Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi

Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta
 The worst of evil (2023)

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...
 2 job-uri de 8 ore simultan.

VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...
 

Unde pot cumpara conturi WoW World of Warcraft?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010
De unde as putea cumpara cont wow full de pe un site de incredere?
Si,game time se poate lua cu gold de pe anumite site-uri? asa am auzit.

#2
isdnd

isdnd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 15.11.2010
Nu cred ca exista vre'un site cu conturi wow de vanzare,eventual useri care isi vand conturile  :) .

#3
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010

 isdnd, on 12th May 2012, 23:04, said:

Nu cred ca exista vre'un site cu conturi wow de vanzare,eventual useri care isi vand conturile  :) .
este elitepvpers.de dar is cam scumpe si varzetele conturile,pe okazii is mai ieftine si mai bune,dar risc mare de furt.

#4
khazar

khazar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 878
  • Înscris: 30.03.2006
site-uri specializate sunt multe, dar nici unul de incredere.... un cont gasesti pe okazii, dar treaba cu game time contra gold s-a cam imputit in ultimele luni, risti sa te baneze permanent...

#5
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010

 khazar, on 13th May 2012, 18:58, said:

site-uri specializate sunt multe, dar nici unul de incredere.... un cont gasesti pe okazii, dar treaba cu game time contra gold s-a cam imputit in ultimele luni, risti sa te baneze permanent...
si ma gandeam,daca cumpar un cont de wow,tot cu cd-uri originale,acel individ mai poate recupera contul inapoi?, dar daca bag authentificator?,si ce imi recomandati sa iau un cont wow cu char lvl 85 catacylsm echipat + gametime 1 an,sau jocul + patch-urile + game time,separat?,daca e sa iau separat ma ajunge la 210 euro,destul de mult,asa contul gata cu char 85 si gametime,ajung pe la 170euro parca,merita 40 de euro in concluzie pe un char de 85? .
Am mai vazut o chestie,gen sa cumperi doar caracterul,ti-l transfera la tine in cont,e posibil asa ceva? is pasibil de ban?

#6
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010

 evon, on 14th May 2012, 18:39, said:

si ma gandeam,daca cumpar un cont de wow,tot cu cd-uri originale,acel individ mai poate recupera contul inapoi?, dar daca bag authentificator?,si ce imi recomandati sa iau un cont wow cu char lvl 85 catacylsm echipat + gametime 1 an,sau jocul + patch-urile + game time,separat?,daca e sa iau separat ma ajunge la 210 euro,destul de mult,asa contul gata cu char 85 si gametime,ajung pe la 170euro parca,merita 40 de euro in concluzie pe un char de 85? .
Am mai vazut o chestie,gen sa cumperi doar caracterul,ti-l transfera la tine in cont,e posibil asa ceva? is pasibil de ban?
Up ? apropo,daca cumpar Battlechest,si joc doar 2 zile sa zicem,apoi nu ma mai loghez vreo 3 luni de zile,pot primi acea invitatie de resurect? sa iau upgrade gratis pana la cataclysm? si lvl 80?

#7
dani24

dani24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 07.06.2012

 evon, on 17th May 2012, 21:48, said:

Up ? apropo,daca cumpar Battlechest,si joc doar 2 zile sa zicem,apoi nu ma mai loghez vreo 3 luni de zile,pot primi acea invitatie de resurect? sa iau upgrade gratis pana la cataclysm? si lvl 80?
Iti vand eu un cont de WOW daca vrei de level destul de mare, dar rog seriozitate miros tepari de la o posta; pm daca vrei.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate