intreb, windowsul e original?

#41
ioonel

ioonel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 10.09.2012
e windows 8..de pe internet.curat de la microsoft.da na nu l-am cumparat.

#42
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,852
  • Înscris: 07.06.2014
ce sa zic, are si el bubele lui, bine ca merge bine. acum doar sa te tii de el si sa te hotarasti daca vitezel iti sunt pe plac sau nu.
indiferent de situatie, stii deja ce trebuie sa faci (in functie de necesitatile tale)

#43
ioonel

ioonel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 10.09.2012
da exact..o sa ma mai gandesc.e posibil sa il si tin.ca se misca bine.da na ma am timp de gandire inca..Posted Image

Edited by ioonel, 12 August 2014 - 17:19.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate