Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?
 Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...
 

Ce videoclip este?

- - - - -
  • Please log in to reply
175 replies to this topic

#91
Any

Any

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 28.06.2005
caut un videoclip de ceva mai multa vreme. nu stiu nici trupa, nici titlul melodiei. Stiu ca solista era imbracata intr-o rochie alba pana la genunchi, avea parul saten inchis-negru, desfacut si putin ondulat si era desculta. Se vedeau si membrii trupei. Toti cantau intr-o camera vopsita in alb...
altceva nu mai stiu...

#92
alex_5kg

alex_5kg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 07.07.2007
flyleaf ?

#93
Any

Any

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 28.06.2005

View Postalex_5kg, on Oct 15 2008, 17:49, said:

flyleaf ?

da!!!!!!
merci mult de tot  :D

#94
alex_5kg

alex_5kg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 07.07.2007
Cu placere.frumoasa solista  :rolleyes:

#95
Danbog_1920

Danbog_1920

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 24.10.2008
In fiecare zi pe Discovery chanel, dau reclama cu Miami Ink .In ea zice "Exista un loc in Miami, in care visele devin relitate. Chiar si cele mai neobisnuite..." Daca stie cineva cum se numeste melodia de pe fundal si sa-mi zica as ramane dator. A m mai vazut undeva acest post,dar nu avea raspuns :(  plz nu fiti egoisti :D

#96
andraalina

andraalina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 27.11.2007
am si eu o intrebare :a am vazut de curand pe mtv un videoclip alb negru cu un tip negru tuns ciudat si cu o fata grsa negresa si ea care canta .ideea e ca in videoclip tipul canta hey man hey man i got... nush ce mai zice si fata apare intr-o sala de judecata si canta acolo in fata judecatorului, apoi il arata iar pe tipul tuns ciudat cum sta in birou si ii da unu alt baiat niste casti la care ala asculta unush ce ...STIE CINEVA CUM SE NUMESTE VIDEOCLIPUL?

#97
sprandix

sprandix

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.12.2008
hey!
caut un clip care se difuza pe tv k lumea in urma cu vreo cativa ani... tot ce-mi amintesc este ca era o formatie gen compact sau cargo (solistul semana cu cel de la cargo) si canta o balada rock. park la final scria ca formatia se numeste "jar", dar am cautat si nu am gasit nimic (nu este actuala formatie jar)
ms mult anticipat celui care imi raspunde!

#98
alina_alinutza

alina_alinutza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 25.04.2007
am vazut zilele trecute un videoclip in care era p diddy si altii si aruncau cu bani unii in altii ..... parca era si chris brown pe acolo , nu sunt sigura ..... nu am reusit sa gasesc nimic ....
daca stie cineva ... pls
ms mult

#99
claudia-nico07

claudia-nico07

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.11.2008
ok.topicul e vechi,stiu,dar ma obsedeaza un videoclip destul de vechi cred ca de prin 2000(de cand eram eu micuta :D )
nu stiu melodia,nici trupa ,decat cateva scene din videoclip[.oricum,poate isi aminteste cineva...
povestea videoclipului,din cate imi aduc eu aminte ,era cam asa:un robot ,cu chip de femeie,intins pe o masa intr-un  laborator,cu multi doctori lucrand la el.La un moment dat, evadeaza si se duce s-o caute pe femeia cu care semana(am uitat sa spun k robotul semana perfect cu o tipa din reallitate).Mai stiu doar o scena in care femeia reala statea pe un scaun,in fata oglinzii si cand sa-si puna margelele,vine robotica si ii suceste gatulsi parca la sfarsit se scurcicuiteaza robotul ,nu sunt sigura ,sper sa nu incurc cu alt videoclip
scena  cu femeia in fatza oglinzii ma obsedeaza...poate isi mai aminteste cineva :P :lol: :lol:

#100
Skorpiak

Skorpiak

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 8
  • Înscris: 20.03.2009
caut si eu o melodie ... foarte veche , de prin 2000 cred, cam pe atunci nu sunt sigur
era o melodie de dragoste din cate tin minte, romaneasca :-?? ... si era cu un tip vopsit in alb si parca totul era alb si lumea si totul ... era o formatie gen holograf, vama veche . nu stiu ,pls stie careva?

#101
emperor_justinian

emperor_justinian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 21.04.2008

View PostBogdan2901, on Nov 1 2008, 22:15, said:

In fiecare zi pe Discovery chanel, dau reclama cu Miami Ink .In ea zice "Exista un loc in Miami, in care visele devin relitate. Chiar si cele mai neobisnuite..." Daca stie cineva cum se numeste melodia de pe fundal si sa-mi zica as ramane dator. A m mai vazut undeva acest post,dar nu avea raspuns :(  plz nu fiti egoisti :D
incearca
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/IjCJgoP9Kao?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Funky Kingston - Toots and the Maytals

#102
D3VIL2006

D3VIL2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 05.01.2007
Salut!
Caut si eu un videoclip l-am vazut mai demult la televizor. O trupa de fete cantand instrumental si perechi de dansatori binenteles dansand  :D. In genul Amadeus dar nu stiu daca erau ele. Si astazi ma oftic ca nu am scris pe o foaie numele trupei. Daca stie cineva si ma poate ajuta...raman dator.
O zi frumoasa va doresc!

#103
razvaf

razvaf

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.04.2009

View Postclaudia-nico07, on Feb 28 2009, 18:35, said:

ok.topicul e vechi,stiu,dar ma obsedeaza un videoclip destul de vechi cred ca de prin 2000(de cand eram eu micuta :D )
nu stiu melodia,nici trupa ,decat cateva scene din videoclip[.oricum,poate isi aminteste cineva...
povestea videoclipului,din cate imi aduc eu aminte ,era cam asa:un robot ,cu chip de femeie,intins pe o masa intr-un  laborator,cu multi doctori lucrand la el.La un moment dat, evadeaza si se duce s-o caute pe femeia cu care semana(am uitat sa spun k robotul semana perfect cu o tipa din reallitate).Mai stiu doar o scena in care femeia reala statea pe un scaun,in fata oglinzii si cand sa-si puna margelele,vine robotica si ii suceste gatulsi parca la sfarsit se scurcicuiteaza robotul ,nu sunt sigura ,sper sa nu incurc cu alt videoclip
scena  cu femeia in fatza oglinzii ma obsedeaza...poate isi mai aminteste cineva :P :lol: :lol:


Uni-k - plec
incearca [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/YfghcTmWk60?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#104
MariusMIonescu

MariusMIonescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 26.04.2009

View Postsprandix, on Dec 12 2008, 17:01, said:

hey!
caut un clip care se difuza pe tv k lumea in urma cu vreo cativa ani... tot ce-mi amintesc este ca era o formatie gen compact sau cargo (solistul semana cu cel de la cargo) si canta o balada rock. park la final scria ca formatia se numeste "jar", dar am cautat si nu am gasit nimic (nu este actuala formatie jar)
ms mult anticipat celui care imi raspunde!
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/t95GBrv_xRI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Jar - Locul tau e liber in inima mea

#105
adrimyself

adrimyself

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.01.2009
Am si eu o mare rugaminteee, daca stie cineva cum se numeste o piesa. Sincer nu imi aduc aminte decat ceva fragmente din videoclipul care rula la MTV acum cativa ani. E vb de o fata si 2 baieti (negri parca) intr-o statie de metrou,urca impreuna, dupa o statie ramane fata singura si are impresia ca este urmarita de 1 cersetor (apara in cadru un tip imbracat cu haine foarte vechi si negre) iar ea la sfarsitul melodiei se joaca cu o doza de cola care era pe jos prin vagonul metroului. Cred ca descrierea mea este cam penibila dar chiar nu-mi mai aduc aminte numele melodiei, pls daca stie cineva .......

#106
ioana90

ioana90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 06.07.2008

View Postadrimyself, on May 4 2009, 17:13, said:

Am si eu o mare rugaminteee, daca stie cineva cum se numeste o piesa. Sincer nu imi aduc aminte decat ceva fragmente din videoclipul care rula la MTV acum cativa ani. E vb de o fata si 2 baieti (negri parca) intr-o statie de metrou,urca impreuna, dupa o statie ramane fata singura si are impresia ca este urmarita de 1 cersetor (apara in cadru un tip imbracat cu haine foarte vechi si negre) iar ea la sfarsitul melodiei se joaca cu o doza de cola care era pe jos prin vagonul metroului. Cred ca descrierea mea este cam penibila dar chiar nu-mi mai aduc aminte numele melodiei, pls daca stie cineva .......
UNKLE-Be there

Edited by ioana90, 04 May 2009 - 19:10.


#107
gotik_angel

gotik_angel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.10.2007
hello everybody.caut de asa multa vreme un videoclip ca nu mai stiu ce sa fac.Era demul ceva trupa franceza compusa din 3 baieti.Atat mai tin minte ca intr-unul din videoclipurile lor stateau fiecare in cate un turn si cantau sau ceva de genu.Atat.Nimic mai mult.Sper ca exista cineva pe aici care stie trupa.Multumesc anticipat! :)

#108
krissti

krissti

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 31.10.2005

View Postgotik_angel, on May 5 2009, 21:39, said:

hello everybody...
Manau?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate