Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...
 

Paraseste Andreea Esca trustul PRO? Adrian Sarbu s-ar muta la RCS&RDS

- - - - -
  • Please log in to reply
158 replies to this topic

#55
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,418
  • Înscris: 04.08.2010
Şi care este "stilul Zoli de negociere"? Trânteşte servieta pe birou şi zice: "Cât vrei să ai salariul?"... :)

#56
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
Chiar daca ar pleca Sarbu, Esca & co, Time Warner poate face Protv chiar mai bun. Daca vrea. Oameni buni - este! Formate de succes - este! deci...

#57
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,916
  • Înscris: 06.04.2005
Telenovela continua:


Quote

Andreea Esca decide soarta PRO TV


După refugierea boss-ului Adrian Sârbu sub aripa generoasă a RCS-RDS, soarta PRO TV-ului este tot mai mult pusă în pericol, în special pentru că se poartă discuţii serioase în ceea ce o priveşte pe Andreea Esca. Adrian Sârbu doreşte ca aceasta să îl urmeze la RCS-RDS, în timp ce şefii de la PRO TV au stabilit, la ultima convocare de la New York, că sunt dispuşi chiar să tripleze salariul Andreei Esca, numai ca aceasta să nu părăsească postul de televiziune.
Plecarea Andreei Esca de la PRO TV ar duce la căderea postului de televiziune. Esca a devenit imaginea ştirilor de la PRO TV, iar plecarea ei la RCS-RDS, împreună cu Adrian Sârbu, ar aduce noului post de televiziune toată audienţa pe care o au acum ştirile PRO TV. Vedeta este singura în măsură să decidă soarta programului TV - PRO TV - având, practic, de ales între un salariu triplat şi însoţirea lui Adrian Sârbu. Viitorul PRO TV- ului se va decide în cele trei luni de zile de la semnarea contractului, care reprezintă perioada de tranziţie în care Adrian Sârbu trebuie să predea postul de televiziune, mai exact până prin luna martie a anului 2013.

http://www.ziuanews....ta-pro-tv-87305

#58
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,527
  • Înscris: 16.12.2006
Sa-i tripleze si RCS salariul Posted Image

Intre un salariu triplu la Pro TV si un salariu triplu la RCS, plus Adrian Sarbu cred ca o sa aleaga varianta doi. Posted Image

Edited by catalinman, 12 December 2012 - 23:06.


#59
crislacor

crislacor

    Cui îi pasã...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,067
  • Înscris: 20.06.2009
Ba mulțam fain!Posted Image  Să stea acolo, printre cei cărora le-a permis să apară la televizor! Și dacă Sârbu are de gând să ”manelizeze” RCS-ul, ar face bine să se ducă naibii și el!Posted Image

#60
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,418
  • Înscris: 04.08.2010
Să fii sigur că va lua şi alte vedete printre care şi Măruţă. Posted Image

#61
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,527
  • Înscris: 16.12.2006
Sa vina Lala Band, as vrea Pariu cu Viata la Digi ! :P

#62
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Pe "Tanti Florica" nu o vrea nimeni? Posted Image

#63
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008
Daca Sarbu pleaca, PRO TV se scufunda. PRO TV a fost creeatia lui Sarbu, el taia si spanzura acolo. Nimic in trust nu se facea fara stirea lui. Acum, odata ce el pleaca, se poate intampla orice.

#64
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,578
  • Înscris: 15.06.2004
PRO TV se scufunda deja de cati ani...

#65
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postcatalinman, on 12 decembrie 2012 - 23:06, said:

Sa-i tripleze si RCS salariul Posted Image

Intre un salariu triplu la Pro TV si un salariu triplu la RCS, plus Adrian Sarbu cred ca o sa aleaga varianta doi. Posted Image

Sunt sigur că va avea un salariu de 4 ori  mai mare decât avea la Pro Prostie. La Digi Total va avea putere absolută după Cruelite și Sârbu.Posted Image  Posted Image

Edited by megafanro, 13 December 2012 - 15:54.


#66
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012

View Postmegafanro, on 13 decembrie 2012 - 15:54, said:

(...) La Digi Total va avea putere absolută după Cruelite și Sârbu.Posted Image  Posted Image
Pai cate Cruele sunt la Digi? Ce e acolo? Tinutul Cruelelor?...Posted Image

#67
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005

View Postmiki07, on 13 decembrie 2012 - 12:57, said:

Daca Sarbu pleaca, PRO TV se scufunda.
Ma indoiesc. Doar daca proprietarii vor asta...

#68
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postcatalinman, on 13 decembrie 2012 - 00:31, said:

Sa vina Lala Band, as vrea Pariu cu Viata la Digi ! Posted Image

Nu, multumesc! :puke:

Mai bine prefer sa ajunga banii din Abonament pe starvurile de la Discovery / Eurosport / M.T.V., decat sa ajunga pe mana unor mari artisti precum cei de la 'La La'. :puke:

#69
salve

salve

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 597
  • Înscris: 17.06.2006

View Postalfa_alfa, on 13 decembrie 2012 - 19:53, said:

Nu, multumesc! Posted Image

Mai bine prefer sa ajunga banii din Abonament pe starvurile de la Discovery / Eurosport / M.T.V., decat sa ajunga pe mana unor mari artisti precum cei de la 'La La'. Posted Image


In sfarsit ai spus si tu ceva bun.Starvurile ............M.T.V . Postul cu cele mai multe c...e pe metru patrat. Te miri de unde s-au inspirat romanii cu "dive" gen Cruduta, Zavoranca, etc.

Edited by salve, 13 December 2012 - 20:41.


#70
sir_petre

sir_petre

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 06.04.2008
Triplu, triplu.
Dar cit inseamna triplul asta?
Salariul lui Esca, ceea mai mare necunoscuta din Romania.

#71
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,892
  • Înscris: 28.11.2006
Sincer, nu cred ca Esca merita atatia bani (cu atat mai mult nu merita triplul sumei astronomice despre care se spune ca ar lua-o acum), mi se pare de multe ori o prezenta rece, ca un robotel care citeste de pe prompter. Sunt alte stiriste care imi plac mult mai mult, sunt mai umane, au o prezenta mai placuta. Dau 2 nume: Mirela Nagat (TVR) si Mirela Vasadi (nu stiu daca mai e la Realitatea).

(parerea mea :naughty: )

#72
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,418
  • Înscris: 04.08.2010

View Postpufonel, on 13 decembrie 2012 - 21:58, said:

Sincer, nu cred ca Esca merita atatia bani (cu atat mai mult nu merita triplul sumei astronomice despre care se spune ca ar lua-o acum), mi se pare de multe ori o prezenta rece, ca un robotel care citeste de pe prompter. Sunt alte stiriste care imi plac mult mai mult, sunt mai umane, au o prezenta mai placuta. Dau 2 nume: Mirela Nagat (TVR) si Mirela Vasadi (nu stiu daca mai e la Realitatea).
Dau şi eu un nume: Violeta Romanescu. Posted Image

PS: Cele mai mari enigme ale omenirii: data venirii sfârşitului lumii şi salariul Andreei Esca. Însă, de una dintre ele cică s-ar ştii mai multe. Şi aici nu mă refer la salariu... Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate