Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie
 Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw
 Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...
 Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis

Foisor - noi reglementari
 

Salariu neplatit SPAR, Brasov

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Russell77777

Russell77777

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 04.01.2012
Am lucrat timp de o luna si jumatate la acest magazin, dupa care am plecat pe motiv ca nu ne dadeau banii la timp,desi in contract era specificata data de 22 a fiecarei luni(iar plata se facea pentru luna anterioara). Perioada in care am lucrat a fost 15 august - 2 octombrie. Pe la jumatatea lunii octombrie ne-au dat banii pe luna august, iar pe data de 2 am plecat, directorul de magazin asigurandu-ma ca imi voi lua banii pe  luna septembrie odata cu ceilalti angajati. Acest lucru inca nu s-a intamplat si deja sta sa se termine si noiembrie(tin sa mentionez ca ceilalti angajati si-au primit banii pe septembrie deja); iar pe mine ca amana sefii de tura. De fiecare data cand merg acolo sau sun imi spun ca inca nu au voie sa mai plateasca salarii momentan, sa mai incerc peste 4-5 zile dupa care imi spun acelasi lucru. Ce pot sa fac? Ce ma sfatuiti?

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
ITM.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate