Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...
 Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 

Imprimanta laser SH monocrom

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
bogdanb1

bogdanb1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,176
  • Înscris: 05.07.2007
nu prea are legatura dar hai sa spamuim si noi un pic...te simti inferior sau de faci asta? asa se comporta copiii de obicei. a stai credeam ca nu e cazul. scuze. ce sa mai. dragi copilasi, nu aveam ce face, am vrut sa va induc in eroare...m-ati prins.

Edited by bogdanb1, 09 March 2014 - 16:01.


#20
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011
tu spui ca o tehnologie veche este superioara decat una mai noua. atunci de ce toate centrele de printare si tipografiile folosesc imprimante laser?

#21
GabytzuX08

GabytzuX08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,779
  • Înscris: 26.02.2008
Fasa suparare, dar... are rost sa comparam centrele de printare si tipografiile cu un homeuser? Posted Image
Parca vad postari de genul: "Salut, ma numesc Giorgel sunt la liceu (sau student la facultate, cum perferati... chiar nu conteaza) si as dori sa-mi listez acasa proiectele (monocrom si/sau color - dupa caz, dupa cum vor "muschii" profesorilor). Ce-mi recomandati?".

Serios...
Chiar conteaza?! "Laserul" e cel mai bun... Pana cand?! Pana la listarile color, sau cum?! Posted Image
Cati homeuser-i au/isi permit sa tina acasa un "laser color"?

PS: observ ca imprimantele matriciale sunt deja excluse din orice discutie... sau considerati ca ar apartine trecutului?!

#22
chris_t

chris_t

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,116
  • Înscris: 27.04.2006
Dacă mai e de actualitate, eu vreau să îmi upgradez laserul, deci îl vând pe actualul. E un Xerox P114E, o imprimantă foarte lăudată la timpul ei. Are 6 ani, 19.005 pagini listate și 2.613 scanate. Cartușul a fost schimbat acum vreo 3 ani cu unul nou , nu are cip, reincarcare e vreo 50 lei.

Se dă din două motive:

1. Nu are wireless, am 3 laptopuri de pe care aș lista și e incomod.

2. Nu are suport oficial pentru Win7/8, nici nu am stat să caut neoficial. Driverele oficiale suportă maxim XP.

Detalii în PM.

Attached File  uploadfromtaptalk1396378482959.jpg   28.5K   11 downloads

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate