Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...
 Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...
 Ce sisteme audio ați avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis

Foisor - noi reglementari

Recomandare telefon preț 300...
 La Multi ani de ziua noastra a tu...

EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...
 

Magazinul oficial FC STEAUA pe Okazii

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
8 răspunsuri în acest subiect

#1
DumitrascuCristi

DumitrascuCristi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 143
  • Înscris: 19.07.2013
Pentru stelistii adevarati, iata ce am aflat: magazinul oficial FC STEAUA va fi pe okazii de Black Friday. AAAAAAAAAAA
Reduceri pentru suporteri si nu numai la tot, caciuli, brelocuri, tricouri. Oleee, oleee. Haideeeee Steauaaaaaaa. Ce va luati? Eu am pus ochii pe un hanorac

#2
diahim

diahim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.045
  • Înscris: 24.04.2011
Pai FC Steaua nu prea are un magazin oficial. Drepturile au fost cedate catre suporteri.. http://www.steauafc....etea_parteneri/

#3
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.409
  • Înscris: 25.10.2008
O sa aiba imprimat pe tricouri si punctele castigate in Champions League?

#4
AEROAQUA

AEROAQUA

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.603
  • Înscris: 05.01.2007

Vizualizare mesajoauzor, pe 28 noiembrie 2013 - 15:00, a scris:

O sa aiba imprimat pe tricouri si punctele castigate in Champions League?

Care puncte ?Alea luate de pe Mercador?
[ http://imageshack.us/a/img703/3924/1atn.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Editat de AEROAQUA, 28 noiembrie 2013 - 15:40.


#5
diahim

diahim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.045
  • Înscris: 24.04.2011
Am intrat si eu pe okazii sa vad ce scrie, nimic. Caut pe acolo, nimic.. Ma uit la tine pe profil, clar..De ce toate mesajele tale sunt legate de okazii...? Asta da reclama..

#6
Charlex

Charlex

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 367
  • Înscris: 03.11.2013
Si cine administreaza contu' pe Okazii, Mustata sau Mircea Nebunu'?

#7
bucsa_n

bucsa_n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 159
  • Înscris: 18.04.2011
Daca tot faci asa reclama la mizerabilul ala de site(mizerabil pentru mine) fara sa mai deschid un nou topic o sa iti impartasesc experienta mea,dupa ce am facut 2 plati cu cardul sa devin utilizator verifcat sau cu il numesc ei,fara sa primesc vreun cod,trimit e-mailuri,sun la ei de cateva ori,acolo banuiesc ca lucreaza doar o persoana,UNA,cel care a creeat si site-ul,dupa 20 de minute a raspuns,m-a pus in asteptare de cateva ori iar la final ramasesem fara credit.Un site de rahat pentru mine,poti sa vinzi lucruri si in alta parte decat acolo !!!!!

#8
DumitrascuCristi

DumitrascuCristi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 143
  • Înscris: 19.07.2013
Nu stiu sa-ti zic unde scrie pe okazii, ca nu-l deschid zilnic. Il folosesc, mai cumpar  de-acolo ca-mi convine. Sunt preturile mai mici. Da stii, io mai citesc si ziare online, reviste, treburi d-astea. Parca in Manager am citit azi dimineata. Si-s stelist, n-am ce reclama sa fac.  Fiecare e liber sa vorbeasca despre ce-i place, nu crezi?

Vizualizare mesajbucsa_n, pe 28 noiembrie 2013 - 17:41, a scris:

Daca tot faci asa reclama la mizerabilul ala de site(mizerabil pentru mine) fara sa mai deschid un nou topic o sa iti impartasesc experienta mea,dupa ce am facut 2 plati cu cardul sa devin utilizator verifcat sau cu il numesc ei,fara sa primesc vreun cod,trimit e-mailuri,sun la ei de cateva ori,acolo banuiesc ca lucreaza doar o persoana,UNA,cel care a creeat si site-ul,dupa 20 de minute a raspuns,m-a pus in asteptare de cateva ori iar la final ramasesem fara credit.Un site de rahat pentru mine,poti sa vinzi lucruri si in alta parte decat acolo !!!!!
Da de unde stii ca nu fac reclama magazinului Stelei ? A?  Hai ca ati innebunit cu totii. E nashpa ce ai patit da stai linistit k am avut si eu experiente mai putin placute cu ei. Nu-s nici zei nici perfecti. Dar sincer acum, ai ceva cu mine k eu cumpar de pe site-ul lor? Mi se pare mai ieftin, aia e.

Vizualizare mesajdiahim, pe 28 noiembrie 2013 - 14:59, a scris:

Pai FC Steaua nu prea are un magazin oficial. Drepturile au fost cedate catre suporteri.. http://www.steauafc....etea_parteneri/
Da, magazinul oficial al suporterilor Stelei, in sensul asta.

#9
cristijuru

cristijuru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 98
  • Înscris: 22.03.2012
:))) foarte tare magazinul Steaua ! si ala d epe okazii si ala care nu e pe okazii :))

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate