Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

no comment....

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
163 replies to this topic

#19
ThinkAbout

ThinkAbout

    RhetoricalWind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 68,013
  • Înscris: 19.03.2011

View PostAscary, on 08 decembrie 2012 - 22:31, said:

indemnul la extremism se pedepseste. baga bine la cap daca nu stii. aceste forumuri sunt monitorizate,iar daca pe tine de doare-n cot,pe ceilalti nu. astfel de atitudini insa se sfarsesc adesea cu "deschide,POLITIA!"
Numai in tarile civilizate, de regula cele occidentale
In restul statelor, indemnul la extremism de genul omorati necredinciosii se premiaza

#20
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011

View PostThinkAbout, on 08 decembrie 2012 - 23:10, said:

Numai in tarile civilizate, de regula cele occidentale
In restul statelor, indemnul la extremism de genul omorati necredinciosii se premiaza

Inseamna ca eu eram mort de mult :lol: .

Edited by emyboy, 08 December 2012 - 23:17.


#21
toceprol

toceprol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 20.09.2012
@poarta cunoasterii din momentul in care le inchide usa si le lasa sa moara eu dau vina pe religia lor. Doctrina se naste tot din religie. Nu oti dau dreptate.

#22
Ascary

Ascary

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,062
  • Înscris: 16.01.2007

View PostThinkAbout, on 08 decembrie 2012 - 23:10, said:

Numai in tarile civilizate, de regula cele occidentale
In restul statelor, indemnul la extremism de genul omorati necredinciosii se premiaza
am avut cazuri si in Romania,un tip(Lesh) ce o luoase razna...tot datorita unor declaratii belicoase pe net a fost prins
arunca o geana aici : http://www.curieruln...vi la Timisoara

#23
toceprol

toceprol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 20.09.2012
@ascary nu e ilegal sa fi extremist. In cazul in care nu stiai poti sa ai orice pare , opinie , etc. Uite in ro exista partidul comunist spre exemplu. Si nu sunt in afara legii. Legea nu interzice gandiri si feluri de a te exprima. De aia se numeste democratie. Si de wia constitutia gwranteaza dreptul la libera exprimare. Fiecare are pareri. Nu e ilegal. Politia ju are legaturq cu ce e in capul tau. E parerea ta , o exprimi si cu asta basta.

Regulile astea de vb tu de ele sunt doar in capul tau. App... vezi ca pe net gasesti constitutia romaniei. Wcolo gasesti si despre libera exprimare.

#24
Ascary

Ascary

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,062
  • Înscris: 16.01.2007

View Posttoceprol, on 08 decembrie 2012 - 23:27, said:

@ascary nu e ilegal sa fi extremist. In cazul in care nu stiai poti sa ai orice pare , opinie , etc. Uite in ro exista partidul comunist spre exemplu. Si nu sunt in afara legii. Legea nu interzice gandiri si feluri de a te exprima. De aia se numeste democratie. Si de wia constitutia gwranteaza dreptul la libera exprimare. Fiecare are pareri. Nu e ilegal. Politia ju are legaturq cu ce e in capul tau. E parerea ta , o exprimi si cu asta basta.

Regulile astea de vb tu de ele sunt doar in capul tau. App... vezi ca pe net gasesti constitutia romaniei. Wcolo gasesti si despre libera exprimare.
zau ,inseamna ca n-ai inteles cum trebuie termenul de democratie (conducerea poporulului). democratia n-are treaba cu extremismul,iar extremismul este scos inafara legii oriunde ar fi el. Mai deunazi a fost arestat un student pakistanez la Cluj tot pentru idei extremiste exprimate intr-un mediu restrans intradevar,dar exprimate. Din fericire democratia nu tolereaza asa ceva.

#25
toceprol

toceprol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 20.09.2012

View PostAscary, on 08 decembrie 2012 - 23:23, said:


am avut cazuri si in Romania,un tip(Lesh) ce o luoase razna...tot datorita unor declaratii belicoase pe net a fost prins
arunca o geana aici : http://www.curieruln...vi la Timisoara

Ca sa vezi... ce surpriza. Tot musulmani... sunt socat.

Dar tre sa dau vina tot pe romania. Cine le a permis intrarea pe teritoriul tarii? Nu exista scuza. Indiferent de motiv nu se da voie sa intre in ro.

Eu nu le as da voie. Nici daca ar avea familii aici. Sa nu uiam de mama de acum cateva zile la tv zicea ca sotul ei musulman i a luat copiii. Culmea tot musulmani.

Religia lor ii indreapta spre niste chestii primitive si stupide. Practic cave people

#26
Ascary

Ascary

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,062
  • Înscris: 16.01.2007

View Posttoceprol, on 08 decembrie 2012 - 23:35, said:

Ca sa vezi... ce surpriza. Tot musulmani... sunt socat.

Dar tre sa dau vina tot pe romania. Cine le a permis intrarea pe teritoriul tarii? Nu exista scuza. Indiferent de motiv nu se da voie sa intre in ro.

Eu nu le as da voie. Nici daca ar avea familii aici. Sa nu uiam de mama de acum cateva zile la tv zicea ca sotul ei musulman i a luat copiii. Culmea tot musulmani.

Religia lor ii indreapta spre niste chestii primitive si stupide. Practic cave people
sefu Lesh era roman mai...musulman,dar roman

#27
ThinkAbout

ThinkAbout

    RhetoricalWind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 68,013
  • Înscris: 19.03.2011

View Postemyboy, on 08 decembrie 2012 - 23:17, said:

Inseamna ca eu eram mort de mult Posted Image .
Doar daca deschideai gura si-ti spuneai opinia contrara.
[ http://resources2.news.com.au/images/2012/09/15/1226474/864170-islamic-protest-in-sydney.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#28
toceprol

toceprol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 20.09.2012

View PostAscary, on 08 decembrie 2012 - 23:34, said:


zau ,inseamna ca n-ai inteles cum trebuie termenul de democratie (conducerea poporulului). democratia n-are treaba cu extremismul,iar extremismul este scos inafara legii oriunde ar fi el. Mai deunazi a fost arestat un student pakistanez la Cluj tot pentru idei extremiste exprimate intr-un mediu restrans intradevar,dar exprimate. Din fericire democratia nu tolereaza asa ceva.

Lol. Pai si tu ai ceva cu noi... nu e de ajuns ca noi ii vrem afara din tara? Ce e rau in asta? Nu inteleg.

Ps. Pentru mine cei care sunt non cetateni nu au aceleasi drepturi. Pe aia pot sa ii dea afara din tara si fara motiv. Mai ales ca nu fac parte din ue.

Problemea mea e ca au primit viza sa vina in primul rand. Aici e gresala adevarata. Idee e sa tai problema de la radacina. Daca le refuri la toti intrarea atunci nu mai ai probleme de genul asta.

Sfatul meu e sa fie toti refuzati la intrare si cei care sunt sa fie expulzati in regim de urgenta

View PostAscary, on 08 decembrie 2012 - 23:36, said:


sefu Lesh era roman mai...musulman,dar roman
O ceatenie obtinuta in ro poate fi revocata. Recomand. Mai ales daca au planuri teroriste.

View PostThinkAbout, on 08 decembrie 2012 - 23:38, said:


Doar daca deschideai gura si-ti spuneai opinia contrara.
[ http://resources2.news.com.au/images/2012/09/15/1226474/864170-islamic-protest-in-sydney.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Asta e cultura lor. Primitivi.

#29
Ascary

Ascary

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,062
  • Înscris: 16.01.2007

View Posttoceprol, on 08 decembrie 2012 - 23:42, said:


Asta e cultura lor. Primitivi.
ai probleme sefu,nici macar n-ai citit articolul,omul era roman,timisorean din tata-n fiu si-l cherma Florin
(scuze,dar vorbesc la pereti asa ca ...o seara buna)

#30
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011
Ba da . E primitiva . Daca pe sotia ta as omora-o pt ca nu are capul acoperit ai mai zice ca nu sunt primitivi ?

#31
toceprol

toceprol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 20.09.2012

View PostAscary, on 08 decembrie 2012 - 23:45, said:


ai probleme sefu,nici macar n-ai citit articolul,omul era roman,timisorean din tata-n fiu si-l cherma Florin
(scuze,dar vorbesc la pereti asa ca ...o seara buna)

Cred ca daca sri a avut probleme cu el sri are dreptate.

A fi roman nu inseamna sa ai buletin de ro. Un roman nu comploteaza impotriva propriei tari.

Adica stramosii nostrii s au luptat cu turcii sa protejeze aceasta tara ca sa ne explodeze astia?

Sunt circa 70.000 musulmani in ro. Cred ca sri ar trebuii sa ii aiba in vizor pe toti. Nu am incredere in ei si ma simt in nesiguranta cel putin psihica din cauza lor.

Pe langa asta tare as vrea blocarea oricarui fel de viza si interzicerea inrrarii pe spatiul din ro.
http://www.romania-i...-attacks/66633/
Uite aici ce zice nebunu asta. Ca suntem tinte si noi sibulgarii. Uite si tu ce gandire primitiva. Uite ce mod au ei. Si uite cum considera ei romania. Ca tara islamica....

Wow... eu cred ca in viitorul apropiat va fi un mare razboi al lumii europene vs musulmani... se merge prea departe.


#32
abbulafia

abbulafia

    mafiotul gandacos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,549
  • Înscris: 18.02.2010

View Postjeffy86able, on 06 decembrie 2012 - 13:58, said:

Am mai scris pe un topic faptul ca singura modalitate de rezolvare a problemei lumii musulmane este eliminarea acesteia cu focos nuclear . Mi-a fost stearsa postarea pe motiv de extremism . Sa vedem daca se repeta .
Si care crezi tu ca este "problema lumii musulmane ??
Eu cred ca ti-a fost stearsa postarea din cauza ca e idioata.

View Postemyboy, on 06 decembrie 2012 - 13:53, said:

In secolul 21 mi se pare o tampenie ca un stat sa fie condus de religie si nu de ratiune .

De cat timp ai plecat din Romania ???

View Postpoarta%26amp%3B%23045%3Bcunoasterii, on 06 decembrie 2012 - 13:59, said:

Acesta este un caz izolat

Scuze,dar nu cred ca merita efortul....!!

View Postjeffy86able, on 06 decembrie 2012 - 14:10, said:

Acolo mi s-a umplut paharu' .

Foloseste Halba.

View Posttoceprol, on 08 decembrie 2012 - 21:07, said:


de cand un mod de exprimare sau o parere (oricare ar fi ea) se pedepseste? doar faptele se pedepsesc. fiecare are dreptul sa se exprime cum doreste si sa exprime orice simte si crede. chiar daca e ceva extremist sau nu. e doar o exprimare.

Esti cam in urm cu constitutia....vrei sa o cobor din pod ???

#33
Ascary

Ascary

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,062
  • Înscris: 16.01.2007

View Posttoceprol, on 09 decembrie 2012 - 00:04, said:



Sunt circa 70.000 musulmani in ro. Cred ca sri ar trebuii sa ii aiba in vizor pe toti. Nu am incredere in ei si ma simt in nesiguranta cel putin psihica din cauza lor.

eu zic sa ai grija la semafor,ala care te va jefui cu brigeagul la jugulara nu va fi musulman si nici ala care-ti va viola sora intr-un lift

#34
ThinkAbout

ThinkAbout

    RhetoricalWind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 68,013
  • Înscris: 19.03.2011

View PostAscary, on 09 decembrie 2012 - 00:18, said:

eu zic sa ai grija la semafor,ala care te va jefui cu brigeagul la jugulara nu va fi musulman si nici ala care-ti va viola sora intr-un lift
Mai nashpa cand te jefuieste cu khalashnicovul si spune ca o face in numele partidului lui dumnezeo ori violeaza sora pe post de drept de prinsa de razboi si scapa gratificat

#35
abbulafia

abbulafia

    mafiotul gandacos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,549
  • Înscris: 18.02.2010
Citesc si ma tavalesc de ras....Hai sa interzicem canadenilor viza pentru Romania ca au venit de acolo neo-nazisti.Hai sa interzicem englezilor viza de intrare in Romania ca a aparut un pedofil.Hai sa interzicem viza de intrare in Romania,ca un soldat a omorat cu masina o fata.Hai sa interzicem viza de intrare in romania a Italienilor ca ne fac fetele curve.Hai sa interzicem viza de intrare in Romania a libanezlor sa nu ne aduca -doamne fereste -razboiul civil....Si hai s interzicem intrarea in Romania a romanilor plecati in lume si pe care ii cauta politiile si vin sa se ascunda acasa..

#36
Ascary

Ascary

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,062
  • Înscris: 16.01.2007

View Postabbulafia, on 09 decembrie 2012 - 00:28, said:

Hai sa interzicem viza de intrare in Romania a libanezlor sa nu ne aduca -doamne fereste -razboiul civil....
a libanezelor nu ca ele ne aduc belly dance :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate