Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie
 Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw
 Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...
 Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis

Foisor - noi reglementari
 

Transfer credit obtinut din bonus

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
mehigh_83

mehigh_83

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 15
  • Înscris: 17.11.2007
Salut.Am o cartela bonus 48,pe care am acumulat 10 euro numai din bonusul obtinut in fiecare luna de cate un euro.E vreo posibilitate sa il scot de pe cartela respectiva?Cand vreau sa ii transfer imi zice operation fail

Editat de mehigh_83, 02 martie 2012 - 10:52.


#2
mike77

mike77

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 681
  • Înscris: 04.09.2008

View Postmehigh_83, on 2nd March 2012, 11:52, said:

Salut.Am o cartela bonus 48,pe care am acumulat 10 euro numai din bonusul obtinut in fiecare luna de cate un euro.E vreo posibilitate sa il scot de pe cartela respectiva?Cand vreau sa ii transfer imi zice operation fail

Nu se poate transfera!
La Cosmote poti transfera doar creditul incarcat ultima data..
Ex:
- Ai incarcat 5 euro poti transfera pe toti 5, de preferat transferi 3 dintr-o data, ca sa castigi 21 zile de valabilitate.. deoarece zilele de valabilitate se dau din momentul transferului si nu se aduna la valabilitatea existenta.
- Daca ai incarcat 10 euro si peste cateva zile ai incarcat 5 euro te lasa sa transferi doar 5 nu 15 euro... :(
Toate acestea sunt evident in avantajul Cosmote!

Eu am facut altceva:
Am redirectionat mobilul meu catre nr. bonus 48 unde aveam acumulati vreo 12 euro apoi am activat pe cartela bonus 48 extraoptiunea de Loialitate cu 500/500/30 la 3 euro pe luna vezi aici si voi folosi cartela bonus 48 pana raman fara credit apoi trec la cea veche.
Datorita redirectionarii nu incurc pe nimeni.. deoarece ma pot suna in continuare pe nr. vechi.
Obs. La nr vechi am Freestyle cu 50ct pe luna. Minutul redirectionat ma costa 1ct/min.

#3
johnalex09

johnalex09

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 709
  • Înscris: 17.09.2006
reincarca ceva din credit, contul okazii, contul de la diferite site-uri , cumperi jocuri etc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate