Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema aer condiționat Vor...

SAMSUNG Galaxy A15,

La ce ora se deschid urnele ?

Reducerea turației unui moto...
 Mergeti la vot?

Adaptor USB-A to USB-C

La multi ani @SorinGT!

Discursul sefei de promotie sau, ...
 Ce aplicatie pentru supraveghere ...

Airbag volan Audi

Cum deschid rezervor WC Geberit s...

Folie protectie solara efect mirror
 Mașina electrica vs. maș...

Ambalaj cu Garantie - Te-ai aplec...

Abonamentul ADAC. Merita?🤨

Buton alarma neidentificata Logan...
 

abonament connect 3 g

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
flxxx

flxxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 209
  • Înscris: 23.10.2010
o intrebare pt cei care stiu....am activat un abonament de date si vreau sa stiu ...dupa ce introduc modemul in laptop viteza este f mica 20 kb aproximativ...cam in cat timp de la activare va ajunge la viteza normala?

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.717
  • Înscris: 08.10.2015
Nu stiu cum lucreaza Cosmote cand activeaza abonamentele, insa sper ca stii ca aia o sa iti fie viteza mereu, dupa depasirea traficului inclus.

#3
flxxx

flxxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 209
  • Înscris: 23.10.2010

View PostMembruAnonim, on 10 iunie 2013 - 16:06, said:

Nu stiu cum lucreaza Cosmote cand activeaza abonamentele, insa sper ca stii ca aia o sa iti fie viteza mereu, dupa depasirea traficului inclus.
stiu..nu-i problema...am cel de 30 euro...vroiam sa stiu daca viteza creste in cateva ore de la activare sau instant

#4
lucianbacau2001

lucianbacau2001

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 333
  • Înscris: 04.07.2010

View Postflxxx, on 10 iunie 2013 - 16:09, said:

stiu..nu-i problema...am cel de 30 euro...vroiam sa stiu daca viteza creste in cateva ore de la activare sau instant

Salut!
Intra in setarile modemului la tipul de retea si alege " 3G only"; altfel el mai ramane pe EDGE si imbatranesti langa el...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate