Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet
 

Galaxy S4 - discutii generale

- - - - -
  • Please log in to reply
30104 replies to this topic

#4537
tofandorin

tofandorin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 05.08.2013

View Postalin62, on 09 august 2013 - 15:22, said:

Sunt f multi care au probleme, si sunt care au si schimbat acel buton, uite chiar mai sus un caz, si uita te si la S2. asta doar pe forum, dar lumea nu se invarte doar in jurul forumului.
Asa ca poti sa termini cu aerele astea de mare vanzator si stiutor, ca si a dat lumea seama ce fel esti, daca pacalesti pe acolo pe mess sau pe okazii lumea nu inseamna ca o pacalesti peste tot. Minciunile astea pastreaza le pentru okazii ca nu ai nevoie de garantie ca smartphone urile tale tin 100 de ani. Aici este o arie de telefoane mobile, nu sunt oamenii chiar asa nestiutori ca pe okazii.
tu esti analfabet?...serios acum?....citesti vreun pic din ce am scris sau asa te-ai nascut?

scrie mare ca vand doar in zona mea personal,nu trimit colete la toti disperatii ca tine ce tremura de frica la orice comanda ca iau tzeapa

#4538
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,454
  • Înscris: 26.02.2012

View PostPopFlavius, on 09 august 2013 - 15:23, said:

deci nu sunt toate noi..noi discutam de importanta garantiei nu daca ai desfacut tu telefoanele
Daca nu aveai garantie, cati bani dadeai sa schimbi display ul cu tot cu buton cu rama?
La S2 este vreo 5 mil plus baterie noua plus mufa usb care intra praf si se poate strica plus casti noi. Deci cat dadeam pe toate astea daca nu aveam garantie?

View Posttofandorin, on 09 august 2013 - 15:27, said:

tu esti analfabet?...serios acum?....citesti vreun pic din ce am scris sau asa te-ai nascut?

scrie mare ca vand doar in zona mea personal,nu trimit colete la toti disperatii ca tine ce tremura de frica la orice comanda ca iau tzeapa
Eu stiu sa citesc, tu esti cel cu probleme. asa ca mai usor cu tonu asta ca nu sperii pe nimeni.
Bv tie, poti sa vinzi si pe camp, eu unu pt informatia ta, mi am luat telefon dupa okazii stiu f bine de la cine sa iau, si de la cine sa nu iau adica gen ca tine

View Postdsorinn, on 09 august 2013 - 15:26, said:

Tofandorin, vorbesti ca sa nu taci ! La s3 daca aveai rama decojita, iti schimba tot ecranul ! La s2 daca ti se decojea rama sau butonu, la fel. Mie mi-au schimbat la s2 tot ce le-am cerut. La s3 mi-au schimbat mufa si bateria, doar pentru ca asa am vrut eu. Garantia se da pe tot produsul, pe fiecare senzor in parte. Daca ai o problema cu el, sunt obligati sa-l schimbe.


Tot ce-ti zic eu, sunt din experienta proprie. In plus, pentru ca garantia sa-ti fie valabila, nu trebuie sa ai nici un cacat de certificat completat ! Este suficient sa-l ai, insotit de factura de cumparare !
Pai da dar nu ai citit? telefoanele lui NU se strica. La mufele usb de la telefoanele lui nu intra praf, bateriile lui nu se deterioreaza in timp.

#4539
dsorinn

dsorinn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,286
  • Înscris: 14.11.2012
In fine, eu ma retrag din discutie, dar informatiile eronate ar trebui sterse de pe topic. Eu, cel putin, vorbesc din experienta, nu din site sau ziare ;)

#4540
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,454
  • Înscris: 26.02.2012

View Postdsorinn, on 09 august 2013 - 15:40, said:

In fine, eu ma retrag din discutie, dar informatiile eronate ar trebui sterse de pe topic. Eu, cel putin, vorbesc din experienta, nu din site sau ziare Posted Image
Pai si eu vorbesc tot din experienta mea :) plus ca sunt si alti membri care si au schimbat display ul pe garantie. Deci o garantie la un smartphone isi face banii, asta e ideea.
Sa nu mai zic ca telefonul a fost gata dupa doar o ora :) pot sa spun ca am fost f multumit de serviciile lor, fara prea multe intrebari si reparatia dureaza doar o ora la orice defect.

#4541
dsorinn

dsorinn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,286
  • Înscris: 14.11.2012
Exact ! Sunt singurii reprezentanti din Romania care-si fac treaba cum trebuie si-si respecta clientii chiar si cand clientii abuzeaza (eu consinder ca am si abuzat de buna lor credinta). Tocmai acesta este un motiv foarte important pentru care am ales tot SAMSUNG. Daca cumva am probleme stiu ca-mi sunt rezolvate fara batai de cap.

#4542
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,454
  • Înscris: 26.02.2012
Din ce am vazut, acolo sunt parteneri si cu LG, nu stiu sigur daca si cei cu LG beneficiaza de aceleasi servicii ca cei cu samsung.

#4543
tofandorin

tofandorin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 05.08.2013
De asta si sunt fan samsung si doar asta am tot timpul
Is satul de fraze ca "plastic ieftin,buguri,lag" etc,niste prostii spuse fara rost
Samsung are la ora actuala cam cele mai de calitate produse

Edited by tofandorin, 09 August 2013 - 16:08.


#4544
CORSARUL77

CORSARUL77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,913
  • Înscris: 18.06.2012

View Posttofandorin, on 09 august 2013 - 15:49, said:

De asta si sunt fan samsung si doar asta am tot timpul
Is satul de fraze ca "plastic ieftin,buguri,lag" etc,niste prostii spuse fara rost
Samsung are la ora actuala cam cele mai de calitate produse
m-ai tot disperat cu "zona ta"...esti singur in zona aia?nu ai concurenta? sa nu mai spui la nimeni...

Edited by CORSARUL77, 09 August 2013 - 16:44.


#4545
razvanviper

razvanviper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,428
  • Înscris: 31.12.2006
Lasa-ti-l cu ale lui. Posted Image
El a vandut telefoane mai multe decat vodafone, orange, cosmote, emag si alte magazine la un loc Posted Image .

Doar el ii spunea... nu mai stiu cum, de pe aici, ca a vandut telefoane mai multe decat o sa detina neamul lui inca 100 de ani / secole (nu mai tin minte exact) de acum incolo.

@ tofandorin: Nu cumva Samsung cumpara de la tine si le distribuie in tara? Posted Image

#4546
humaila

humaila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 08.10.2009

View Postrazvanviper, on 09 august 2013 - 16:50, said:

Lasa-ti-l


Lăsați-l sau Lasă-ți-l ???
This is the question...

#4547
razvanviper

razvanviper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,428
  • Înscris: 31.12.2006
Din graba Posted Image
Acum am vazut si eu.

Sorry.

Corect: Lăsați-l.

Nu mai stiu ce am vrut sa scriu despre tofandorin, apoi m-am razgandit si m-am adresat multimii... si am uitat si cratima pe traseu Posted Image

Merci pentru corectura! Graba .. strica.

Edited by razvanviper, 09 August 2013 - 18:33.


#4548
catavlad

catavlad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,435
  • Înscris: 28.12.2008

View Postrazvanviper, on 09 august 2013 - 16:50, said:

Lasa-ti-l cu ale lui. Posted Image
@ tofandorin: Nu cumva Samsung cumpara de la tine si le distribuie in tara? Posted Image
hahahaha.. tare asta!
e ca in bancurile alea cu chuck norris: el nu cumpara telefoane samsung de la samsung, ci samsung cumpara telefoane samsung de la el :))
LE
aa.. Sii, mie se gasise sa-mi spuna ca n-am vazut atatea telefoane cate a vazut el. pai eu nici n-am sustinut ca as vazut vreo linie de productie sau  macar cateva camioane in descarcare, dar si el ca le vede in tipla si da tepe pe ocazii sau pe unde prinde, tot la fel de multe a vazut :)) saracul...
plus ca era vorba de temperaturi la vremea aia. el zicea ca sunt f f mici pe s3 ca el a vandut nu stiu cate si are experienta. PAI LOGIC CA IN TIPLA TOATE SUNT RECI!!!! ca daca ti se incalzesc in cutie, nedesfacute vreodata, mori de foame cu bisnita ta cu tot!!!

Edited by catavlad, 09 August 2013 - 19:01.


#4549
razvanviper

razvanviper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,428
  • Înscris: 31.12.2006
Daca il bagi in cuptorul cu microunde s-ar putea sa friga si sigilat :D.

Posted Image Chiar ca... el nu cumpara samsung .. de la samsung, ci samsung cumpara de la el Posted Image Posted Image Posted Image

Deci tu esti individul care a avut neamul atacat Posted Image .

Mie mi-a placut ca dupa ce s-a simtit atacat cand am zis ca face reclama la gsmnet, mi-a aruncat si mie o pisica moarta in curte, zicand ca originale.ro al meu e tzeapa Posted Image . Mare e gradina domnului... (to be continued :D).

#4550
CORSARUL77

CORSARUL77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,913
  • Înscris: 18.06.2012

View Postcatavlad, on 09 august 2013 - 18:54, said:

hahahaha.. tare asta!
e ca in bancurile alea cu chuck norris: el nu cumpara telefoane samsung de la samsung, ci samsung cumpara telefoane samsung de la el Posted Image)
LE
aa.. Sii, mie se gasise sa-mi spuna ca n-am vazut atatea telefoane cate a vazut el. pai eu nici n-am sustinut ca as vazut vreo linie de productie sau  macar cateva camioane in descarcare, dar si el ca le vede in tipla si da tepe pe ocazii sau pe unde prinde, tot la fel de multe a vazut Posted Image) saracul...
plus ca era vorba de temperaturi la vremea aia. el zicea ca sunt f f mici pe s3 ca el a vandut nu stiu cate si are experienta. PAI LOGIC CA IN TIPLA TOATE SUNT RECI!!!! ca daca ti se incalzesc in cutie, nedesfacute vreodata, mori de foame cu bisnita ta cu tot!!!
super.....

View Postrazvanviper, on 09 august 2013 - 19:14, said:

Daca il bagi in cuptorul cu microunde s-ar putea sa friga si sigilat Posted Image.

Posted Image Chiar ca... el nu cumpara samsung .. de la samsung, ci samsung cumpara de la el Posted Image Posted Image Posted Image

Deci tu esti individul care a avut neamul atacat Posted Image .

Mie mi-a placut ca dupa ce s-a simtit atacat cand am zis ca face reclama la gsmnet, mi-a aruncat si mie o pisica moarta in curte, zicand ca originale.ro al meu e tzeapa Posted Image . Mare e gradina domnului... (to be continued Posted Image).
super...Posted Image

#4551
daemon666

daemon666

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,197
  • Înscris: 02.05.2007
Ce aveti mai oameni buni cu micutul bisnitar, nu mai poa' sa intre si el pe un forum sa se laude cate telefoane a vazut in tipla?
Asta cand nu cumpara "in sistem amanet" adica de la aia de la "gasesc" prin buzunarele altora si cauta sa scape repede de ele.
E clar ca e tare  in "zona" lui....  ma intreb o fi Zoster sau crepusculara? :D

On topic: https://play.google....nock.knock.demo  
De incercat.

#4552
tofandorin

tofandorin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 05.08.2013
stiti ce fiecare cu parerea lui....daca as sta sa ma cobor la mintea fiecaruia ce imi comenteaza fiecare mesaj ca numai asa se poate crede si el important,adunand ce lasa altii din urma,cred ca mi-as pierde ziua aiurea

vand nu vand,eu aici nu am intrat sa fac reclama,am clienti carora sa vand nu la niste mucosi ce stau toata ziua la pc fiind ignorati de lumea de afara la ce tantalai sunt....

daemon tata cred ca la tine e zona crepusculara de cand te-ai nascut,dar e buna familia ta cu tine si te iarta pentru idioteniile ce le faci in viata ta de zi cu zi

p.s:nu ma mai intereseaza nici un comentariu la adresa mea,chiar ar fi sub nivelul meu sa va mai raspund la asa ceva....si ar fi si o mare dovada de prostie din partea voastra sa mai continuati,sau poate nu Posted Image

Edited by tofandorin, 09 August 2013 - 21:10.


#4553
catavlad

catavlad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,435
  • Înscris: 28.12.2008
ff misto aplicatia. merci frumos daemon!

#4554
daemon666

daemon666

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,197
  • Înscris: 02.05.2007
Cu placere, am descoperit-o si eu pe alt forum.
Merita incercata si NOLED , desi cam papa bateria.


PS: Cum vin unii pe aici cu nasul foarte pe sus , dispusi sa ne dea si noua din prea-plinul intelepciunii si experientei lor, si cum pleaca cu coada intre picioare sa caute niste baieti creduli pe la coltu blocului sa mai faca o bisnita mica...
Poate se simt, poate nu...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate