Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...
 Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...
 Ce sisteme audio ați avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis

Foisor - noi reglementari

Recomandare telefon preț 300...
 La Multi ani de ziua noastra a tu...

EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...
 

Alan Wake slow performence

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
SamsonMihai

SamsonMihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 16.02.2010
Salutare tuturor,

Am o problema cu jocurile Alan Wake si Alan Wake's american nightmare. Am un calculator destul de decnet(procesor: AMD Athlon X2 250, placa video: ATI Radeon HD 4670 1Gb, 3Gb ram) si totusi, cand incerc sa accesez jocul de fiecare data cand sunt in meniu, pana si sa schimb setarile se misca greu, ba chiar si cand se deschide jocul. Mentionand acestea nici nu cred ca mai e nevoie sa spun ca in joc(cu toate setarile date la low) imi merge ingrozitor.
Am mai citit forumuri(mai putin pe cel de la Remedy deoarece nu il pot accesa si nu stiu de ce, dar cred ca au ei acum o problema cu serverele) si toata lumea zice ca trebuie sa fi la zi cu driver-ele. Eu sunt la curent cu acestea si cred ca avand specificatiile mentionate mai sus ar trebuii sa pot rula jocul macar la low.
Va rog, AJUTATIMA!

Edited by SamsonMihai, 06 August 2012 - 20:32.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate