Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

no comment....

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
163 replies to this topic

#37
ThinkAbout

ThinkAbout

    RhetoricalWind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 68,013
  • Înscris: 19.03.2011

 abbulafia, on 09 decembrie 2012 - 00:28, said:

Hai sa interzicem viza de intrare in Romania a libanezlor sa nu ne aduca -doamne fereste -razboiul civil....
De fapt libanezii cei buni sunt ok
Ei trimit informatii in timp util despre proprii lor teroristi.
Astfel ca cipriotii l-au saltat de la aeroport pe teroristul de la hezbollah
Aia care au organizat atentatul de la burgas erau doar racolati de hezbollah dar la fel de dedicati cauzei
De fapt nu trebuie interzisa viza, ci trebuie doar sa nu va prapaditi de ras ca inca nu a sarit nimic in aer in Romania.

#38
poarta-cunoasterii

poarta-cunoasterii

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,092
  • Înscris: 19.01.2012

 toceprol, on 08 decembrie 2012 - 23:21, said:

@poarta cunoasterii din momentul in care le inchide usa si le lasa sa moara eu dau vina pe religia lor. Doctrina se naste tot din religie. Nu oti dau dreptate.

Ce au facut ei e criminal si nu exista nici o religie pe lumea asta care sa le justifice actele. Daca intr-adevar era ceva determinat de doctrina islamica, toti musulmanii, din toate tarile, s-ar comporta la fel de inuman, dar realitatea iti demonstreaza ca e o exceptie. Nu din cauza islamului au procedat acei sauditi asa, ci din cauza unei interpretari extremiste, literaliste, tampite a islamului, interpretare facuta de oameni limitati, care au anumite interese sociale si politice la care tin mai presus de viata oamenilor. Personal eu cred ca politistii nu ar fi procedat astfel daca ordinul nu era dat mai de sus; daca nu s-ar fi supus, ei si familiile lor ar fi riscat ulterior sa fie  persecutati. Nu e deloc bine sa sa te revolti in Arabia Saudita, vedeti ce s-a intamplat cu revoltele innabusite de acolo si vedeti ipocrizia de stat prin care se sustine revolta din SIria, in timp ce  sunt anihilati,  cu aceeasi cruzime, protestatarii din propria tara.

#39
ThinkAbout

ThinkAbout

    RhetoricalWind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 68,013
  • Înscris: 19.03.2011

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 02:11, said:

Nu e deloc bine sa sa te revolti in Arabia Saudita, vedeti ce s-a intamplat cu revoltele innabusite de acolo si vedeti ipocrizia de stat prin care se sustine revolta din SIria, in timp ce  sunt anihilati,  cu aceeasi cruzime, protestatarii din propria tara.
Iar tu esti la fel de ipocrita
Te doare fix in pix de sirienii macelariti de Bashar -aliatul iranului in timp ce vezi doar cruzimea persecutarii shiitilor in Arabia Saudita
Deci ne-am lamurit cu standardul islamic

#40
Ascary

Ascary

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,062
  • Înscris: 16.01.2007

 ThinkAbout, on 09 decembrie 2012 - 00:48, said:

De fapt libanezii cei buni sunt ok

libanezele si mai bune :)

Edited by Ascary, 09 December 2012 - 15:52.


#41
toceprol

toceprol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 20.09.2012

 poarta-cunoasterii, on 09 decembrie 2012 - 02:11, said:


Ce au facut ei e criminal si nu exista nici o religie pe lumea asta care sa le justifice actele. Daca intr-adevar era ceva determinat de doctrina islamica, toti musulmanii, din toate tarile, s-ar comporta la fel de inuman, dar realitatea iti demonstreaza ca e o exceptie. Nu din cauza islamului au procedat acei sauditi asa, ci din cauza unei interpretari extremiste, literaliste, tampite a islamului, interpretare facuta de oameni limitati, care au anumite interese sociale si politice la care tin mai presus de viata oamenilor. Personal eu cred ca politistii nu ar fi procedat astfel daca ordinul nu era dat mai de sus; daca nu s-ar fi supus, ei si familiile lor ar fi riscat ulterior sa fie  persecutati. Nu e deloc bine sa sa te revolti in Arabia Saudita, vedeti ce s-a intamplat cu revoltele innabusite de acolo si vedeti ipocrizia de stat prin care se sustine revolta din SIria, in timp ce  sunt anihilati,  cu aceeasi cruzime, protestatarii din propria tara.

scuze , insa din punctul meu PERSONAL de vedere , a lasa niste copii sa arda si implicit sa moara pentru ca nu purtau niste batice nenorocite pentru mine exclude orice fel de posibila intelegere a acestor oameni. nu vreau sa vina aici , nu vreau nici macar sa ascult un cuvant din ce au de spus. eu imi doresc refuzarea oricarei vize ale acestor oameni,

stiu ca printre ei sunt si oameni buni , insa sa risti securitatea nationala pentru cativa nu mi se pare corect. DELOC.

 Ascary, on 09 decembrie 2012 - 15:51, said:

libanezele si mai bune Posted Image

ehe... sa vezi iraniencele. mai ales alea persance... ramai socat.

#42
abbulafia

abbulafia

    mafiotul gandacos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,549
  • Înscris: 18.02.2010

 toceprol, on 09 decembrie 2012 - 00:04, said:

Sunt circa 70.000 musulmani in ro. Cred ca sri ar trebuii sa ii aiba in vizor pe toti. Nu am incredere in ei si ma simt in nesiguranta cel putin psihica din cauza lor.

Nu si cand te duci in concediu in gazda la Mangalia sau la Tekirghiol,sau la Babadag...si sunt cam 50.000 de acestia, care primesc sute de mii de romani crestini  in gazda de 500  ani.

#43
toceprol

toceprol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 20.09.2012

 abbulafia, on 10 decembrie 2012 - 02:44, said:

Nu si cand te duci in concediu in gazda la Mangalia sau la Tekirghiol,sau la Babadag...si sunt cam 50.000 de acestia, care primesc sute de mii de romani crestini  in gazda de 500  ani.

e unul din motivele pentru care nu ma duc. nu stii niciodata cand i se scoala la unu sa ia cutitu si sa faca franjuri lumea. ca asa a citit el in nush ce carte a lui ca toti non musulmanii tre sa fie ucisi.

nu uita , ca astia cu bombele au fost si eu odata oameni normali. pana cand au facut bombele si le au detonat. asa ca NU prezinta nici cea mai mica incredere.

#44
dyana25

dyana25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,584
  • Înscris: 05.08.2008

 blacktiti89, on 06 decembrie 2012 - 13:44, said:

,,Perhaps the most serious and widely criticized incident attributed to them occurred on March 11, 2002, when they prevented schoolgirls from escaping a burning school in Mecca, because the girls were not wearing headscarves and abayas (black robes), and not accompanied by a male guardian. "
   Si mai departe:
,,One of the most widely criticized examples of mutaween enforcement of Sharia law came in March 2002, when 14 young girls died of burns or smoke asphyxiation by an accidental fire that engulfed their public school in Mecca. According to two newspapers, the religious police forcibly prevented girls from escaping the burning school by locking the doors of the school from the outside, and barring firemen from entering the school to save the girls, beating some of the girls and civil defense personnel in the process. Mutaween would not allow the girls to escape or to be saved because they were 'not properly covered"
(un fel de politie religioasa din Arabia Saudita n-a lasat niste fete sa se salveze dintr-un incendiu deoarece nu erau imbracate conform cu religia islamica=cam asta inseamna textul. Abia acum am citit asta).

Bolnavi psihic.

#45
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

 Ascary, on 09 decembrie 2012 - 15:51, said:

libanezele si mai bune Posted Image

Cam negre pe unde ne place noua, stimabile. Majoritatea grasute, ten inchis si nanau mare. Singurul punct bun, stiu care este anticonceptionalul cel mai bun.

#46
dyana25

dyana25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,584
  • Înscris: 05.08.2008

 zexelica, on 10 decembrie 2012 - 23:14, said:

Cam negre pe unde ne place noua, stimabile. Majoritatea grasute, ten inchis si nanau mare. Singurul punct bun, stiu care este anticonceptionalul cel mai bun.

Ai cunoscut cam multe femei pentru un creştin. Vai de mine, până şi creştnii-s curve. Păi noi de unde să mai alegem un bărbat serios, virgin la însurătoare?

#47
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

 dyana25, on 10 decembrie 2012 - 23:15, said:

Ai cunoscut cam multe femei pentru un creştin. Vai de mine, până şi creştnii-s curve. Păi noi de unde să mai alegem un bărbat serios, virgin la însurătoare?

Pai n-am devenit crestin de buna voie, stimabila.Si nici vreun pampalau supus n-am fost. Insa, n-am cum sa nu recunosc ce am fost. Chestie de onoare.
Iar voua nu va plac decat aia care va tin la 220. N-am cum sa neg experienta.

Edited by zexelica, 10 December 2012 - 23:23.


#48
dyana25

dyana25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,584
  • Înscris: 05.08.2008

 zexelica, on 10 decembrie 2012 - 23:22, said:

Iar voua nu va plac decat aia care va tin la 220.

Nouă ne plac bărbaţii cuminţi, nu toate panaramele!

#49
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

 dyana25, on 10 decembrie 2012 - 23:29, said:

Nouă ne plac bărbaţii cuminţi, nu toate panaramele!
Asta o spun uritele, stimabila. Si femeile nesigure care vor un pampalau pe care-l controleaza.

#50
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011

 dyana25, on 10 decembrie 2012 - 23:29, said:

Nouă ne plac bărbaţii cuminţi, nu toate panaramele!
Cuminti pentru voi inseamna prosti sau pe scurt , sub papuc . Nu asta va trebuie voua .

#51
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

 emyboy, on 10 decembrie 2012 - 23:31, said:

Cuminti pentru voi inseamna prosti sau pe scurt , sub papuc . Nu asta va trebuie voua .

Sanchi, nea'.... tu pui botu'? Strugurii sunt acri. Cumetrele simt animalu' sigur pe el, iti zice fratele tau.

Edited by zexelica, 10 December 2012 - 23:33.


#52
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012
Ce mai, sa merg pe strada si sa rada una de mine ca si-a batut vulva de fruntea lu barbat-meu? Cum sa accept asa ceva? Daca nu-i plezneste ata in noaptea nuntii, dracu-l ia!

 zexelica, on 10 decembrie 2012 - 23:22, said:

Pai n-am devenit crestin de buna voie,

Cine te-a fortat?

#53
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

 River_Song, on 10 decembrie 2012 - 23:41, said:

Ce mai, sa merg pe strada si sa rada una de mine ca si-a batut vulva de fruntea lu barbat-meu? Cum sa accept asa ceva? Daca nu-i plezneste ata in noaptea nuntii, dracu-l ia!
Din gura si principial toate femeile sunt extrem de exigente.
Am vazut o groaza de femei nasoale care se minteau singure ca au succes, ca arata "decent" :lol: si ca isi vor gasi un barbat frumos, destept si atent.
Numai ca, daca ai avea experienta sau ai fi cinstita ai stii ca in viata nu prea alegi de cine te indragostesti, iar cu chimia nu te pui.

Edited by zexelica, 10 December 2012 - 23:45.


#54
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012

 zexelica, on 10 decembrie 2012 - 23:43, said:

Din gura si principial toate femeile sunt extrem de exigente. Numai ca, daca ai avea experienta sau ai fi cinstita ai stii ca in viatanu prea alegi de cine te indragostesti, iar cu chimia nu te pui.

Ei, cum nu. Daca-i chimie, in cel mai rau caz, te bucuri sexual de cineva. Nu cred ca te indragostesti de un barbat care nu corespunde dorintelor tale fundamentale.

Edited by River_Song, 10 December 2012 - 23:45.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate