Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Armored Warfare

* * * * * 10 votes
  • Please log in to reply
5428 replies to this topic

#4825
eaglewatch01

eaglewatch01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 19.08.2010
Cu toate sf-urile care se intampla in joc,ma gandesc serios sa trimit MyCom la ma-sa.Am impresia ca astia habar n-au ce fac cand umbla la scripturile jocului.Eroarea aia tampita am primt-o si eu si a umplut paharul.

Edited by eaglewatch01, 30 May 2019 - 13:20.


#4826
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
inca nu-i rau ! io stau pana apare USS Enterprise si Jean-Luc Picard.

#4827
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
container free!

#4828
eaglewatch01

eaglewatch01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 19.08.2010

View Postaguaborne, on 30 mai 2019 - 14:29, said:

inca nu-i rau ! io stau pana apare USS Enterprise si Jean-Luc Picard.
Posted Image sa traiesti 1000 de ani! asta a fost tare de tot....
am luat si alea,ceva goldeanu,ceva premium,gold crate si niste parts of obj 640 parca

Edited by eaglewatch01, 30 May 2019 - 17:55.


#4829
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
Faceti si voi ticket la ei,ca se pare ca,cu ulimul patch nu au rezolvato.Sunt ocupati cu "fuziunea" cu My.Games,ca deobicei sunt promti la "doleantele" jucatorilor,nu ca vecinii de dupa gard :WG.

#4830
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
am facut! la ale mele raspund probabil ca trebuie sa raspunda ,altfel zic ca sant nebunu satului ,le fac tichet si cand am gaze la stomac si le cer remedii. eu nu prind aur la cutiile alea niciodata numai kakaturi ,le fac tichet jur!

#4831
eaglewatch01

eaglewatch01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 19.08.2010
Deci,nu se poate...no pen,no pen,ricoseu,no pen,ram destroy,critical angle,no pen....deja e jenanta prosteala asta pe fata.De cand joc,nu am vazut ce am vazut azi.Sa stea ei sa-si joace jocul de ''jeleu''(stiti voi cum se mai numeste pe romaneste)
@ aguaborne-stai linistit ca n-a fost cine stie ce suma de gold...niste firimituri ...25 restul experiente de tot felul si 7zile premium,cand am adunate vreo 5 ani una peste alta

Edited by eaglewatch01, 30 May 2019 - 20:34.


#4832
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
de ce nu ma prea bag la tier mic? plin de picarzi (coleg la tier6)

Attached Files



#4833
tar1901

tar1901

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 15.05.2018
In Development: Economy Improvements: https://aw.my.com/gb...my-improvements

Performance reward will become dependent on the performance of the entire team

Are sa ajunga sistemul de reward la fel ca si in WoT unde depinzi de toate tomatele rusesti pentru un scor bun. Daca tragi tare sa castigi meciul ajuti doar tomatele, afk si yolo players.

#4834
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
O fi asa cum zici,dar pana acum in PVE,ala cu tier mai mare chiar daca statea in fundul hartii lua mai mult XP decat mine sau alt coleg cu tier mai mic,chiar daca duceam tot greul luptei.Vom vedea ce si cum...au mai fost modificari care au revenit la starea initiala daca s-au dovedit ineficiente.
Din cate vad,se vrea aducerea playerilor inspre PVP,ceea ce este un lucru bun....parerea mea.

Edited by cristi_74, 06 June 2019 - 15:14.


#4835
cata1970

cata1970

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 21.12.2007
cristi_74, as zice ca a face  PVP mai atractiv nu ar  presupune stricarea  PVE(asa cum ,din pacate,se intampla de un timp, prin fel de fel de updaturi) . Probabil o mare parte din jucatori( ca si mine) o constituie cei care s-au scarbit de aberatiile din wot( inclusiv modul de alcatuire a echipelor)  si au preferat AW.
Mai bine sa lasi posibiliatea fiecaruia sa aleaga,tocmai asta l-ar face,in ansamblu,mai atractiv.
Da,initial am jucat numai PVP insa in cele din urma am ajuns sa prefer PVE,asa cum era acum ceva timp ,tocmai  pentru ca vroiam altceva decat in wot.
Din pacate,am impresia ca cei de la AW nu prea mai sunt asa de interesati de imbunatatirea jocului si de atragerea de jucatori,noutati nu prea mai sunt( linia franceza,de exemplu,inca nu a aparut) iar din cate am inteles,reactii de remediere a problemelor semnalate de jucatori  nu prea ar fi.

Edited by cata1970, 12 June 2019 - 16:00.


#4836
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
Nu as zice ca developerii strica PVE,babuinii din echipa fac asta.In legatura cu imbunatatirea jocului,PVE si-a revenit pe cararile cele bune(o fo o perioada cand nu vedeai botii nici cand calcai pe ei.....adevarul ca playerii erau buni si s-or fi speriat developerii de macelul creat printre boti si ne-au cam ...orbit.Noutati....parerea mea este ca viitorul Special Operation semnalat Moscow Calling!   https://aw.my.com/us...-moscow-calling apare in curand Problemele semnalate de mine prin tickete si-au gasit rezolvarea intr-un timp relativ scurt,avand in vedere ca poate au o echipa tehnica mult mai mica decat aia de la wot....poate stau prost cu verzisorii(astia nu cer bani ca nesimtitii de la WG ca sa poti juca decent).Cu echipa lor tehnica,au facut global server cu ping stabil(40 la mine),fara lagul din wot,aia de la WG in afara de schimbarea motorului grafic,la conexiune n-au facut nik...aceleasi probleme ca acu cativa ani(au fost momente CAND M-A SCOS PUR SI SIMPLU DIN JOC.)Atragere de jucatori? Astia din wot care au bagat meleoane in tancuri premium si moduri/cheaturi,n-or sa vina veci intr-un joc cat de cat fair/play,unde nu se pot lauda cu scorul personal...wn8 si alte dracovenii care le gadila orgoliul si umplu buzunarele wg.

Edited by cristi_74, 12 June 2019 - 21:53.


#4837
86C415

86C415

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,469
  • Înscris: 22.05.2018
Se pot obtine rezultate excelente in WoT fara niciun ban. WG cere si lumea da, pentru ca jocul e relativ bun si timpul costa. Nimeni competent nu se mandreste cu Wn8-ul sau scorul personal. Cu exceptia unor romani rupti de foame, nu cred ca'l joaca nimeni doar de dragul banilor investiti. Il joaca pentru ca din nefericire nu exista alternativa.

#4838
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
@86C415 cand vad ce ai scris acolo,parca-l vad pe Dragnea vb la TV.

#4839
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
Dupa cum ziceam...e aproape:
https://aw.my.com/us...&_1ld=2046937_0

#4840
goguxx2000

goguxx2000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 747
  • Înscris: 24.09.2006
Un clan care recrutează aveți?

Am fost în FML și DRL dar pt că nu erau active am plecat....nu că acu-s foarte activ, da parcă mi-ar place într-un clan Posted Image

#4841
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
pas.

#4842
86C415

86C415

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,469
  • Înscris: 22.05.2018
Ceva argumente, pe langa politica, trolling, si microbism? Misto ca va place AW-ul insa de ce nu va puteti bucura de el fara a arunca cu noroi in restul lumii, nu pricep.

E plin youtube/twitch-ul de indivizi care joaca F2P cu rezultate foarte bune. Pana si panarama de QB a ajuns la ~60% win rate. E clar.

Wn8-ul este pasiunea celor prea slabi pentru a juca la Marks of Excellence. Nu ia in calcul tier-ul, win rate-ul, assisted damage-ul. Practic iciun jucator avizat care stie cum se calculeaza nu pune pret pe asa ceva.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate