Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata
 

Ce videoclip este?

- - - - -
  • Please log in to reply
175 replies to this topic

#109
gotik_angel

gotik_angel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.10.2007
da . asta era. mersi.

#110
bitaromulus

bitaromulus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 10.08.2008
Salutare, am si eu un semn de intrebare in privinta unui videoclip. Daca puteti sa ma ajutati raman recunoscator.
Sunt 2 baieti care canta pe o plaja/insula exotica despre o fata. Unul este de culoare, iar celalalt este alb. Cel alb canta langa o cascada, si are un abdomen bine facut :D Videoclipul este mai vechi, sper sa nu ma insel, cred ca inainte de 2000. Cam atat imi amintesc.

Bafta !

#111
HLG

HLG

    Like a baws!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,100
  • Înscris: 08.07.2007

View Postbitaromulus, on 12th June 2009, 00:37, said:

Salutare, am si eu un semn de intrebare in privinta unui videoclip. Daca puteti sa ma ajutati raman recunoscator.
Sunt 2 baieti care canta pe o plaja/insula exotica despre o fata. Unul este de culoare, iar celalalt este alb. Cel alb canta langa o cascada, si are un abdomen bine facut :D Videoclipul este mai vechi, sper sa nu ma insel, cred ca inainte de 2000. Cam atat imi amintesc.

Bafta !

Peter Andre - Mysterious Girl

#112
adrimyself

adrimyself

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.01.2009

View Postioana90, on 4th May 2009, 19:08, said:



Mersi mult Ioana  :kisstogether:

#113
m1nun3

m1nun3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 09.09.2007
Imi puteti spune si mie ce melodie este la 1m39s. Este foarte scurta secventa dar cred va descurcati voi. Am auzit-o de n ori dar habar nu am cum se numeste

link

#114
ivanpaulstudent

ivanpaulstudent

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 18.09.2009

View Postthe_money_maker, on 1st July 2007, 18:25, said:

era mai de mult un videoclip cu unu care avea o telecomanda si oprea timpul si dansa pe acolo!!
cum se numeste piesa???

Asta-mi suna a Craig David - 7 days
La un moment dat el opreste timpul in videoclip
i don't know

#115
Kittybabe_15

Kittybabe_15

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 07.05.2008

View Postm1nun3, on 13th July 2009, 11:20, said:

Imi puteti spune si mie ce melodie este la 1m39s. Este foarte scurta secventa dar cred va descurcati voi. Am auzit-o de n ori dar habar nu am cum se numeste

link

Righteous Brothers - Unchained Melody

#116
vicky8

vicky8

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.04.2009
Obsesia mea e un cantec auzit intr-un magazin Tally Weijl. Am incercat sa il gasesc peste tot, nu dau de el si pace :-(
E cantat de un barbat, la un moment dat ceva de genul " we will change positions"   :w00t: , we make another faith"
Altceva nu mai stiu, iar vanzatoarea nu stie de asemenea ce asculta 10 ore pe zi :-(
Sper sa stie cineva.  Multumesc.

#117
iv3sTaR

iv3sTaR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 716
  • Înscris: 18.11.2009
Imi place mult melodia va rog eu care cunoaste sa imi spuna si mie cum se numesc melodiile mai exact primele doua din acest film [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/kdiH-T1egKQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#118
antigen

antigen

    Djilawurr

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,599
  • Înscris: 10.08.2006

View Postvicky8, on 24th November 2009, 19:51, said:

Obsesia mea e un cantec auzit intr-un magazin Tally Weijl. Am incercat sa il gasesc peste tot, nu dau de el si pace :-(
E cantat de un barbat, la un moment dat ceva de genul " we will change positions"   :w00t: , we make another faith"
Altceva nu mai stiu, iar vanzatoarea nu stie de asemenea ce asculta 10 ore pe zi :-(
Sper sa stie cineva.  Multumesc.
Milow - Ayo Technology.

#119
vicky8

vicky8

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.04.2009
Mersi mult de tot.  :D

#120
Tzeus

Tzeus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 28.10.2005
Daca stie cineva melodia si autorul sau de unde este, am clip la ea, dar e o secventa din film. Pe soundtrackul original nu apare ca fiind listata aceasta melodie.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/imkzwywmjM4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#121
Procella

Procella

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.04.2010
Caut si eu un videoclip de ceva timp...nu stiu daca melodia e romaneasca sau straina..tot ce tin minte din videoclip: o piata cu fructe/legume..un tip si o tipa apar la un moment dat si par sa se caute..si cred ca la sfarsit.. ea apare intr-un avion..si el fuge dupa avion...cam atat.. :rolleyes:

#122
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,297
  • Înscris: 19.07.2008
Am vazut mai demult un videoclip in care canta Snopp Dogg. Stiu doar ca era imbracat intr-un trening alb. Poate stiti careva despre ce e vorba :D

#123
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
Era un videoclip cu unii imbracati in maimute si calareau femei pe strada,sareau peste masini,ceva de genul.
Nu il mai gasesc.
plx

#124
bluetybell

bluetybell

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.06.2009
am si eu un videoclip pe care nu mi-l amintesc...era un tip,cred ca era arab cu barbuta,imbracat intr-un costum alb cu ochelari de soare canta langa o piscina inconjurata de modele si cauta o tipa...dar nu-mi mai amintesc nimic altceva..parca era la tv acum cativa ani...stie cineva? :peacefingers:

#125
antigen

antigen

    Djilawurr

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,599
  • Înscris: 10.08.2006

View Postkosty91, on 10th May 2010, 21:49, said:

Era un videoclip cu unii imbracati in maimute si calareau femei pe strada,sareau peste masini,ceva de genul.
Nu il mai gasesc.
plx
Bloodhound Gang - Bad Touch. :)

#126
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007

View Postantigen, on 15th May 2010, 17:51, said:

Bloodhound Gang - Bad Touch. :)
Wohooo!

10x

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate