Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

Limitare R.D.S - o companie din ce in ce mai proasta.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
579 replies to this topic

#541
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007

View Postad-bloc, on 29th July 2012, 00:04, said:

Pana una alta tu bantui pe aici cu persoane necunoscute precum Elodia de parca ar fi Plesu sau Noica si eu ar fi trebui sa o cunosc. Mi se pare ca suferi de sindromul korsakoff- wernicke, la cat aberezi pe aici.

Spune cine te-a platit sa bati campii pe aici sau ce interese ai.

#542
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,892
  • Înscris: 26.03.2012
Ai cuvantul meu ca sunt apolitic, ateu, cu o coloana vertebrala dreapta si ma pot uita linistit in ochii oamenilor.

#543
Zat

Zat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 25.03.2007

View Postad-bloc, on 29th July 2012, 00:14, said:

Ai cuvantul meu ca sunt apolitic, ateu, cu o coloana vertebrala dreapta si ma pot uita linistit in ochii oamenilor.


:) ai uitat ceva. Halatu'.. halatu'.. unde e halatu?

Aaa.. sa-ti raspund si la intrebare:

"De ce?"

Pentru ca a vorbit Dan Diaconescu cu ReDeSeu sa taie vplayu, deoarece i-a scazut audienta la telenovela cu Elodia. Doh.. lumea se uita pe vplay acum. Sac!

Edited by Zat, 28 July 2012 - 23:28.


#544
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,892
  • Înscris: 26.03.2012
Tu ai uitat limba romana, chiar nu pot sa-ti cer nimic. Mai ales ca minti cu nerusinare afirmand ca nu exista limitare. Mai ales ca am confirmarea de la RC. Daca ei afirma ca limiteaza eu ce sa fac ? Sa-i contrazic?

OT: Voi va uitati la OTV ? Normal ca nu va intereseaza acest site. Nu este rusinos , fiecare este liber sa se uite unde doreste.

Edited by ad-bloc, 28 July 2012 - 23:30.


#545
Zat

Zat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 25.03.2007

View Postad-bloc, on 29th July 2012, 00:27, said:

Tu ai uitat limba romana, chiar nu pot sa-ti cer nimic. Mai alesca minti cu nerusinare afirmand ca nu exista limitare. Mai ales ca am confirmarea de la RC. Daca ei afirma ca limiteaza eu ce sa fac ? Sa-i contrazic?

No offense.. da aia ma intrebau daca am semnal CATV, cand aveam internet pe MC de la ei ;))  
Bine ca nu ti-au spus sa bei un pahar de apa si sa inchizi toate ferestrele inainte  sa dai drumul la PC.

View Postad-bloc, on 29th July 2012, 00:27, said:

Tu ai uitat limba romana, chiar nu pot sa-ti cer nimic. Mai ales ca minti cu nerusinare afirmand ca nu exista limitare. Mai ales ca am confirmarea de la RC. Daca ei afirma ca limiteaza eu ce sa fac ? Sa-i contrazic?

OT: Voi va uitati la OTV ? Normal ca nu va intereseaza acest site. Nu este rusinos , fiecare este liber sa se uite unde doreste.

OTV  rullz! :)) macar ala prosteste pe cineva =))

Edited by Zat, 28 July 2012 - 23:32.


#546
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007

View Postad-bloc, on 29th July 2012, 00:27, said:

Tu ai uitat limba romana, chiar nu pot sa-ti cer nimic. Mai alesca minti cu nerusinare afirmand ca nu exista limitare. Mai ales ca am confirmarea de la RC. Daca ei afirma ca limiteaza eu ce sa fac ? Sa-i contrazic?

Deci au recunoscut ca blocheaza intentionat.Vrei si in scris?
Altceva mai vrei?

Ai devenit o molima pe acest topic.

#547
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,892
  • Înscris: 26.03.2012
Daca nu-ti place nu intra, nu discuta, ai destule thread-uri unde sa te defulezi. Ultimile tale posturi sunt numai pe acest thread, care imi pune o intrebare legitima: Daca nu ma intereseaza nu intru pe un topic, daca o fac inseamna ca am interese cel putin dubioase atacand oamenii. ( din 10 posturi 8 au fost atacuri la persoana , vizand si alti useri ). Lasa-ma sa ma indoiesc de tine cand esti pe acest topic.

Ma vezi pe mine pe aria vodafone ? Parca vad ca nici abonat RDS nu esti.

#548
Zat

Zat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 25.03.2007
ad-bloc.. sa nu uiti sa mai dai up din cand in cand la topic.. sa vada lumea ce firma de 2 lei e redeseu' asta. Auzi sa blocheze vplayu' ca sa aibe elodia rating mai mare.... cata nesimtire. De fapt stai... e SENZATIONAL!

Edited by Zat, 28 July 2012 - 23:49.


#549
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007
Imi este scarba de tine dar si mila pe de alta parte.Nu stiu exact de unde ai scapat dar clar nu ai ce cauta aici.
Halatu,unde e halatu !!!

#550
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,892
  • Înscris: 26.03.2012
Oricine vede comportamentul vostru de guerrila online este dezgustat. Atacurile la persoana si limbajul denota ca RDS-ul inca este ingrijorat de amploarea fenomenului iar guerrila online este cea mai buna solutie.

Din fericire in lumea reala situatia este alta, iar trollingul vostru combinat este slab, lipsit de o minima inteligenta.

http://www.petitieonline.com/forum/35155/start/275

".... aia care lucreaza la rds si baga vrajeala aici...a ajuns poporul asta sa fie manipulat de hoarde de p0staci de astia pe internet care trag foloase de pe urma mizeriilor care la arunca nonstop.."

Attached Files


Edited by ad-bloc, 28 July 2012 - 23:59.


#551
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007
Promiti ca te spanzuri daca RDS nu blocheaza traficul?

#552
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015

View Postad-bloc, on 28th July 2012, 23:21, said:

Si tu   ai spus ca nu intelegi nimic, chiar daca tot schimbi traceroue cu QoS,   youtube. Daca ai fi bolnav ai merge la medic sau la vraci ca Mudava   ?
Dar eu tot nu inteleg nimic, nu fac analogia, ajuta-ma.
Si mai tare, daca stii deja cine e de vina de ce mai intretinem discutia asta si nu ne lamuresti odata? Eu incercam sa gasesc un fir logic, am explicat cat am putut. Dar tu ignorai tot ce scriam pentru ca stiai deja cum sta treaba, cine ce si cum, problema mai ramanea "de ce?".

Iar doamna avocat a decedat oficial, wiki ar fi trebuit sa stie asta.

#553
Zat

Zat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 25.03.2007

View Postad-bloc, on 29th July 2012, 00:57, said:

Oricine vede comportamentul vostru de guerrila online este dezgustat. Atacurile la persoana si limbajul denota ca RDS-ul inca este ingrijorat de amploarea fenomenului iar guerrila online este cea mai buna solutie.

Din fericire in lumea reala situatia este alta, iar trollingul vostru combinat este slab, lipsit de o minima inteligenta.

http://www.petitieonline.com/forum/35155/start/275

".... aia care lucreaza la rds si baga vrajeala aici...a ajuns poporul asta sa fie manipulat de hoarde de p0staci de astia pe internet care trag foloase de pe urma mizeriilor care la arunca nonstop.."

Halatu', halatu' tovarase, unde e halatu'?

Aberezi baiatule, aberezi in continuare... totul e o manipulare... sa fugim cu totii!!

Edited by Zat, 29 July 2012 - 00:06.


#554
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,892
  • Înscris: 26.03.2012
Am citit pe wiki doar paragraful ala, habar nu am cine este femeia asta si ce rau a facut Romaniei.

O clipa nu te-ai intrebat cum de pot face rost de stick, decodor, telefon in doua ore de la RDS, produse care nu sunt accesibile oricărui roman. Sa stii ca nu toti angajatii RDS lucreaza in casierii, asa incat te poti intreba : de unde dracul poate lua asta produse pentru care se asteapta un an. Cum a schimbat asta abonamentul fara sa intre in casierie? Cum dracu asta luni poate intreba senin ce inseamna in stenograma ,guerrila informatica din Staicovici" cu zambetul pe buze si sa primeasca un raspuns.

Zat atatea cuvinte stii in limba romana ? Parca esti o placa stricata care se repeta la infinit. Vad ca faci copy/paste din propriile tale posturi.

Eu sunt de vina de rezultatele de pe google ?

Attached Files


Edited by ad-bloc, 29 July 2012 - 00:19.


#555
Zat

Zat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 25.03.2007

View Postad-bloc, on 29th July 2012, 01:12, said:

Zat atatea cuvinte stii in limba romana ? Parca esti o placa stricata care se repeta la infinit. Vad ca faci copy/paste din propriile tale posturi.

Ad_bloc ... n-am mai ras de mult ca in ultimele zile, legat de aberatiile tale..  chiar m-ai facut sa-mi amintesc de un clip mai vechi, ce ti se potriveste de minune:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Ndd8AxxqvjI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Poate intelegi ideea.

#556
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,892
  • Înscris: 26.03.2012
Eu nu am ras cand ai scris dute in loc du-te, "agresiunea posturilor", etc,...

Edited by ad-bloc, 29 July 2012 - 00:28.


#557
Zat

Zat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 25.03.2007

View Postad-bloc, on 29th July 2012, 01:27, said:

Eu nu am ras cand ai scris dute in loc du-te, "agresiunea posturilor", etc,...

Mos Craciun si prietenii sai, Petre, da?

offtopic: chiar nu reusesti sa ma enervezi si stii de ce? Pentru ca esti funny :))

later edit: apropo: <"du-te" in loc "dute"> spune totul... ti-e foame?

Edited by Zat, 29 July 2012 - 00:41.


#558
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
Baieti, hai sa facem urmatorul experiment: timp de cateva zile nu mai postati nimic pe topicul asta. O sa vedeti ca troll-ul o sa faca tot posibilul sa il tina sus. Nu conteaza argumentele logice, important este sa tina topicul sus, sa vada lumea ca RDS e firma maro. Asta e sarcina primita, asta face (platit sau nu).

Si o sa mai vedeti ceva: in mai putin de 24 de ore, postul meu va trece pe alta pagina, pentru ca il deranjaza. O sa posteze aberatii cu petitii online, statistici facebook, citate si o sa se lege de eventualele greseli gramaticale.

"Don't feed the troll"

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate