Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 

Escrocul de la namehost.ro

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
165 replies to this topic

#55
l-software

l-software

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 31.01.2009

 RCG, on 30 octombrie 2012 - 00:22, said:

Mai cochii...

Am vrut sa va scriu niste randuri multe dar am preferat sa ma duc pan' la magazin sa-mi iau niste popcorn. Topicul asta e de urmarit mai ceva decat cazul Elodia de la zerotv.

si eu ma delectez Posted Image

#56
sosonico

sosonico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 29.10.2012

 l-software, on 30 octombrie 2012 - 00:24, said:

si eu ma delectez Posted Image

Eu usor sa va delectati, dar sa vezi ce al draqu e cand munca ta se duce draqu, din cauza unor analfabeti (sper sa nu se considere insulta, chiar sunt analbeti) care ofera servicii de host.

Edited by sosonico, 30 October 2012 - 00:27.


#57
posturi

posturi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 29.10.2012

 sosonico, on 30 octombrie 2012 - 00:24, said:

Am sa mai aduc doi baieti care au luat host de la el si n-au primit nimic in schimb, factura sau altceva, dar asta la tribunal, nu-mi e greu sa-l dau in judecata, daca rezolv ceva, bine, daca nu, iar bine, n-am ce pierde, dar dupa ce ca habar n-are cum se practica meseria asta cu hostul, mai este si fudul.

Am chitantele cu care am facut platile, mai am martori care au mai cumparat si n-ai primit  nimic, domeniul nu mi l-a dat, am sa ma joc putin cu el,  chiar daca probabil e greu sa rezolv ceva, doar asa ca se crede mare si tare si nu inceteaza cu amenintarile, mai fac si-o plangere la opc sa-l ia la puricat

drum bun si cale batuta nai sa rezolvi nimik te vor trimite acasa

#58
sosonico

sosonico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 29.10.2012
E eu incerc, oricum am drumuri des pe la judecatorie Posted Image) macar am placerea sa va vad fetzele. Tu daca esti doar un client? cum de stiai de site-ul meu? mincinosilor, escrocilor Posted Image) doamne ce escroci.

Te chinui 2 luni la un site si dai de niste escroci d-astia...
Beliti bine ochii cand va luati host din Romania!!!
Nu mi s-a intamplat asa ceva pana acum.

Edited by sosonico, 30 October 2012 - 00:32.


#59
posturi

posturi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 29.10.2012
secret :)) dar chiar nu sunt tipu de la namehost :) am fost anuntat de forum acesta ca  e ceva legat de posturiradio.net  si am intervenit pt ca cunosc personalul de la namehost si mam informat si eu NITZEL :)

#60
sosonico

sosonico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 29.10.2012

 posturi, on 30 octombrie 2012 - 00:35, said:

secret Posted Image) dar chiar nu sunt tipu de la namehost Posted Image am fost anuntat de forum acesta ca  e ceva legat de posturiradio.net  si am intervenit pt ca cunosc personalul de la namehost si mam informat si eu NITZEL Posted Image

Ar fi bine sa te informezi si cum e treaba cu limba romana Posted Image) deja devii amuzant Posted Image) cam asa vorbesc cei de la namehost.ro , analfabeti, nu intelegi nimic nici din mail-urile primite de la ei.

Una peste alta, sa-mi dati domeniu, banii inapoi si plangere o sa va fac maine ca nu mi-ati dat facturi, vroiam sa le decontez. N-o sa mai tzepuiti pe nimeni si n-o sa mai va bateti joc de munca nimanui.

Edited by sosonico, 30 October 2012 - 00:43.


#61
posturi

posturi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 29.10.2012

 sosonico, on 30 octombrie 2012 - 00:42, said:

Ar fi bine sa te informezi si cum e treaba cu limba romana Posted Image) deja devii amuzant Posted Image) cam asa vorbesc cei de la namehost.ro , analfabeti, nu intelegi nimic nici din mail-urile primite de la ei.

Una peste alta, sa-mi dati domeniu, banii inapoi si plangere o sa va fac maine ca nu mi-ati dat facturi, vroiam sa le decontez. N-o sa mai tzepuiti pe nimeni si n-o sa mai va bateti joc de munca nimanui.

mai nene esti de belea  crezi ca eu stau sa ma cert cu tine aici dute nene fa ce vrei doamne fereste :)) si inainte sa corectezi pe cineva uitate la tine mai intai :)) hai cius am de facut bani nu stau ca tine atarnache pe internet si sa ma plang la un site scam  hai spala putina  si dai bine cu peria sa nu mai puta.

#62
sosonico

sosonico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 29.10.2012
da, fara comentarii,  cam cu oameni d-astia smecherasi va incurcati daca va ganditi sa luati host de la www.namehost.ro

Edited by sosonico, 30 October 2012 - 00:53.


#63
posturi

posturi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 29.10.2012

 sosonico, on 30 octombrie 2012 - 00:53, said:

da, fara comentarii,  cam cu oameni d-astia smecherasi va incurcati daca va ganditi sa luati host de la www.namehost.ro

ma sincer hai sa iti zic eu 2 chestii ori esti prost ori esti ofticos :))

#64
sosonico

sosonico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 29.10.2012

 posturi, on 30 octombrie 2012 - 00:54, said:

ma sincer hai sa iti zic eu 2 chestii ori esti prost ori esti ofticos Posted Image)

Sunt ofticos cand cineva isi bate joc de munca cuiva, asa, dati-va arama pe fatza,  un moderat ar trebui sa ia atitudine.

#65
posturi

posturi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 29.10.2012

 sosonico, on 30 octombrie 2012 - 00:59, said:


Sunt ofticos cand cineva isi bate joc de munca cuiva, asa, dati-va arama pe fatza,  un moderat ar trebui sa ia atitudine.

bine zis Moderator ia atitudine inchide topicul :))

#66
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,913
  • Înscris: 25.01.2007
mai posturi, daca si fiu'meu a tras cu ochiul cand citeam pe aici si m-a intrebat, cu referire la un post al tau: "tata, asta e cel mai analfabet de pe forum?"
si tind sa-i dau dreptate, cred ca nu am vazut unul mai mare ca tine.

#67
sosonico

sosonico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 29.10.2012

 slai, on 30 octombrie 2012 - 01:02, said:

mai posturi, daca si fiu'meu a tras cu ochiul cand citeam pe aici si m-a intrebat, cu referire la un post al tau: "tata, asta e cel mai analfabet de pe forum?"
si tind sa-i dau dreptate, cred ca nu am vazut unul mai mare ca tine.

Persoane de genul asta au ajuns sa vanda host in Romania si eu mai prost ca am apelat la ei, la namehost.ro

#68
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,913
  • Înscris: 25.01.2007
tind sa-ti dau dreptate si tie, chiar ai fost...

#69
jijinho

jijinho

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 06.11.2008
:) cata cearta :)

Edited by jijinho, 30 October 2012 - 03:32.


#70
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,345
  • Înscris: 14.06.2006
Neata!
Imi place :)

#71
CuteGuy

CuteGuy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 11.09.2005

 sosonico, on 30 octombrie 2012 - 00:30, said:

[..]
Beliti bine ochii cand va luati host din Romania!!!
[..]

Aici exagerezi si ii bagi pe toti in aceeasi oala. Posted Image Posted Image Nu inseamna ca daca ai cumparat un telefon fake (replica) toti producatorii de telefoane sunt niste prosti.

#72
sosonico

sosonico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 29.10.2012

 CuteGuy, on 30 octombrie 2012 - 08:03, said:

Aici exagerezi si ii bagi pe toti in aceeasi oala. Posted Image Posted Image Nu inseamna ca daca ai cumparat un telefon fake (replica) toti producatorii de telefoane sunt niste prosti.

In general am avut parte numai de badarani d-astia care ofereau suport sau host, macar cei din afara si daca ii injuri... ei tot iti vorbesc frumos, iar la noi daca ai vreo pretentie cat de mica, deja te pune sa-ti muti site-ul.

Edited by sosonico, 30 October 2012 - 08:08.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate