Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tantari uriasi

lenovo ideapad 1 15alc7

caut cablu lvds(video-invertor) p...

Adobe premiere pro, problema seta...
 Ochelari distanta intermediara

Cum pot sa montez un SSD Sata in ...

Digi + patronul Prima TV cumpara...

Husa si folie pt. Samsung Galaxy ...
 Plita electrica moderna

problema incalzitor de apa Ferroli

Incarcator PB 3.0

Radu Mazare, eliberat conditionat...
 Permis suspendat din cauze medicale

Presiune apa fluctuanta pompa sub...

Revizie auto la Bucuresti

identificare component defect
 

Lăcătuș, președinte la Steaua

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
60 răspunsuri în acest subiect

#1
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 23.776
  • Înscris: 13.10.2003
Lacatus presedinte la Steaua , un vis frumos pentru stelisti !  :D  :peacefingers:

Remember :
Duckadam
Iovan
Bumbescu
Belodedici
Barbulescu
Balint
Stoica
Boloni
Majearu
Lacatus
Piturca

P.S. Unde e MM ?  :death:

#2
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.732
  • Înscris: 10.04.2004

radumiki, on Oct 11 2005, 22:02, said:

P.S. Unde e MM ?  :death:

<{POST_SNAPBACK}>

Nici macar in enumerarea ta nu prea ar trebui sa fie, ca Stoica nu a jucat la Sevilla, era suspendat :)

#3
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 23.776
  • Înscris: 13.10.2003

Goofy, on Oct 11 2005, 21:30, said:

Nici macar in enumerarea ta nu prea ar trebui sa fie, ca Stoica nu a jucat la Sevilla, era suspendat :)

<{POST_SNAPBACK}>


Asa este , a jucat Balan , dar pana atunci Stoica a fost capitan , si a ramas adevaratul capitan al echipei de Aur . In finala a mai jucat si Iordanescu ( in locul lui Balan ) ...

Offtopic: Eu sunt stelist de cand ma stiu ,tin cu toate echipele din Clubul Sportiv Steauainclusiv cea de  hockey , dar nu-mi place extremismu, inca mai cred in fair-play !

#4
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.036
  • Înscris: 09.10.2003
cea mai buna miscare a oierului pt voi stelistii dar cred ca omul simte vorba lui mos tomescu ca se apropie latu!!!!!!

#5
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 3.917
  • Înscris: 24.10.2004
foarte bine, insa din cate stiu treaba asta nu e confirmata...

#6
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.732
  • Înscris: 10.04.2004

radumiki, on Oct 11 2005, 22:41, said:

Offtopic: Eu sunt stelist de cand ma stiu ,tin cu toate echipele din Clubul Sportiv Steauainclusiv cea de  hockey , dar nu-mi place extremismu, inca mai cred in fair-play !

<{POST_SNAPBACK}>

Tot off: nici mie nu imi place extremismul, deloc. Insa incearca sa te duci la miercurea ciuc sau gheorghieni cand au meci cu steaua si sa zici ca esti stelist si roman si vezi ce se intampla.
On topic: Spre binele lui Laca sper sa aiba atata minte incat sa nu isi asocieze numele cu al oierului (oricum nu cred ca o sa il suporte pe hadicapat)

#7
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 3.917
  • Înscris: 24.10.2004
Marius Lacatus a fost numit presedinte la Steaua oficial si in acelasi timp, incredibil, fostul jucator Radu Niculescu a fost ales presedinte la FC National.

#8
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 3.917
  • Înscris: 24.10.2004
Tocmai s-a terminat conferinta de presa cu Marius Lacatus - Gigi Becali - Mihai Stoica. Am auzit lucruri care mi-au placut acolo si sper ca imaginea stelei sa creasca mult.

#9
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 3.917
  • Înscris: 24.10.2004
MARIUS LACATUS:
"sper ca incet incet sa ma obisnuiesc cu apelativul de presedinte :). nici unul dintre telefoanele pe care le-am primit nu a fost unul negativ, toata lumea m-a sfatuit sa incerc, sa vad daca pot si daca toate lucrurile vor decurge normal si vom avea rezultate toate lucrurile vor decurge normal. cred ca in marea majoritate a timpului voi fi alaturi de echipa, nu la birou. ceea ce imi doresc eu cu aceasta revenire si mai ales la un meci cum va fi cel de acasa cu Lens, este ca sustinatorii echipei Steaua sa uite cat se poate de rpd de numierea lui M. Lacatus ca presedinte si sa vine cat mai multi la stadion si sa sustina jucatorii pentru ca ei sunt actorii principali. imi doresc din tot sufletul ca stadionul sa fie plin, nu pentru ca m. lacatus este presedinte la Steaua, ci pentru ca e un meci de Cupa Uefa. (Urmasul in teren?) Nu pot sa spun, pt ca niciodata, cat am fost jucator si antrenor nu am pus pe primul plan individualitatea unuia sau a altuia, ci echipa, colectivitatea. Nu mi-as dori un Lacatus, ci 20 de Lacatus. (Te asteptai sa vii la Steaua?) NU ! Nu ma asteptam nici sa vin si nici sa accept asa de repede, dar este un club mult prea mare si imediat am spus da pentru ca aici am cunoscut cele mai multe satisfactii, aici am castigat trofee. (Meciurile ?) Vreau la Constanta sa castigam, imi doresc din suflet"

acum GIGI Becali:

"(Ideea de a-l aduce pe Marius?) Am spus in conferinta, sa mai repet inca odata ? Am stat si m-am gandit foarte mult la o persoana care sa aiba greutate si... si...toti acesti ani s-a tot vorbit si chiar numele M. Lacatus a fost aclamat pe Ghencea si acum m-am gandit ca din pct de vedere moral si al placerii suporterilor si mai ales pentru greutatea numelui MARIUS LACATUS LA CLUBUL STEAUA. (Cum l-ati convins?) Deci eu cred ca l-am convins foarte repede si stiam ca-l voi convinge pentru ca eu cand vreau ceva, rar mi se intampla sa fiu refuzat...pentru ca stiu sa pun problema si ceea ce fac fac din pasiune, din suflet si oamenii simt acest lucru. (Reactii ?) Prima si prima data mi-a spus Hagi. Ca e o idee buna sa vina Lacatus la  Steaua. Eram la un restaurant, la masa, a aflat si m-a laudata si a zis ca e o idee buna. (Echipa?) Steaua a fost dintotdeauna cea mai buna echipa din tara, dar acum va fi si mai puternica. Pentru ca acum va avea un presedinte - un simbol -. (Divergente?) Nici vorba. Si Marius a spus-o , cred ca ati inteles-o si dmv si o repet chiar daca am spus-o si la conferinta: eu raman la clubul asta, ceea ce am facut la clubul asta...poate voi face si de acum incolo. Vreau sa investesc cateva milioane $ numai in infrastructura. Vreau mai multe, pentru ca am mai multe in cap...vreau sa fac un club de elita. (Joi ? Lens?) Va fi o sarbatoare. Va fi foarte frumos, ve-ti vedea... Marius va fi in dreapta mea, nu ? Si atunci o sa vedeti ca suporterii or sa faca un spectacol frumos, acum s-a implinit visul lor de foarte multi ani, adica MARIUS LACATUS la steaua si nu oricum, cea mai importanta functie in club.
PS-ul lui Becali: "Lacatus poate aduce multe la Steaua. Mizez pe sufletul lui si energiie lui pozitive. Nu numai spiritul de luptator, ci si cel al omului bun. Nu am adus la club un om rau, un om bun, un om deschis..."

ce e pus in paranteza sunt intrebarile puse de reporterita...
declaratiile sunt DUPA conferinta de presa si sunt scrie live de mine...in timp ce vorbea...adica apar prima oara aici.. si scuze pentru greselile de ortografie dar ma grabeam sa nu raman in urma

Editat de ReKo, 13 octombrie 2005 - 15:05.


#10
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 23.776
  • Înscris: 13.10.2003
Suna bine tot ce s-a spus . Sa vedem ce se intampla mai departe , Lacatus fiind un om cu personalitate puternica care nu se lasa calcat in picioare de nimeni . Din pct de vedere al imaginii Steaua a castigat enorm  , mai trebuie sa castige si pe teren pentru a fi totul OK !

#11
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 3.917
  • Înscris: 24.10.2004
Sper sa debuteze cu o victorie ca presedinte la Steaua, in meciul cu Farul.

#12
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 23.776
  • Înscris: 13.10.2003
Lacatus a debutat cu dreptul!  :coolspeak:
Unu,doi,trei,patru, Steaua ia campionatul ! :D
Farul-Steaua 1-4 !

#13
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.036
  • Înscris: 09.10.2003
tati,de ce nu faci tu un topic cu steaua?sincer sunt multi supoteri pe aici care ar merita acest topic <_<

Editat de newrazvan, 16 octombrie 2005 - 21:06.


#14
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 23.776
  • Înscris: 13.10.2003
Mai baietas , aici e un topic cu Lacatus=Steaua !  :D

P.S. Am patit si eu in tinerete ce ai patit tu si burvi2001 m-a intrebat daca sunt balbait !? Deci , te-ai intimidat fiind pe topicul dedicat Stelei de te balbai ?

#15
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.036
  • Înscris: 09.10.2003
as mai vrea sa fiu eu baietas :D mosule :naughty:

#16
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.036
  • Înscris: 09.10.2003
am uitat, tremur tot ,asta e topic dedicat stelei? scuze..... incepe schimbarea? ma balbai ,nu stiu ce sa zic, a, am uitat: mult noroc miercuri!!!!  duminica o sa fiti tristi ......

#17
kimi

kimi

    Pândar

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.575
  • Înscris: 04.05.2005
sper ca "nea' marius" sa reziste atunci cand "razboinicul luminii" va  incepe cu ...D...D...D...D-urile lui pe post de indicatii.

#18
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 3.917
  • Înscris: 24.10.2004

View Postradumiki, on Oct 16 2005, 21:58, said:

Lacatus a debutat cu dreptul!  :coolspeak:
Unu,doi,trei,patru, Steaua ia campionatul ! :D
Farul-Steaua 1-4 !

Se vede ca a venit un atacant de valoare la Steaua, chiar daca in tribuna si pe scaun :P. Atacantii de la Steaua se simt deja amenintati... :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate