Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
In ce an ati facut scoala de sofe...

Problema masina de spalat

Achiziție lentile ochelari o...

Alegere rucsac 20 litri
 Pareri legate de tunel solar - su...

Recomandare birou copii de 6 si d...

Ieșire din indiviziune teren...

Imprimanta A4 si A3 cu scanner
 Morți stupide (Italia)

Vom ajunge la deflatie?

Partaj succesoral

IFN-urile mi-au distrus scorul FI...
 Sfat achiziție laptop

Maneaua la concertele Coldplay

Ce este cu aceasta inflație ...

Duster 2011 carplay
 

Punte fata tractor fiat 1000 superDT

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
cristi_mre

cristi_mre

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.286
  • Înscris: 12.04.2012
Salut, stiti cumva parcuri cu dezmembrari tractoare? Am un junghi vechi cu probleme la planetara scurta stanga fata si nu gasesc in tara piesa. Mi-ar placea sa il pot repara, este un tractor care inca mai poate.

#2
cristi_mre

cristi_mre

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.286
  • Înscris: 12.04.2012
Si totodata monoblocul la fiat 100-90. in vara am fost in franta, tot cu probleme la fiatul 100-90, asta e mai problematic decat someca 1000. as dori sa gasesc piesele in tara, sa nu mai umblu prin alte tari, nu mai am nici chef, nici timp, si ceea ce e inervant, nu imi pot duce motorina in canistre de aici :)

#3
cristi_mre

cristi_mre

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.286
  • Înscris: 12.04.2012
Hai ma, chiar nu stie nimeni unde pot gasi o astfel de punte? nu exista in rom. parcuri cu dezmembrari de tractoare?
De fapt la noi toate tractoarele sunt in stare "impecabila", cum sa le vanda dezmembrate.:)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate