Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?
 

Limitare R.D.S - o companie din ce in ce mai proasta.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
579 replies to this topic

#577
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007

View PostLunaCrystal, on 30th July 2012, 02:09, said:

Ce faceti pe topicu asta ? OTV ? Moderatorii ??

On-topic: Am intrat de pe alta retea acum pe prima pagina a site-ului v play, pai ce urat arata si ce primitiv pare, ma mir ca are vizitatori, dar zici ca e facut de vreun copil in timpu liber dupa ore. RDS daca vrea sa blocheze ceva, pai ar putea bloca traficul de la programele de file sharing ilegale cum e dc++, utorent etc. nu un astfel de site ce are destule alternative mult mai ok.

UPC mai limiteaza traficul torrent? Parca era limitat mult timp...

#578
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postfreetools, on 30th July 2012, 05:59, said:

nici acum nu imi merge siteul antena 3+ cablu cazut de ieri

nici acum... adica de cand ? aseara pana la ora 2 a mers perfect.

#579
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,598
  • Înscris: 20.10.2006
Nu stiu ca nu folosesc torrente, nu prea am la ce.

View Postblu3lion, on 30th July 2012, 03:10, said:

@LunaCrystal, data viitoare te rog roagă RDS să te blocheze doar pe tine. Te rog nu instiga la încălcarea drepturilor tuturor doar pentru că ție nu îți pasă de drepturile tale.
Ai inteles gresit. Eu faceam referire la faptul ca nu vad interesul RDS in a bloca v play, nu am zis ca sustin blocarea in caz ca exista sau ca as fi de acord cu blocari. Doar ca sunt convins ca pe torrente sau dc++ se face mult mult trafic decat se facea pe v play si daca RDS din motive de supraincarcare a retelei vroia sa puna limitari probabil le punea pe torrente si/sau dc++ nu pe v play.

Edit: @w21  Site-ul antena3 merge cu intermitente si la mine pe UPC. Nu stiu daca e de la RDS, cred ca e supraincarcat serverul.

Edited by LunaCrystal, 30 July 2012 - 10:04.


#580
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,151
  • Înscris: 04.02.2011
Youtube face mai mult trafic decât un site de care nu au auzit decât 2 cartiere.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate