Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poiana lui Ioc Khan CPI

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta

Here goes nothing
 BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?
 Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 

Escrocul de la namehost.ro

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
165 replies to this topic

#73
CuteGuy

CuteGuy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 11.09.2005
Considera ca nu ai fost suficient de atent cand ai ales. Sunt destui furnizori de astfel de servicii si daca citeai pe aici inainte sa faci alegerea de care te plangi acum, iti garantez ca nu s-ar mai fi ajuns aici.
Mai corect ar fi fost sa spui "cine face ca mine, ca mine sa pateasca".

#74
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006

 sosonico, on 30 octombrie 2012 - 08:06, said:

In general am avut parte numai de badarani d-astia care ofereau suport sau host, macar cei din afara si daca ii injuri... ei tot iti vorbesc frumos, iar la noi daca ai vreo pretentie cat de mica, deja te pune sa-ti muti site-ul.
Adica te-ai gandit sa te plangi pe SoftPedia, dar nu ai fost in stare sa vezi ca exista un topic legat de principalul hoster din RO: http://forum.softped...are-il-folositi
Acolo puteai citi despre fiecare din acea lista si nu numai. Si clientii nemultumiti, si replicile reprezentantilor si toate cele.
Fara injurii ca va banez instant la urmatoarea.

#75
Fytz33

Fytz33

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.10.2012
Bai frate cum vine asta ?:))) nu platesti la timp :))  2 faci amenintari :))) nasol din partea ta Posted Image  am server de radio de la firma lor de cand sa deschis si este super, de treaba;) e ok firma, sincer sa iti spun are un likee din partea mea ,,,, si sper s iti vina si tie mintea la cap, nu te supara,,,,, mie unu imi convine  de firma lor,,,

Cum frate :))) dupa cum ti am mai spus ;) sunt client la namehost ,, si sunt super de treaba,,  ,, is client vechi,,,, la ei  dar, sti vb aia, cand esti prost si viata e grea :| si in special s faci ,, amenintari, :| + sa injuri :\si chesti,,,, nu cred,, ca e frumos din partea mea ;) daca tu nu ai bani sa platesti:)))mai bine dute la cersit, semnat (fytz33)

#76
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,913
  • Înscris: 25.01.2007
Gata, apar si clonele...Posted Image

#77
Fytz33

Fytz33

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.10.2012
Sincer sa spun, e ok aceasta firma,,,,,, namehost,,, e super ok,, si vb aia :))))) clone=))))si prosti =))))cred ca,, exagerezi =))))))

#78
viorel2012

viorel2012

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.10.2012

 sosonico, on 30 octombrie 2012 - 00:30, said:

E eu incerc, oricum am drumuri des pe la judecatorie Posted Image) macar am placerea sa va vad fetzele. Tu daca esti doar un client? cum de stiai de site-ul meu? mincinosilor, escrocilor Posted Image) doamne ce escroci.

Te chinui 2 luni la un site si dai de niste escroci d-astia...
Beliti bine ochii cand va luati host din Romania!!!
Nu mi s-a intamplat asa ceva pana acum.

sall numele meu este viorel  si sunt client de la namehost referitor la tot ce ai scris pan acuma am citit si pot sa pun doar atat despre cei de la namehost :

eu am servar de la namehost si va spun ca sant ce-i mai tari din romania  se raspunde la orce ora  daca sant probleme eu am servar radio domeniu+host de la name host si sant foarte multumit atata timp cat platesti la timp recomand cu incredere www.namehost.ro

#79
Fytz33

Fytz33

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.10.2012
Doamne iartama :o asa ceva:O =))))) sincer, pari amuzanT:O  uite ,,, daca chear asa ,,  si nu credeti :))) ca e ok firma,,, sa va dea,, emailu meu, sau id de messenger,,, si vorbim,,,,,,, :P unu sincer mie imi convine de  namehost:|

#80
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,913
  • Înscris: 25.01.2007

 Fytz33, on 30 octombrie 2012 - 11:17, said:

Sincer sa spun, e ok aceasta firma,,,,,, namehost,,, e super ok,, si vb aia Posted Image)))) clone=))))si prosti =))))cred ca,, exagerezi =))))))

Sincer sa spun, clona esti, dar ai dreptate, si prost. Acu' serios, pe langa namehostu' aala nu activeaza nimeni care sa stie si romaneste? Nu avem si pretentia, care in cazul vostru pare absurda, sa aveti pe cineva inteligent, dar macar cu limba romana daca nu ati fi asa certati.

#81
viorel2012

viorel2012

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.10.2012

 slai, on 30 octombrie 2012 - 11:15, said:

Gata, apar si clonele...Posted Image
da se poate unde a aparut clone la namehost?e parerea ta eu am demult de la name host servicii si spun ca sant nr1 in romania
asa ca mucles

#82
Fytz33

Fytz33

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.10.2012
Cum dracu sa faci asa ceva ma frate:))) nu esti tu intreg la minte=)))))) doamne iartama :o cred ca,,, esti pe,,,,,,,, 2 corabi  ,, :| nu te supara :)) daca nu crezi,,, fa sa te confingi,,, s ceva:\ normal ce trebuie sa faca firma daca nu platesti la timp ?  trebuie s iti dea bani inapoi  ?))))))))

Bai frate :)) )ce pnm de tupeu de merda ai :| nu te supara=)))) sa ma previ :o sau nush ce :o pana la urma:O noi facem ce vrem nu ? :))) clone, si tepe:)))si nush ce=))Daca tue sti prost, nu platesti la timp ameninti :o ,,te faci de ras=))))))  si daca nu te confingi,, sa dea,,, emailu meu sa te confingi :))) si nu mai :))) Fa a prosti destea:))) ca esti penal ma frate=)))))) is client fidel aici :)))) ii cunosc ;) e super de treaba toti,,,,, sincer:| pare rau de prostia ta:)))))) cand inveti sa fi baiat ok,, si fara prost,, ma cauti si pe mine bine ? si iti demonstrez ca namehost e ok ;)

#83
IonutzBuzau

IonutzBuzau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 30.10.2012
salut sunt ionutz din buzau as vrea sa va spun cateva cuvinte despre o firma serioasa de servere radio tin sa anuntz pe totii care doresc un server bun care are claritare super buna exact ca in FM recomand Name Host Romania de aceia eu sunt foarte multumit de serviciile lor vizitatii www.namehost.ro eu voi garanta in continuare pe acesta firma namehost romania.

#84
viorel2012

viorel2012

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.10.2012

 Fytz33, on 30 octombrie 2012 - 11:29, said:

Cum dracu sa faci asa ceva ma frate:))) nu esti tu intreg la minte=)))))) doamne iartama Posted Image cred ca,,, esti pe,,,,,,,, 2 corabi  ,, Posted Image nu te supara Posted Image) daca nu crezi,,, fa sa te confingi,,, s ceva:\ normal ce trebuie sa faca firma daca nu platesti la timp ?  trebuie s iti dea bani inapoi  ?))))))))

Bai frate Posted Image) )ce pnm de tupeu de merda ai Posted Image nu te supara=)))) sa ma previ Posted Image sau nush ce Posted Image pana la urma:O noi facem ce vrem nu ? Posted Image)) clone, si tepe:)))si nush ce=))Daca tue sti prost, nu platesti la timp ameninti Posted Image ,,te faci de ras=))))))  si daca nu te confingi,, sa dea,,, emailu meu sa te confingi Posted Image)) si nu mai Posted Image)) Fa a prosti destea:))) ca esti penal ma frate=)))))) is client fidel aici Posted Image))) ii cunosc Posted Image e super de treaba toti,,,,, sincer:| pare rau de prostia ta:)))))) cand inveti sa fi baiat ok,, si fara prost,, ma cauti si pe mine bine ? si iti demonstrez ca namehost e ok Posted Image
tu ai platite la zi  toate serviciile de la name host platite la zi? domeniul este pe numele tau  poti sal muti unde vrei cu cu alte ns-uri eu nu inteleg ce bani doresti inapoi

#85
TaviPopa

TaviPopa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.10.2012
Bighidiu asta cu scandalul.....iti dau eu 10 euro sa iti platesti radio, numai da-ne pace. Namehost este singura firma de radio la care nu ai probleme cu server`ul , asa ca degeaba o dai in telenovele de copii prosti, ca ne plictisesti.

#86
Fytz33

Fytz33

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.10.2012
Da ma frate:))) cica la asta =)) analfabet doamne iartama :))  cred ca nu stie sa scrie nici prescurtat pff :))))) invata ma frate sa te controleezi :))))))) ok ?:))))))ti am zis:))cand  cresti mai marE:))si sti sa mergi la banca fara ajutoru maicati :)))) sa mi scri  ok ?:)))))

#87
IonutzBuzau

IonutzBuzau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 30.10.2012
ma ori ce firma de servere radio daca tu ca client nu prezintii la randul tau seriozitate e normal sa iti suspende contul mie se pare corect pana la urma doar nu teo astepta pe tine o luna pana vei platii dar din punctul meu de vedere eu voi conta in continuare pe acesta firma namehost romania e problema ta daca nu prezitii seriozitate mai ales daca nu platesti la timp e normal sa nu ti se mai dea nimic inapoi e logic eu de 2 ani de cand lucrez cu acesta frima nu am avut probleme de genul acesta e o firma foarte serioasa pentru mine si le recomand tuturor sa colaboreze cu acesta firma namehost romania

#88
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
Ce de posturi "fantoma", cu useri care au rasarit de cateva minute Posted Image) Ma amuz de nu mai pot, mai ales de cum lauda "namehost.ro", ce firma serioasa e Posted Image)

Edited by enoxcj, 30 October 2012 - 11:53.


#89
IonutzBuzau

IonutzBuzau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 30.10.2012
eu voi sustine in continuare acesta firma de servere radio NAME HOST ROMANIA e cea mai serioasa firma de host

#90
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Si noi sustinem ca e cea mai de rahat, cu cel mai de rahat site si toate cele. Ai dovezi ca nu e asa? Eu am dovezi ca e asa :lol:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate