Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

no comment....

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
163 replies to this topic

#55
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

View PostRiver_Song, on 10 decembrie 2012 - 23:45, said:

Ei, cum nu. Daca-i chimie, in cel mai rau caz, te bucuri sexual de cineva. Nu cred ca te indragostesti de un barbat care nu corespunde dorintelor tale fundamentale.

Ho, ho... stimabila, cred ca povestea asta iti merge de minune pe forum. In viata, stim cu totii cam cum stau lucrurile. La ce competitie aveti voi intre voi....luati si mai ieftin, te asigur.

#56
abbulafia

abbulafia

    mafiotul gandacos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,549
  • Înscris: 18.02.2010

View Posttoceprol, on 10 decembrie 2012 - 12:41, said:


e unul din motivele pentru care nu ma duc.

Minti urat si fara rost.Ma intreb de ce .
Poate ca nu ai liber de hanuka...
Poate nu ai bani sa mergi la mare
Poate te-au batut parintii cand erai copil...sunt varii motive sa distorsionezi realitatea.

#57
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012

View Postzexelica, on 10 decembrie 2012 - 23:47, said:

Ho, ho... stimabila, cred ca povestea asta iti merge de minune pe forum. In viata, stim cu totii cam cum stau lucrurile. La ce competitie aveti voi intre voi....luati si mai ieftin, te asigur.

Eu nu-s in competitie cu nimeni, prefer(am) sa fie altii in competitie pentru mine. Mi se pare degradant ca femeie sa ma ,,paruiesc" cu alta pentru favorurile lui, care sta si se uita, mandru ca un cocos.

View Postzexelica, on 10 decembrie 2012 - 23:43, said:

Am vazut o groaza de femei nasoale care se minteau singure ca au succes, ca arata "decent" Posted Image si ca isi vor gasi un barbat frumos, destept si atent.

Si eu, iar respectivele si-au gasit ce doreau. Am ajuns la concluzia ca increderea in sine e mai importanta decat fizicul.

#58
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

View PostRiver_Song, on 10 decembrie 2012 - 23:49, said:


Eu nu-s in competitie cu nimeni, prefer(am) sa fie altii in competitie pentru mine. Mi se pare degradant ca femeie sa ma ,,paruiesc" cu alta pentru favorurile lui, care sta si se uita, mandru ca un cocos.

Ai sa ramai fata batrana. Iar, cine are destule, nici macar n-are timp sa se uite prea mult. Daca nu te "degradezi" vine alta, stimabila. Si dupa cativa ani, ai sarit din schema ca vin bididoaicele alea mici.

#59
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012

View Postzexelica, on 10 decembrie 2012 - 23:52, said:

Ai sa ramai fata batrana. Iar, cine are destule, nici macar n-are timp sa se uite prea mult. Daca nu te "degradezi" vine alta, stimabila. Si dupa cativa ani, ai sarit din schema ca vin bididoaicele alea mici.

Ei, mare lucru, doar n-o sta viata mea intr-o verigheta.

#60
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

View PostRiver_Song, on 10 decembrie 2012 - 23:53, said:

Ei, mare lucru, doar n-o sta viata mea intr-o verigheta.
Sigur, te cred.
Din prima te-am ginit ca nu ai avut loc la baieti misto, ca stiai ca nu au timp sa vada ca esti desteapta. Iar daca incerci sa te dai si vorbesti pe nas, iti iei flit. Barbatii gandesc foarte putin. Nu vezi ce prost sunt eu?

Edited by zexelica, 10 December 2012 - 23:57.


#61
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012

View Postzexelica, on 10 decembrie 2012 - 23:56, said:

Sigur, te cred.
Din prima te-am ginit ca nu ai avut loc la baieti misto, ca stiai ca nu au timp sa vada ca esti desteapta. Iar daca incerci sa te dai si vorbesti pe nas, iti iei flit. Barbatii gandesc foarte putin. Nu vezi ce prost sunt eu?

Tu esti exceptia.

#62
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

View PostRiver_Song, on 10 decembrie 2012 - 23:59, said:

Tu esti exceptia
Problema e ca daca nu arati super, poti sa fii Einstein. Nu contezi decat pt scavengers, care iau orice. D-aia gasesti o groaza.

#63
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012

View Postzexelica, on 11 decembrie 2012 - 00:01, said:

Problema e ca daca nu arati super, poti sa fii Einstein. Nu contezi decat pt scavengers, care iau orice. D-aia gasesti o groaza.

Bine, bine, am inteles, femeile sa fie super si sa se bata intre ele pentru ala cu burta cea mai mica si cu IQ-ul cel mai aproape de 3 cifre. Incantatoare-i lumea in care traiesti tu.

#64
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

View PostRiver_Song, on 11 decembrie 2012 - 00:03, said:

Bine, bine, am inteles, femeile sa fie super si sa se bata intre ele pentru ala cu burta cea mai mica si cu IQ-ul cel mai aproape de 3 cifre. Incantatoare-i lumea in care traiesti tu.
Este, din fericire, o competitie in care pierzatoare sunt femeile. ele sunt mult mai multe si mai dispuse sa se faca placute decat barbatii de succes. Aia sunt vinati in permanenta si nu apuca sa fie profunzi. Nici nu merita, la ce oferta este.
Barbati ca lumea sunt putini. Femei.......o groaza.
Iar, barbatii de succes nu au burta si nu cauta companie. Li se ofera.

Edited by zexelica, 11 December 2012 - 00:10.


#65
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012

View Postzexelica, on 11 decembrie 2012 - 00:07, said:

Este, din fericire, o competitie in care pierzatoare sunt femeile. ele sunt mult mai multe si mai dispuse sa se faca placute decat barbatii de succes. Aia sunt vinati in permanenta si nu apuca sa fie profunzi. Nici nu merita, la ce oferta este.
Barbati ca lumea sunt putini. Femei.......o groaza.

Posted Image  E frumos in lumea ta.

#66
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

View PostRiver_Song, on 11 decembrie 2012 - 00:09, said:


Posted Image  E frumos in lumea ta.

E lumea reala, stimabila. O lume in care daca ai niste calitati esti tirit inevitabil.

#67
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012
Nu stiu, ma uit in jur si nu-i chiar asa.

#68
n3utr1n0

n3utr1n0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,376
  • Înscris: 03.12.2012

View Postdyana25, on 10 decembrie 2012 - 23:29, said:

Nouă ne plac bărbaţii cuminţi, nu toate panaramele!

daca barbatii ar fi prea cuminti nu ar fi ok nici asa. eu cred ca faptul ca barbatii suntem si putin perversi si mai panarame va place cel mai mult. mai ales cand vine unu si va pune la respect.

e normalul intre barbat si femeie. asa ne a facut natura. pe noi ca barbati sa fiim dominanti si pe voi sa fiiti dominate. si aici ma re fer la natura strict. de aia barbatul are corpul mai mare si mai puternic decat femeia. daca te uiti la mai toate animalele de pe pamant o sa vezi ca masculul e mai mare putin si e mai fortos.

e mama natura la munca :)


voua va plac barbatii cuminti = vrajeala. daca te intalnesti cu un barbat care e mai scund ca tine si e cel mai cuminte om nici nu il bagi in seama.

View PostRiver_Song, on 10 decembrie 2012 - 23:45, said:

Ei, cum nu. Daca-i chimie, in cel mai rau caz, te bucuri sexual de cineva. Nu cred ca te indragostesti de un barbat care nu corespunde dorintelor tale fundamentale.

si aici e tot chimie ;)

mai tot ce tine de dragoste , sentimente , trairi , etc e CHIMIE. de aia femeile sunt in general mai scunde ca barbatii , ca acestia sa miroase feromonii care ies prin scalp si sa se indragosteasca. bineinteles mix and match , dupa cum dicteaza natura.

ps: femeile sunt exigente in functie de cum arata si de ce parere au ele insusi despre ele. la fel si barbatii. peste unele chestii se poate trece , peste unele NU. valabil in ambele cazuri.

View Postabbulafia, on 10 decembrie 2012 - 23:48, said:

Minti urat si fara rost.Ma intreb de ce .
Poate ca nu ai liber de hanuka...
Poate nu ai bani sa mergi la mare
Poate te-au batut parintii cand erai copil...sunt varii motive sa distorsionezi realitatea.

pai nu sarbatoresc hanuka.
pai nu locuiesc in romania
pai m au batut parintii cand eram mic. mai ca pe orice roman din perioada mea.

insa nici unul din motivele astea nu se aplica. chiar daca am prieteni musulmani si cu unii ma inteleg de minune , suntem prieteni la munca... mai mult nu. nu stii niciodata cand citeste unu o carte si face jihadu pe tine. mai stii cand i se trezeste sa te omoare in numele lui mohamed sau ce citesc ei pe acolo? nu merci.

View PostRiver_Song, on 10 decembrie 2012 - 23:50, said:


Eu nu-s in competitie cu nimeni, prefer(am) sa fie altii in competitie pentru mine. Mi se pare degradant ca femeie sa ma ,,paruiesc" cu alta pentru favorurile lui, care sta si se uita, mandru ca un cocos.



Si eu, iar respectivele si-au gasit ce doreau. Am ajuns la concluzia ca increderea in sine e mai importanta decat fizicul.

dar cand sunt 2 barbati si se bat pentru tine e altceva. atunci iti place. atunci VA place... "uite ce importanta sunt eu ca se bat 2 pentru mine".

View PostRiver_Song, on 11 decembrie 2012 - 00:03, said:


Bine, bine, am inteles, femeile sa fie super si sa se bata intre ele pentru ala cu burta cea mai mica si cu IQ-ul cel mai aproape de 3 cifre. Incantatoare-i lumea in care traiesti tu.

nu cred ... e total FALS. defapt , nimic mai FALS.

99% din barbati nu au pasare de cum arata si de ce are in cap. eu am afut o prietena de 110 kg. si putin ma interesa , ne am inteles de minune. si daca e sa te uiti la cei care se casatoresc o sa vezi ca nu e chiar cum gandesti tu.

pentru noi , creierul e extrem de important. ce vb tu acolo de patratele la burta si sani mari e vrajeala mondena. sunt curios cati barbati s ar indragostii de pitipoancele astea de pe la tv. eu cred ca foarte putini. dar de aia e si restul de 1% din barbati.


eu cred ca tu ai ajuns in un impas pe planul asta. da mi un pm sa te readuc pe calea cea buna ca aici e offtopic.

Edited by n3utr1n0, 11 December 2012 - 08:38.


#69
abbulafia

abbulafia

    mafiotul gandacos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,549
  • Înscris: 18.02.2010

View Postn3utr1n0, on 11 decembrie 2012 - 08:50, said:

pai nu sarbatoresc hanuka.

Slava Domnului.....!!!!(Desi, nu vorbeam cu tine)

Edited by abbulafia, 11 December 2012 - 10:04.


#70
n3utr1n0

n3utr1n0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,376
  • Înscris: 03.12.2012

View Postabbulafia, on 11 decembrie 2012 - 10:04, said:

Slava Domnului.....!!!!(Desi, nu vorbeam cu tine)
nu conteaza. ideea de baza conteaza. si eu o sustin.

#71
Ascary

Ascary

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,062
  • Înscris: 16.01.2007

View Postn3utr1n0, on 11 decembrie 2012 - 08:50, said:

daca barbatii ar fi prea cuminti nu ar fi ok nici asa. eu cred ca faptul ca barbatii suntem si putin perversi si mai panarame va place cel mai mult. mai ales cand vine unu si va pune la respect.

e normalul intre barbat si femeie. asa ne a facut natura. pe noi ca barbati sa fiim dominanti si pe voi sa fiiti dominate. si aici ma re fer la natura strict. de aia barbatul are corpul mai mare si mai puternic decat femeia. daca te uiti la mai toate animalele de pe pamant o sa vezi ca masculul e mai mare putin si e mai fortos.

e mama natura la munca Posted Image


voua va plac barbatii cuminti = vrajeala. daca te intalnesti cu un barbat care e mai scund ca tine si e cel mai cuminte om nici nu il bagi in seama.



si aici e tot chimie Posted Image

mai tot ce tine de dragoste , sentimente , trairi , etc e CHIMIE. de aia femeile sunt in general mai scunde ca barbatii , ca acestia sa miroase feromonii care ies prin scalp si sa se indragosteasca. bineinteles mix and match , dupa cum dicteaza natura.

ps: femeile sunt exigente in functie de cum arata si de ce parere au ele insusi despre ele. la fel si barbatii. peste unele chestii se poate trece , peste unele NU. valabil in ambele cazuri.



pai nu sarbatoresc hanuka.
pai nu locuiesc in romania
pai m au batut parintii cand eram mic. mai ca pe orice roman din perioada mea.

insa nici unul din motivele astea nu se aplica. chiar daca am prieteni musulmani si cu unii ma inteleg de minune , suntem prieteni la munca... mai mult nu. nu stii niciodata cand citeste unu o carte si face jihadu pe tine. mai stii cand i se trezeste sa te omoare in numele lui mohamed sau ce citesc ei pe acolo? nu merci.



dar cand sunt 2 barbati si se bat pentru tine e altceva. atunci iti place. atunci VA place... "uite ce importanta sunt eu ca se bat 2 pentru mine".



nu cred ... e total FALS. defapt , nimic mai FALS.

99% din barbati nu au pasare de cum arata si de ce are in cap. eu am afut o prietena de 110 kg. si putin ma interesa , ne am inteles de minune. si daca e sa te uiti la cei care se casatoresc o sa vezi ca nu e chiar cum gandesti tu.

pentru noi , creierul e extrem de important. ce vb tu acolo de patratele la burta si sani mari e vrajeala mondena. sunt curios cati barbati s ar indragostii de pitipoancele astea de pe la tv. eu cred ca foarte putini. dar de aia e si restul de 1% din barbati.


eu cred ca tu ai ajuns in un impas pe planul asta. da mi un pm sa te readuc pe calea cea buna ca aici e offtopic.
mult logos probabil,inspirat din expierentele altora. Femeia cea mai buna este cea care iti da o strachina de mancare si o pastila cand ti-e rau,femeia care chiar ii pasa de tine,femeia care spune ca-i buna mancarea cu care ai vrut s-o surprinzi,chiar daca-i zama chioara. Lasati sexu' ca ala-i trecator si ramane doar jocul de rummy si amintirile depanate cu nostalgie. In rest,toti barbatii suntem niste porci!

#72
dyana25

dyana25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,584
  • Înscris: 05.08.2008

View Postzexelica, on 10 decembrie 2012 - 23:30, said:

Asta o spun uritele, stimabila. Si femeile nesigure care vor un pampalau pe care-l controleaza.

O, da, şi frumoasele vor panarame pentru care cea mai frumoasă femeie e următoarea!

View Postemyboy, on 10 decembrie 2012 - 23:31, said:

Cuminti pentru voi inseamna prosti sau pe scurt , sub papuc . Nu asta va trebuie voua .

De unde dracu ştii tu ce ne trebuie nouă?

View Postzexelica, on 10 decembrie 2012 - 23:52, said:

ai sarit din schema ca vin bididoaicele alea mici.

Nu-i nimic, şi bărbaţii ies din schemă şi-i chiar mai nasol pentru ei fiindcă pe lângă riduri şi muşci lăsaţi mai apare şi impotenţa.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate